Na videách mi pripadá taký " vykľavy "
10.05.2017 - 16:20:31
00
ivan.p napísal:
odvapnovat ak mas filter/katex mozno tak raz za 2 roky ... hx na odvapnenie asi do hodiny, ziadna neurochirurgia, staci citat navod, nemas tam co pokazit ....

No ... v navode QM o odvapnovani ani fň, Rocket priamo odvapnovanie nedoporucuje, vid. napr. video rozhovoru Gail so zastupcom Rocket-u (https://www.youtube.com/watch?v=QzOAi30Ug50) - "okrem agresivity odvapnovacich prostriedkov je to aj problem vyplachnut"...
... preto pouzivam balenu vodu s celkovou mineralizaciou (TDS?) 50 - 60 ppm (podla vyrobcu, nemeral som).
10.05.2017 - 19:52:48
00
Ked sme konečne dorazili z BA do PO pozval som kolegyne na kavej do Nico cafe. Prišla veľmi milá blondinecka. Vravím, že mi kamaráti poradili aby som si dal vyberovku. Slečna, že ok ale môže byť trochu kyslejsia. Nevadi vravím, ochutnáme. O chvíľu blondinecka prišla, a vraj vyberovka nebude lebo nejde stroj.
Ta vravím dajake ine espresso. Nebude, ani žiadna odrodova kavej nebude lebo sme menili zmeny a stroj nejde. A ponúka mi kávy iného spôsobu prípravy. Vravím, že sme prešli 550 km aby sme si dali u nich ospevovanu kávu ale nič sa nedá robiť, espresso nebude. Sklamaný volím aeropress, 18g kávy... Mno. Kolegyňa c.1 ked videla čo sa deje objednala si čapované pivo. Nemáme, otvárame novú prevádzku, tam bude. Vybrala si víno. Kolegyňa č. 2 zvolila čaj s verbenou. Slečna sa o chvíľu vrátila, že všetky čaje máme len toten verbenovy ni. Ta sebe zobrala iny. Našťastie to zachranili pannini, tie kolegyniam chutili. Ked sme odchádzali pýtam sa blondinecky, či zajtra ráno, keď prídeme o 7,45 je šanca žeby sme dostali espresso. Vraj je, príde aj toten barista čo nastaví stroj.
Budem informovať ;)

Prílohy:

tmp_13950-DSC_0005-1708199443.JPG
tmp_13950-DSC_0005-1708199443.JPG 434.69 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil astro dňa 25.04.2018 - 14:19:27, celkovo upravené 1 krát.

10.05.2017 - 22:12:07
03
Ta smola, aspon Hario filter z vyberovky si si mohol dat ... Este mozes skocit v centre do Dublin cafe, to je tiez dobre. A celkom posledna moznost poslat mi SS, ale nebyvam priamo v PO :) .
10.05.2017 - 23:48:04
00
peterg napísal:
No ... v navode QM o odvapnovani ani fň, Rocket priamo odvapnovanie nedoporucuje, vid. napr. video rozhovoru Gail so zastupcom Rocket-u (https://www.youtube.com/watch?v=QzOAi30Ug50) - "okrem agresivity odvapnovacich prostriedkov je to aj problem vyplachnut"...
... preto pouzivam balenu vodu s celkovou mineralizaciou (TDS?) 50 - 60 ppm (podla vyrobcu, nemeral som).


problem vyplachnut je mytus sam o sebe ... kyselina citronova - kupis v kazdom zahradkarstve/vinarskych potrebach/potravinach. ked uz necitis kyslost vo vode, je vyplachnute ... vacsinou tak 2x staci vyprazdnit bojler a nechat minutku pustenu hlavu. neodporucaju odvapnovat ak nepouzivas zmakcovac, aj to len kvoli tomu ze sa ti moze vodny kamen niekde vo ventile zaseknut. profylakticke (preventivne) pri katexe/brita/bwt raz za rok/dva je uplne v pohode .... ten kanal s gail ... to su take marketingove sragory, povedzme si otvorene, existuju trochu erudovanejsie kanaly venujuce sa espresso technike .... uz len robit aeropress cez pomaranc/jablko/ananas nasvadcuje .... relevantne zdroje su home-barista, dan kehn atd atd ....

zrovna k vode : https://www.youtube.com/watch?v=pVvAbhc9y7c
11.05.2017 - 07:44:34
00
Andrew Meo nie je zástupca , ale majiteľ ... a pri tom jeho výklade , ci odvapnit alebo nie sa tak šalamúnsky usmieval :) ... ja som sa zatiaľ / klop klop / neotravil ani nerozleptal , tak aj napriek doporucovanej all in one kartusi na úpravu " vody " budem aj naďalej odvapnovat á rok ... do odvapnenia priatelia :)
11.05.2017 - 08:01:10
00
Dnes sa už zadarilo, vyberovka ;)

Prílohy:

tmp_25056-DSC_00061797124952.JPG
tmp_25056-DSC_00061797124952.JPG 356.6 KiB thumb_up0thumb_down

11.05.2017 - 08:08:04
00
No podľa foto ...já ti nevím Kájo . Pripadá mi podextrahovane , príliš veľká šálka na to množstvo ... a chyba mi tam este v prípade takej " šálky " aj konvicka s horúcou vodou , pre možnosť si tu kavu " predĺžiť " do amerikana ... baristicka kultúra :) Nech hlavne chuti
11.05.2017 - 08:13:49
00
ivan.p napísal:
problem vyplachnut je mytus sam o sebe ... vacsinou tak 2x staci vyprazdnit bojler a nechat minutku pustenu hlavu. ...

No problem pri single bojler, otvoris vystup pary (to je najvyssi bod bojlera) a pustis pumpu, ktora vhana cistu vodu. Skus popisat postup vyprazdnenia roztoku z bojlera pary, kde pumpu rucne nespustis. Zaujima ma to, ako sa to ma robit, este som to nerobil a ani nestudoval. Moze sa pridat aj Ramon1 zo skusenostami z DB.
11.05.2017 - 10:14:24
00
Ako som písal , " preplachujem " 30 x spustením kohúta na vriacu vodu z veľkého bojlera ... odpustí mi to na jeden krat asi 600 ml vody , vypne čerpadlo aby sa voda dohriala ... čakám a potom postup opakujem . Tu vodu používam len na zohriatie šalok , prípravu mliečnej peny a nepijem ... a nadovazok pri každej dennodennej príprave espressa po skončení a vyčistení prístroja nechám este zo 3 X vypustiť " parný " bojler ...
11.05.2017 - 11:56:58
00
Ramon mas suchy vzduch v dome, ked 3x vypustas parny bojler? :D
11.05.2017 - 12:09:18
00
astro napísal:
Dnes sa už zadarilo, vyberovka ;)

Ako chutila? Najdolezitejsia otazka ...
Z foto sa vobec neda urcit, ci je alebo nie je podextrahovana, ako pise Ramon, lebo u svetleho prazenia (Nico vyberovka) nie je crema ani bohata, ani tigrovana, ako u tmaveho. A tiez zavisi od kavy. Z dnesneho pohladu sa uz bohata ci tigrovana crema nepovazuje za rozlisovaci znak dobreho ci zleho espressa.
11.05.2017 - 12:28:21
00
Ramon1 napísal:
Ako som písal , " preplachujem " 30 x spustením kohúta na vriacu vodu z veľkého bojlera ... odpustí mi to na jeden krat asi 600 ml vody , vypne čerpadlo aby sa voda dohriala ... čakám a potom postup opakujem . Tu vodu používam len na zohriatie šalok , prípravu mliečnej peny a nepijem ... a nadovazok pri každej dennodennej príprave espressa po skončení a vyčistení prístroja nechám este zo 3 X vypustiť " parný " bojler ...

Vdaka za odpoved. 18L vody, teda vodou/kolonou vobec nesetris :) , na preplach single bojlera mi stacilo cca 3L obycajnej vody a na zaver asi 1 - 1.5L vody s nizkou mineralizaciou, ktora uz zostavala.
Ja naopak pri priprave espressa parny bojler ani nezapinam (je tam extra vypinac na bojler), tak načo ho este aj vypustat?
11.05.2017 - 12:39:16
00
Ťažká debata s tebou chlope ... áno tvrdím ze odfotena káva stala za prd makový , a dupľom som o tom presvedčený ked ju robili pičky na prevádzke , co čakajú na nejakého odborníka co im spojazdni kávovar ... si snáď robíš prdel , ked si písal to co si napisal z čoho sa dá " vycítiť " kvalita extrakcie . Keby si mal alebo porozumel úprave vody , vedel by si , ze kartusu musíš menit ci ju používaš alebo nie podľa výrobcov do roka max. dvoch ...ja ju mam asi na prietok 1800 litrov upravenej vody , za rok som spotreboval do 400 litrov / pre teba aj stav na Digi ukazovatelovi zajtra nafotím / . A preplachujem tak do mesiaca po dekalcifikacii , potom už nie ... ja parak nevypinam rozhodujem sa pri príprave ci cortado , ristretto alebo kapučinko si dám . A poobede žene robím len kapučinko , to mam akože denno-denne onanovať s programovaním a vypínať parak ? A este k tvojim počtom : prvotný výplach áno 18 litrov a potom kazdy deň do 3-4 týždňov 1,8 litra denne x 30 = 54 l upravenej vody ... no a co ?! Platí co som písal vyššie , treba aj tak do roka a pol vymeniť celu kartusu ...

Ps : ja by som do prevadzky bez baristu ani nepáchol ... cus
11.05.2017 - 13:04:55
00
Nejak Ti stupa agresivita! :o
11.05.2017 - 13:12:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up