Nebude tam opacny zavit? Stretol som sa uz aj s tym, nakladne auto trambus, dvojmetrova tyc po ktorej som skakal a nic, zrovna siel kamos okolo, videl to a jeho ujo robil mechanika na druzstve tak vedel ze tieto mrchy mali na kazdej strane napravy iny zavit. Inak ked nieco nejde povolit tak pomaha nahriatie, to je pri kolese tazko realizovatelne ale pomaha aj poklepat kladivom po skrutke
13.05.2017 - 14:02:13
00
Jo jo kladivo je nejlepci.Za mladi ked som este robil v ramci energetiky s udrzbarmi,tak ti zasadne vsetko povolovali kladivom.Zarucene to povolis ,len sa netreba bat a riadne po tom j*b*t.
13.05.2017 - 14:59:24
00
Myslel som kladivom po kluci.
13.05.2017 - 15:00:24
00
Kladivo je dobrý pomocník, ale zlý pán, hehe, som údržbár, mali sme vo firme takého exota, ktorý kladivom opravoval všetko, vrátane dotykového displeja na priemyselnom pc, v zošite opráv potom boli perly typu "nereaguje displej, poklepanie pomohlo"...
13.05.2017 - 20:04:51
00
Opacne zavity na pravej a lavej strane ma aj Rols, bolo to v dakom dokumente o prerabkach aut.
Miesto toho kladiva by som skor uprednostnil razovy utahovak, nenaraza ako priklepova vrtacka ale naraza do kruhu.
Je este moznost pouzit nasobic momentu ak ho niekto ma ak nie da sa objednat cez net.
14.05.2017 - 16:31:13
00
Hosť napísal:
Nebude tam opacny zavit? Stretol som sa uz aj s tym, nakladne auto trambus, dvojmetrova tyc po ktorej som skakal a nic, zrovna siel kamos okolo, videl to a jeho ujo robil mechanika na druzstve tak vedel ze tieto mrchy mali na kazdej strane napravy iny zavit. Inak ked nieco nejde povolit tak pomaha nahriatie, to je pri kolese tazko realizovatelne ale pomaha aj poklepat kladivom po skrutke

Nemám takú vedomosť, že by boli opačné závity. Mám v pláne zajtra, ak ma pustia po službe, ísť do servisu, či mi to v ten deň neprezujú, inak budem môcť zas až o týždeň. Potom najbližšie 2 prezutia budem musieť aj tak robiť v servise, bo je v pláne výmena letných a zimných pneumatík, tak mi to je už jedno, už nejdem nič investovať. O necelé dva roky to možno už inak poriešim :)
14.05.2017 - 17:43:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Servis / Náradie / Momentové kľúče)
keyboard_arrow_up