...ten rocker vobec nemusi byt zly, vsak CTM ramy pochadzaju z tovarne na Taiwane- Astro, a take iste, ci takmer indenticke ramy pouziva aj francuzsky Victus a americky KHS...
http://www.bikeradar.com/mtb/gear/category/bikes/mountain-bikes/product/review-vitus-blitz-1-12-46235/..tu je aj test!!!....:o)))
26.02.2017 - 20:13:49
00
..alebo,,,KHS XC604 review.........

http://www.bikeradar.com/gear/category/bikes/mountain-bikes/product/review-khs-xc-604-08-32169/
26.02.2017 - 20:20:07
00
..alebo,,,KHS XC604 review.........

http://www.bikeradar.com/gear/category/bikes/mountain-bikes/product/review-khs-xc-604-08-32169/
26.02.2017 - 20:20:39
01
ak si si nevsimol tak ta tema je rok stara
26.02.2017 - 20:26:08
00
Je stará lebo na Revoxovi Xpert, ktorý som si vybral si jazdím spokojne - super kvalitný bike za super cenu. Stálo to zato.
26.02.2017 - 21:40:17
01
..tak ten Rocker....jazdil som a vlastnil model Xpert 2016, dosť zvláštny bike, vyzerá veľmi dobre, je výborne osadený, komponentom, až na vidlu niet čo vyčítať.....ale keď som sa naň posadil.....akosi som si nevedel nájsť správnu polohu, aj keď veľkosť bola ok, prosto tá geometria je v niečom(negatívnom) divná, nevedel som prísť a ani neprišiel na príčinu.....pri jazde príliš pohupuje, treba jazdiť so skoro úplne priškrteným "odskokom" alebo locknutým tlmičom, čo je nepohodlné najmä pri striedaní stúpania a klesania v teréne....je pomerne obratný a aj v rýchlych pasážach obstojne stabilný, ale v pomalých stúpaniach pri malej rýchlosti stabilita klesá a chtiac nechtiac bike "núti" jazdca "kľučkovať" zo strany na stranu....naviac pri niektorých zjazdoch v náročnejšom teréne akoby nesplupracoval celkom predok zo zadkom a bike sa "rozkmitá" a núti spomaliť....navyše ked som zobral meter a premeral vidlu....zistil som, je to klasická "26" vidla osadená "27,5" kolesami....mal som model(legálne kúpený) osadený z výroby??? vidlicou Santour XCR Air,(26 palcov!!!), alebo to bola len kreácia predajcu???.....
23.05.2017 - 01:11:37
00
Díky Athos za tvoje zdieľanie skúseností s Rockerom. Fakt je, že som sa vtedy rozhodol pre Revoxa Xpert a neľutujem to. Je ľahší, má lepšiu geometriu a taktiež dobre sa na ňom jazdí. Čo sa týka odpruženia, Rock Shox Monarch RT je OK. Na začiatku sa mi síce pokazila páčka na tlmiči, ale bola opravená a musím povedať že je to dobrý tlmič, hoci sa mi tiež zdá že ho treba zamykať pri silnom pedálovaní. Vidlica je super, pomohla aj kónická hlavovka. To čo píšeš ohľadom vildice na Rockeri je divné - 26" so 120 mm na 27.5" kolesách? To sa dá? Ak áno, tak to znie ako zlý žart od výrobcu.
23.05.2017 - 09:58:57
00
.......prišiel som nato, že Rocker ma 26 palcovú vidlu tak, že som si všimol, že keď parkuje medzi ostatnými 27,5 bikmi, je vždy menší!!!, nechápal som dôvod, takže doma som zobral meter a začal premeriavať.....vidla "26" má nohy dlhé 48 cm presne....... vidla 27,5 má nohy dlhé cca 52cm.....tak je to jasné....keď si pozrieš oficiálne stránky CTM, tak všetky "Rockeri", aj modely 2017(výrobca to netají!!!), majú vidlice 26 palcové, na stránkach kde je výkres s geometriu, je tam vždy pri vidlici číslo 48cm, čo je rozmer "26" vidlice.....takže....Rocker je zaujímavý??? "hybrid"(alebo omyl???) medzi "26" a "27,5" bikmi.....nevedel som, že to môže fungovať aj takto, že do "26" vidlice sa zmestia(možno s úpravami???) aj 27.5 kolesá.....ťažko povedať,či je to dobre či zle....... máš pravdu v tom, že tie biky "drží nad vodou" skvelý tlmič Monarch, vďaka vlastnostiam ktorého sú celkom jazditeľné....neviem si predstaviť jazdu na Rockerovi s menej kvalitným tlmičom.... len pre zaujímavosť, by si mohol premerať aj svoju vidlu na Revoxovi, možno budeš prekvapený..... a kónická hlavovka???, nechcem ťa sklamať, ale to ešte neznamená, že sa v nej skrýva vidla s "tappered" krkom.....aj na Rockeroch sú kónícké hlavovky, aj na mojom, ale vidla vo vnútri len obyčajná, s rovným krkom.....
23.05.2017 - 22:29:24
00
Díky za postrehy, ja som si kukal geometriu a Revox už má vidlicu 49.5 mm čiže to už je 27.5". Vidlica je rozhodne lepšia ako doteraz čo som mal a Rock Shox XC30 SA nevynímajúc. Táto na Revoxovi je tuhšia, má hrubšie nohy a netrasie sa, ako XC30. Ono píšu že to je Tappered vidlica, ale bez otvorenia to neviem potvrdiť. Koniec-koncov aj na fotke toho Rockera je napísané na vidlici 27.5" , ale vidíš čo si zistil... Tie Rockery majú teraz celkom dobrú geometriu, ale sú ťažké a tiež hlavový uhol je dosť dozadu...to na šliapanie asi nebude... neviem nie som na to expert. Ostatné veci sa ti pozdávajú?
23.05.2017 - 22:44:19
00
........práve som odložil z ruky meter,.... nový bike, práve včera kúpený Ghost Kato FS 2, cenovo podobný Rocker Xpertovi je celkom iná káva, vidla je skutočná 27,5 palcová vidla, jej dĺžka je 51,5 cm, žiadnych 48 cm...... takže potvrdené, o čom som písal vyššie....
23.05.2017 - 23:08:33
01
....pôvodný zmysel tohto vlákna???, Rocker versus Ghost Kato FS 2.....po prvých asi 60-tich km na novom Ghoste, celkom iný pocit z biku, postupne ako pribúdajú km sa niečo "prepne v hlave" a človek pochopí, že práve takto má jazdiť dobrý bike, všetko spolupracuje a funguje ako má a dokonca aj "lacná vidla" od RST sa drží a "zobe" nerovnosti veľmi obstojne.....jediný mínus zatiaľ, značná hmotnosť, atakuje odhadom 15 kg čo je dosť veľa, ale aj drahšie modely trail bikov hlavne od GT či Haibike sú na tom podobne, takže palec hore pre Ghost kato FS 2......
24.05.2017 - 11:54:15
00
chlapi ja mam recker xpert 2016 musim potvrdit ze povodna osadena vidla xc30 bola hrozna, troska investicie do novej a je to uplne iny bike ako ked som ho jazdil prvy rok, ja mozem povedat za seba ze som nadmieru spokojny, bike je hravy, vidlou som ho odlahcil o kilo takze aj vaha je spokojnost. prajem vela odjazdenych km
26.05.2017 - 08:07:31
00
keyboard_arrow_up