28 Nekuřácký den Hospoda thumb_up0thumb_down
01.06.2017 - 12:39:21
00
:) :) :y:
01.06.2017 - 13:38:08
00
Najhorší zážitok, keď som si sadol do popolníka namiesto do taxíka. Po dvadsiatich metroch som taxikára zastavil, že ja sa v popolníku nemienim voziť.

A druhý najhorší, keď som sa ako mladý junáčik začal pritláčať pod bránou na jednu pipinku... Ja som mal trochu vypité, ona tiež. Chyba bola, že hodne fajčila. Skoro som sa pri francuzáku do nej vygrcal. Z celovečernej snahy a potencionálneho vzťahu nebolo nič.
01.06.2017 - 21:34:05
03
S lakom na vlasy treba naozaj opatrne. A to nielen co sa tyka bajku. :lol:

http://www.autoforum.cz/bleskovky/davejte-si-pozor-co-nechavate-v-horku-v-aute-toto-neni-dilo-vandala/
02.06.2017 - 00:44:35
01
Čo som si všimol u nás v robote, tak všetci chodia do roboty na tých lacných ultrashitných bicykloch a takmer každý... vlastne každý má plášte s dezénom do mokrého a blatistého terénu. Prečo? Lepšie sa to predáva keď to má dezén pomaly jak má traktor na zadnom kolese... Ide to ťažko, hučí to... Prečo to tam dávajú výrobci ako Olpran, Pyranha a podobné zhovadilosti...
02.06.2017 - 06:14:43
00
Jezus napísal:
S lakom na vlasy treba naozaj opatrne. A to nielen co sa tyka bajku. :lol:

http://www.autoforum.cz/bleskovky/davejte-si-pozor-co-nechavate-v-horku-v-aute-toto-neni-dilo-vandala/

idealne nechat PUR penu vo flaši na slnku :rofl:
02.06.2017 - 07:07:42
01
haffen napísal:
Čo som si všimol u nás v robote, tak všetci chodia do roboty na tých lacných ultrashitných bicykloch a takmer každý... vlastne každý má plášte s dezénom do mokrého a blatistého terénu. Prečo? Lepšie sa to predáva keď to má dezén pomaly jak má traktor na zadnom kolese... Ide to ťažko, hučí to... Prečo to tam dávajú výrobci ako Olpran, Pyranha a podobné zhovadilosti...

ja som skončil s tymi traktorkami, toto si neviem vynachvalit: https://plaste.heureka.sk/kenda-k-1047-small-block-eight-26x2_10/
02.06.2017 - 07:15:54
00
je bezpecne nechat maly hasiaci pristroj urceny do auta v aute na slnku? :D
02.06.2017 - 08:09:47
00
Ale však ten máš obvykle v zadnom kufri, tam by (podľa mňa) mala byť menšia teplota, nesvieti tam slnko. Vnútorná kabína, keď tam pečie cez sklá slnko sa vyhreje určite na vyššie teploty. Preto tam nesmú byť deti ani psi zatvorené ( "však len na 5minút skočím do obchodu") a ani plechovky.
02.06.2017 - 08:22:06
00
duves napísal:
idealne nechat PUR penu vo flaši na slnku :rofl:

Byvaly kolega zabudol v polrocnom aute dve flase burciaku. Dobre zatvorene. Ked prisiel poobede k autu... Neviem ci sa toho pachu vobec dokazal zbavit. :rofl:

EDIT: Vlastne asi nezabudol. Asi si myslel, ze je to v pohode ked su dobre zavrete. Co dodat? :)
02.06.2017 - 08:31:13
01
O ten pach po burcaku asi ani tak neslo ako o to ako mu to vymalovalo auto :D alebo sa mylim ? :D
02.06.2017 - 09:06:13
00
robo96 napísal:
je bezpecne nechat maly hasiaci pristroj urceny do auta v aute na slnku? :D

Ja som ho uložil pod sedadlo spoluvodiča, je tam taky mini odkladací priestor. Hadam nebuchne.
02.06.2017 - 09:44:41
00
Jezus napísal:
Byvaly kolega zabudol v polrocnom aute dve flase burciaku. Dobre zatvorene. Ked prisiel poobede k autu... Neviem ci sa toho pachu vobec dokazal zbavit. :rofl:

EDIT: Vlastne asi nezabudol. Asi si myslel, ze je to v pohode ked su dobre zavrete. Co dodat? :)

To ako scena z jedneho filmu - Bobule
Bobule thumb_up0thumb_down
02.06.2017 - 09:52:25
01
lto napísal:
tiriel: ano, ale ani nie tak z gripov, ako zo zleho zakrivenia rajdov .. zrejme si tlacis na nervove zakoncenia, pozor na to, karpalny tunel je sfina. Potrebujes nejako inak otocit rajdy, mozno ine zakrivenie, alebo rohy, proste aby boli zapastia prirodzene.

no riesim podobny problem. gripy som sice nemenil ale cele kolo. po jazde som zacal citit jemnu bolest. zo dva roky len na pravej ruke. pripisoval som to dlhorocnej praci s kompom ale teraz uz aj na lavej ruke ( pre vtipalkov - leštenim to nebude !).
zriedkavo je to v oblasti zapastia; potom na dva palce od lakta a casto to mam cca v strede predlaktia na vnutornej strane a palec od spodnej kosti.
to laborovanie s gripom sa mi moc nepaci. pamatam si ako mi jeden kajakar z oddielu, co jazdi uz 30 rokov divoku vodu vravel, ze cim vacsi priemer padla, tym viac bolia predlaktia.....takze grip s vacsim priemerom moze sposobovat prave tie bolesti.
ta znacka ESRI čunky co robi tie profanovane gripy ma ak sa nemylim dve dimezie. 30 a 34mm ?
...a zase nie kazdy ma rovnako velke dlane.

rohy mam, skus trosku rozvinut tu teoriu o tlaceni si na nervove zakoncenia, pls.
moze to byt aj technikou uchopu ? ze predlaktie so zovretou dlanou v past nie je cca v priamke ale ta sa "lame" v zapasti a vznika uhol "V".
02.06.2017 - 13:19:44
01
Vodiča MHD potrestali za to, že nechal dievča s bicyklom v noci na zastávke: http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/doprava/vodica-mhd-potrestali-za-to-ze-nechal-dievca-s-bicyklom-v-noci-na-zastavke.html?page_id=347964
02.06.2017 - 13:25:18
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up