skoda tej 2 etapy,mali im to slahnut cez HODRUSU HAMRE, to je este vyssi level.... ale kazdopadne to budu mat v tejto etape tazke po predoslom dni, pekna porcia km aj kopcov...... od Pukanca po Mochovce moja oblubena trasa

kazdopadne za peniaze nas,danovych poplatnikov by som spravil aj ja takyto pretek
05.06.2017 - 13:19:22
01
Hosť napísal:
...stále uvažujem kam sa pôjdem pozrieť na balík, ale asi to vyhrá táto 180° zákruta, tam by to mohlo byť zaujímavé, ...

vies prosim ta dat suradnice kde to je? dik
05.06.2017 - 14:00:43
00
48°48'20.2"N 17°34'26.4"E
05.06.2017 - 14:04:03
00
co tam dake zakruty... ale dojazd v trnave 10.6 bude velmi zaujimavy ked vpalia do centra pivneho pochodu.... :) a hlavne tak podvecer ked uz bude kazdy mat 10+ piv v sebe, to moze byt riadny adrenalin :). dufam ze s tym jedna aj druha strana nejak rata bo inak bude dobre prekvapko :))
05.06.2017 - 14:20:53
00
Bikejoring presne ta vracacka na Stemberku je uplne terno na vyletenie. Este zjazd z Hrubek strany - hned prva do prava pri chalupach a potom dole ta tiahla dolava na most - tiez podla man v poho na vysekanie ked sa tomu kuri. Ale asi niec neprekona co sa nebezpecia tyka ten spominany Stemberk lebo po tej vracacke pokial bude slnecno ako dnes tak v tom lesiku je aspon pre mna velmi narocny ten stroboskop efekt a aj na tej novej ceste musim ist fest pomaly nech tam kdesi nezahucim mimo asfalt. Tam by som postavil aspon 3 sanitky pre istotu. Ako pises - hadam si to presli alebo daju aspon nejake rozumne / primerane info usporiadatelia. Nech to je zaujimave vykonmi a nie zraneniami a pod.
Inak tym kosackam som sa tiez cudoval a az teraz mi trklo, ze to vlastne iba kvoli tejto akcii a inak by na to prdeli ako na zvysok kadial pretek nejde.
05.06.2017 - 14:53:46
00
hrubá strana sa ide hore kopec... idú čachtice zadom na turú, cez palčekové do bziniec a lieskového, hrubá strana, cetuna, minifarma a s5 na turú a potom tie myjavské kopanice...
hlavne ak sa tam niekto vyseká tak, že ho zoberú do myjavskej nemocnie, tak bude mať o zážitok navyše :D
05.06.2017 - 15:24:40
02
Aha, ozaj mas recht - som to vcera zle pozrel. Tak to som rad, ze to takto namotali lebo v opacnom smere by bolo skoda a riziko zjazdovat tu stojku na Hrubu stranu. Takto to bude isto krajsie. Skoda, ze to nie je nejak extra dolezite miesto na utocenie lebo by ma zaujimalo ake casy by tam vedeli nasypat.
06.06.2017 - 10:39:28
00
Neboj, APK zaplace, stratia vela KOMov 😂 utocit sa tam mozno nebude, ale tempo bude ozaj slusne. Ale inak je to uz celkom fajn miesto na utok, potom to je uz len husenkova draha az niekde za brezovu, takze tam balik ani nebude mat navrch, zalezi este aky bude vietor
06.06.2017 - 11:06:26
02
Dneska na STV prolog Okolo Slovenska. Koho tipujete na bedňu. Tratnika? Vydrží mu forma z Gira? CCC prišlo so silnou zostavou aj minimálne Bialoblocky a Mihajlov sú slušní časovkári, aj keď toto je veľmi krátka časovka.

Niektorý z belgických cyklokrosárov (Marlux) sa určite tiež presadí v prologu.

Alebo šprinter Mallucelli? Minulý rok vyhral etapu a prolog by mu mohol sedieť. Androni prišiel aj s mladým kolumbijcom Bernalom. Budúcim druhým Nairom Quintánom svetového pelotónu.Čo som pozeral, ten doteraz, ak bola vypísaná, vyhral kat. do 23 rokov na všetkých pretekoch, čo štartoval. Sekundy, ktoré stratí tu v prológu, mu môžu na celkové umiestnenie chýbať. Na Tireno (vo WT je tuším kat. do 25 rokov) ho predbehol Jungels v poslednej etape- časovke. A pritom dve minúty stratil už v prvej etape - tímovej časovke. Androni boli tretí od konca. Časovka, asi ako u všetkých čisto talianskych týmov, nie je ich silná stránka.

Naši dúfam naštudovali podrobne trať prologu. A Duklákom, hádam, Maroš Kováč dal tipy ako rezať zákruty. Aj Amplatz to tu pozná a bude silný,
hlavne pre celkové poradie. Nielen Čanecký ale aj Mugerli, Pernsteiner.
07.06.2017 - 13:06:19
00
Je mozne niekde sledovat live prenos?
08.06.2017 - 15:08:11
00
Nie, len prolog davali v televízii .Len na Okoloslovenska.com je live ticker.
08.06.2017 - 15:17:45
00
nesnívajte, u nás nemáme cyklistického komentátora nie to ešte štáb a techniku schopnú spraviť live prenos z preteku... ak sa neráta jedna statická kamera pri mestskom prológu..
08.06.2017 - 15:39:13
00
To ja nerozporujem. Už sa to tu rozoberalo asi 10krát prečo. Ten live tickerj je slušný. Preto ho spomínam.
08.06.2017 - 15:46:01
00
V akom časovom predstihu tento rok pred prejazdom pelotónu, alebo úniku uzatvárajú cestu, nevšimli ste si niekto? Mám vytipované miesto a nerád by som, ak by ma už nevpustili, lebo je neskoro
09.06.2017 - 07:21:06
00
Na YouTube Okolo Slovenska sú tiež krátke zostrihy z etáp
09.06.2017 - 09:55:37
00
keyboard_arrow_up