xpeter88 vdaka za prispevok. Netvrdim ze zvladame 100% objednavok nacas, ale drvivu vacsinu ano. Statistika nepusti a niekoho tie problemove situacie zasiahnu viac ako inych. A nie je mi to jedno, ani nikomu z timu - inak by som netravil cas reakciou. Chyby proste e-shopy robia a robia ich aj velke e-shopy (z poslednych 5 objednavok mi Alza zmeskala 4), otazka je viac ci to e-shop vie odkomunikovat a urcite v tom mame medzery, ale v tomto pripade sme situaciu odkomunikovali vcas a navrhli moznosti riesenia. Potom uz len dufame, ze zakaznik bude trocha tolerantny.

Nalepky sme robili na zaciatku seriu asi 2000 ks, tie sa rozdali v prvych mesiacoch a odvtedy si neviem(e) najst cas a noveho dodavatela na nalepky, kedze ten povodny to uz nerobi.
25.05.2017 - 14:03:54
01
Cervo poslem ti pdf mojich intervencii do spravy. Aby boli jasne ze som komunikovala,a dam ich sem aj verejne ak bude treba.
Zjavne nie som jedina ktora ma omeskane dodavky od vas ako som sa docitala.
Mne tiez nerobi radost cakat na tovar o ktorom sa tvarite ze ho mate,rovnako to bolo aj minule
Ano peniaze prisli vcera 24.5 a intervenovala som mailom 18.5 ze ich chcem naspat na ucet,kopiu ti poslem do spravy.

K teme Alza: tak ich urcite ohodnotis kladne za to ? Alebo si aj nabuduce objednas u nich?

K rozdeleniu mojej objednavky: a odkial vies ze som cez vikend prave nepotrebovala tie brzdove dosticky co ste mi chceli doposlat?

Ach jo, Howgh
25.05.2017 - 14:54:13
00
silva poprosim ta. Mame vsetko v ticketoch, takze ja vidim kompletnu komunikaciu. Bude dobre si to porovnat s tym co mas ty. Pisal som ale, ze si neodpovedala na nase emaily, nie ze si nekomunikovala. Ziadosti a urgenci sme od teba dostali viacero. Na vsetky ti bolo odpovedane profesionalne a s ospravedlnim za komplikacie. Bolo povedane, ze peniaze dostanes spat v najblizsich dnoch a to sa aj udialo - este raz napisem, ze vratenie penazi spracovavame momentalne 2x tyzdenne a medzibankovy prevod trva 1 den, preto ich vratenie trvalo 4 pracovne dni. To objektivne nie je dlho (zakonna lehota je 14 dni).

Ohladom "tvarenia sa ze ho mame" som pisal o stranu nazad. A nie si jedina, ktorej bola omeskana objednavka - aj ked drviva vacsina ide nacas, zmeska nam ich viac ako by sme chceli. Vacsina zakaznikov je ale tolerantnejsich ako ty a odpovedaju nam na emaily a nasledne vieme situaciu zachranit rozdelenim objednavky alebo zamenou v objednavke.

Edit, kedze si doplnala prispevok:
- Alza: nie som nadseny, ale viem sa vzit do ich koze a nestracam svoj ani ich cas rozoberanim preco mi prislo nieco o dva dni neskor ako malo, aj ked to mali skladom. A nakupujem dalej, lebo maju najsirsiu ponuku, dobre ceny a su relativne spolahlivi.
- Platnicky: my sme nevedeli ci prave tie platnicky potrebujes. Ak by si nam odpisala, mozno by sme vedeli. Dali sme ti moznost rozdelit objednavku, vzdy je moznost objednavku aj stornovat, ked ale nemame odpoved, tak proste cakame kym sa objednavka skompletuje.

Ja ti tvoj nazor neberiem a ani ti neberiem pravo sem (a inde) pisat svoju skusenost. Ja ti len odpovedam a davam fakty z nasej strany. Tvoje prve 2 objednavky boli bez problemov a nacas, dalsie 2 mali problem. To je 50% uspesnost a je to ubohe, netesi ma to a chapem ze si z toho nahnevana a ze uz u nas pravdepodobne nekupis, budis. Ale vacsina ludi ma pozitivnu skusenost (NB hodnotenia na Heureke, kde si nam tiez dala negativnu recenziu) a kedze nemaju potrebu sem pisat, aby vyvazili tvoju skusenost, musim nas shop obranovat sam.
25.05.2017 - 15:23:29
00
pokusam sa na tejto stranke : http://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy/bbb-bmp-38-airtank-xl.html
vlozit tento dotaz do "otazky na predajcu" :
ahojte,
su tieto bombicky kompatibilne s tymto systemom ?
http://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy/polaris-inteligentny-smart-system-s-drziakom-na-sedlovku.html
dik

a vyhadzuje mi to tuto chybu :
Forbidden
You don't have permission to access /shop/servis-a-trening/pumpy/bbb-bmp-38-airtank-xl.html on this server.

:(
poradite / opravite ? :)
25.05.2017 - 15:49:40
00
ked odpovedam na mail zo 17.5 dna 18.5 znamena to pre vas ze neodpovedam ?
dost ma to unavuje
kopie mas v sukromnej sprave
tvoji kolegovia sa aspon vedia ospravedlinit
25.05.2017 - 16:01:02
00
silva na ktory email si, prosim, odpovedala? Poslala si mi do spravy 2 emaily od teba, na ktore ti bolo odpovedane. Neposlala si mi ziadnu kopiu emailu, kde odpovedas ty. Prosim doposli ak mas.

A inak, o stranu dozadu: "Ste normalni ?!
Nikto mi neodpisuje na mail ohladom upravy objednavky o jednu polozku, a mate vratit sumu za nu,lebo vypadla z objednavky
otras"
. A teraz mi posles kopiu mailu, kde je vidiet, ze sme ti do hodiny odpisali. Seriously?
25.05.2017 - 16:13:35
00
seriously chodite do spamu, spam nepozeram

pdf obsahuje aj moju otazku na vase oddelenie aj odpoved vasho kolegu
neviem co potrebujes viac

a nezabudni potom vsetko vymazat ako off topic ;)


Naposledy upravil silva dňa 25.05.2017 - 16:21:25, celkovo upravené 1 krát.

25.05.2017 - 16:15:34
00
No, odporucam ho pozriet, najma ked som ti napisal na tvoj prispevok ze "silva prosím pozri si spam folder lebo vidím 3 tickety, na ktoré si neodpísala, takze neviem či Ti chodia maily správne.". Opat o stranu dozadu.

Este si odignorovala moju otazku - na ktory email si ty osobne odpovedala, kedze to o 3 prispevky vyssie tvrdis? Od zaciatku sa tu bavime o tom, ze sme ti dali moznosti na riesenie a nedala si nam vediet - neodpovedala si. Neviem preco mi posielas kopie sprav (kde si nereagovala na nase otazky), ktore si nam pisala, kedze o tom sa nebavime.
25.05.2017 - 16:17:52
00
co nevidis ja nerozumiem
je tam moja otazka a vasa odpoved
jasne som sa vyjadrila uz 17.5. aj 18.5 aj 22.5 ze si prajem vratit sumu na ucet
objednavku som nerozdelovala, na co ved mala byt dodana podla info len o den neskotr teda 18.5 ( to bolo v spame)


Naposledy upravil silva dňa 25.05.2017 - 21:12:14, celkovo upravené 1 krát.

25.05.2017 - 16:25:02
00
No, necham na tebe ci chces zverejnovat svoje cislo uctu. Ale ak to tu nechas, tak ta prva a druha priloha (co je ten isty mail) je ta, o ktorej sa bavime - dali sme ti tam moznost objednavku rozdelit (to bolo 18.5., takze je jasne ze to nemohlo byt dodane 18.5.) a na nase naklady doposlat, na to si nereagovala, takze sme cakali na skompletovanie objednavky. To ze si nas urgovala v pondelok (aj dalsie dni) ohladom preplatku nikto nespochybnuje, ale o tom sa tu nebavime. Vzdy ti bolo odpovedane.
25.05.2017 - 16:29:54
00
mna by potesilo ak by ste mali aktualny stav suhlasny s realitou- ci uz predajne alebo skladu
ked objednam 14.5 veci skladom a na predajni a maju byt dorucene 17.5
a vy 17.5 oznamite ze mi neposlete tovar, lebo ho nemate, respektive ze bude meskat a pride 18.5.
a potom sa termin posunie na 19.5, co by som akceptovala, lebo do vikendu to mam a zrazu je z toho 23.5

nic ste dobry shop, len ja som zly zakaznik
25.05.2017 - 21:18:39
03
V poriadku, aj ja by som bol rad ak by vždy všetko išlo tak ako ma, nič nemeškalo, nič sa nestracalo a nič nebolo zaevidované zle. Ono to je nedosiahnuteľný cieľ, ale snažíme sa. To že to pri tebe už dvakrát nevyšlo ma úprimne mrzí.
25.05.2017 - 21:42:44
08
KinDo napísal:
pokusam sa na tejto stranke : http://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy/bbb-bmp-38-airtank-xl.html
vlozit tento dotaz do "otazky na predajcu" :
ahojte,
su tieto bombicky kompatibilne s tymto systemom ?
http://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy/polaris-inteligentny-smart-system-s-drziakom-na-sedlovku.html
dik

a vyhadzuje mi to tuto chybu :
Forbidden
You don't have permission to access /shop/servis-a-trening/pumpy/bbb-bmp-38-airtank-xl.html on this server.

:(
poradite / opravite ? :)


tak ked som odstranil uvodny pozdrav z dotazu, tak mi to preslo - to musia (nesmu) mat dotazy nejaky format ?
26.05.2017 - 11:08:03
00
cervo prosímťa kedy/v akom čase chodia sms, že tovar je vo Velocity?
26.05.2017 - 11:09:50
00
KinDo existuju klucove slova, ktore sa pouzivaju pri utokoch na server a preto ich server blokuje. Urcite to nie je "ahojte", ale asi si tam nejake slovo alebo sled znakov mal, preco to bloklo.

astro chodia hned ako mame od kuriera potvrdene, ze to tam je. Zvacsa medzi 12 - 14:00
26.05.2017 - 11:24:21
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up