robo96no a ako to potom pripojis na cam & stativ ? kanagon ?
holder sa sice da prilepit na dieru hore ale skrutka proti skrutke - s tym si ako poradis ? polozis na skalu s "dolíčkem".... a ked neni, tak ho tam vyštemuješ....ale je to urobene tak, ze sa bude mat tendencie tocit ta spodna platforma....ehm...to by malo byt v stative...
10.05.2017 - 12:56:12
00
robo96 napísal:
mal si flipnut tie minutky hore nohami a tocili by sa do opacnej strany :D

Aj tak sa budu tocit rovnako. Stale to pojde do protismeru :?:
10.05.2017 - 13:34:32
00
že ?
10.05.2017 - 13:39:50
00
da sa dat flip, co by hned urcite niekomu vadilo, alebo reverse, tam budu ale oblaky cuvat :-) nabuduce vyskusam nejake dalsie pokusy, inak ten pohyb nie je celkom suvisly, ale hlavne strasne fukalo, preto su niektore zabery roztrasene, pripadne sa minutkovy stativ pohol v trave
10.05.2017 - 13:50:48
00
pozri - niekomu vadilo....umenie je zalezitost, ktora sa neda merat resp. vyhodnocovat jednotkama SI. je to ako v tom filme " prsa....podle vkusu toho-kterého soudruha".
hlavne tebe sa to musi pacit, pokial to robis pre seba. ine je, ak to je na predaj. vtedy sa to inym musi pacit.
flip podla mna nemusi vadit, pokial nie je v zabere text-napisy resp. vseobecne znamy=ikonicky predmet s jasne definovanou orientaciou.
a oblaky ? tie sa predsa neustale presuvaju neusporiadanym pohybom sem a tam. ovplyvnuje ich smer azda iba vietor

tak predsa.sam to potvrdils. nie je to plynule. no je to lacny minutkovač. na povodne ucely plne postacujuci. ale zjavne kazdu minutu skoci na nasledujucu poziciu a nepretoci sa prislusny podiel na svojej trase kazdu sekundu. takto vytvori len 60 skokov.
10.05.2017 - 14:24:21
00
kazdy rok ponukne ta relacia nejaky zabavny moment
Funny Fail Eurovision Song Contest 2017 / Man show ass on stage thumb_up0thumb_down
14.05.2017 - 11:34:01
00
Aj takto sa na slovensku bohuzial jazdi po singletrailoch :@ :punch:
https://youtu.be/dEbEhQQOj0E
14.05.2017 - 19:40:14
00
Ked nieje zakaz tak je to "normalne" :facepalm: Boh daj im rozum, prosiiim
14.05.2017 - 19:57:43
00
rozum nepomoze, len mastne pokuty
15.05.2017 - 08:46:52
00
lol...ja okrem jazdenia na kole aj kajakujem a bežkujem...na divokej vode som sa nastastie s niecim podobnym este pochopitelne nestretol ale na bezkarskej stope uz som videl tiez vselico.
na skalke ucitela tel vychovy ako si to šinie asi s 30timi detmi na pešo po strojom upravovanej trati, na donovalcoch sane a psí 6-zaprah a na kysucach aj kone rajtovat. uplne bezne je, ze byva stopa rozdupana a bezky su co sa tyka stability na kvalitu stopy zvlast haklive.
15.05.2017 - 08:49:20
00
mastne pokuty ?
si vezmi, ze je to v prirode. kto tam bude vyberat pokuty ?
chyba je myslim vo vychove. jednak v rodine ale aj v ostatnych sferach. si vezmi, ze mozno 50% deti ma v skole ako predmet nabozenstvo a aj navstevuje kostol. zvysok ma nejaku etiku.....vysledok ? slovnik dlazdica, 10 rocny dorazi krabicku marsiek a sup ju na zem, dopisane steny na domoch, dolamane lavicky v parku, natoci spoluziacku v triede pod suknou a sup s tym na YT atd.
15.05.2017 - 09:01:34
00
Chvala jezisu kristu. Kostol vas vychova.
15.05.2017 - 09:05:25
03
niekedy sa staci dostat do zlej party a vychova ide ta tam, zbytocne riesit ci za to moze vychova alebo nieco ine, treba riesit ako sa to da postihovat, pretoze dokial nebudu paky na taketo veci, dovtedy budu jazdit po lesoch na motorkach a nicit chodniky a nasledne aj lesaci budu zatarasovat chodniky kmenmi. Je pekne vidiet znacky vozidla napr. preco sa to nemoze pouzit?
15.05.2017 - 09:46:55
00
ja som 4 roky nazad dostal pokutu 20 evri, ze som zaparkoval pred branou zene o ktorej viem, ze nemala a ani dodnes nema auto. zavolala na mna MP a bolo vybavene. dodnes ma to serie, ze som takto prisiel o peniaze. pytal som sa MP schvalne preco prisli, ze na tf. podnet majitelky nehnutelnosti. ale su ludia, na ktorych pracuju zamestnanci alebo ma inak "lahko" zarobene peniaze (DPHčkari.....) a takym typom - co chce robit neplechu - je jedno kolko-krat za den a aku vysoku sumu na pokutach zaplatia. on nema špinu z dielne za nechtami. nejedna sa o nim poctivo odmakane love.
na taketo typy, ziadne financne postihy neplatia. to su specificke typy chlapcov....ja som sa ani neviem ako dostal asi na 3/4 roka do šatne pri hokeji k vekslakom a podbnej sebranke. tam som pri reciach, ktore pri prezliekani viedli pochopil, ze nemaju vobec ziadne zabrany a ani podmienecne tresty, ktore niektori na seba mali, im nebranilo pachat špatnosti.
oni su totiz povacsine neskutocni chvastuni.

videl si film ...sedim na konari a je mi dobre - "... jemu ani žiadny prezident nerozkáže..."
15.05.2017 - 11:24:10
01
thumb_up0thumb_down
16.05.2017 - 20:21:44
010

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up