tak mám pravdu 😀 si fakt mimo :D si ešte raz prečítaj všetko..
13.06.2017 - 16:21:33
00
Mas pravdu, dokážem si priznat, rad sa poucim... ale to nemeni nic na tom ze ten zakon je riadne na figu :)
13.06.2017 - 16:35:40
00
no je aj neni, podla toho kto sa nanho pozera.. problem je mentalita niektorych majitelov a lahostajnost ludi daco riesit.. rovnako ako cyklisti vs vodici, kazdy si len postazuje na fore ale policajtov nevola nikto.. potom sa nikto nepouci ked z toho nema aspon pokutu..
13.06.2017 - 20:14:03
01
Dlhý čas som mal pri ceste na biku do práce problém s voľne pusteným psom. Jeho majiteľ na neustále dohováranie reagoval svojsky - namiesto jedného psa tam na druhý deň (po našich upozorneniach) behali rovno tri. Tak som si jedného dňa v práci vyhliadol asi 70cm roxor a bol som definitívne rozhodnutý že aspoň jednému z tých psov otlačím za jazdy jeho vrúbkovanie priamo na čelo. Roxor som si v práci pekne pripravil k bicyklu, čo si všimol môj kolega, veľký milovník zvierat a vegetarián.....a vyrozprával som mu môj úmysel, od ktorého ma delilo už len cca 50 minút do konca smeny a 6 km šliapania (resp. cca 12 hodín, chcel som to urobiť ráno bez svedkov) . Ten kolega sa tak zľakol že toho psa idem fakt zmasakrovať, že ma takmer na kolenách prosil aby som to nerobil a že to zariadi , obtelefonuje policajtov , pošle email majiteľovi aby psi zatváral :D .

Nakoniec som sa predsa len nechal ukecať a roxor som zahodil (pod dohľadom toho môjho kolegu). Doteraz keď si na to spomeniem tak rozmyšľam ako by to bolo dopadlo :D , keby ......

Inak so psami sa nezmenilo nič, tak som začal dochádzať autom.
13.06.2017 - 20:22:15
02
Myslim si, ze ta celovka s roxorom by mala patrit "nacelnikovi psej svorky" ;)
13.06.2017 - 20:56:10
05
Dakujem za vsetky reakcie, ale teraz vazne. Nebudete mi verit ale dnes rano som isiel do fitka a zobral som aj syna 6r. isli sme peso. Syn isiel hore kopcom po trave a ja som obchadzal. S nicoho nic pocujem krik a brechot. Pozriem sa za seba a vidim ako pes nahana syna ktory sa kotula dole kopcom. hned som zacal behat psovi oproti a vrieskal som. bola to nejaka mensia rasa. pridem k synovy a on mal rozbite koleno, doskriabanu tvar a stazoval sa na clenok a chrbat. na to vysla majitelka. do mna nerva nenormalne a zacal som po nej vrieskat ze preco nebol na voditku a nemal kosik. (nachadadzali sme sa na sidlisku) a ona ze on je mali, nekuse a nic neurobi. Syna vylakal natolko ze utekal dole kopcom na ktorom spadol a kotulal sa dole asi tak 6 metrou. nastastie si nerozbil hlavu. Majitelka ze podte hore ja vam to osetrim. stala hore na kopci tak nemohla vediet co chce ostetrovat. ziadna lutost, ospravedlnenie absolutne nic. bola to majitela krcmi. hned som volal policiu a aj zachranku. syn nevedel dostupnut na lavu nohu. prisla policia a hned si podadli majitelu ze pes nebol priputani a atd... a ona ze si ja mam strazit syna ze preco nesiel vedla mna! policajt na to ze chlapec moze chodit po trave ale pes ma byt na voditku. bola hnusne protivna aj na policajtov. ona ze mam vela roboty idem dnu a policajt halooo vsak mi tu riesime pripad. .. syna sme nalozili a odniesli do nemocnice. urobili mi rengnen,hlavy a noh, nic nemal zlomene len lavy clenok mal vytknuty. koleno osetrene a tvar bola len doozgierana tak stym nerobili nic. dnes idem spisat zapasnicu na policiu u nas v KE lebo ja uz normalne nevladzem. syn budem mat akurat tak traumu a ja este vacsiu nenavist.
15.06.2017 - 13:27:16
09
tak treba na nich :y: :y:
15.06.2017 - 13:45:59
02
..ja byt v tej situaci tak asi zakrutim krkom tomu psovi a policajti by setrili mna za nasledne napadnutie majitelky..
15.06.2017 - 14:04:53
02
mne sa prednedávnom v Jablonke pri Myjave stalo, že za mnou vybehol z jedného dvora Mastif (veľké plemeno) a nebyť toho, že som mal vietor v chrbte tam ma dobehne. šiel za mnou skoro 200m asi tak meter od zadného kolesa a nevyzeral že sa chce len hrať. pred mesiacom sa to isté stalo kamarátovi. problém je v tom, že tadiaľ chodievam niekedy so 6 ročným synom. na druhý deň som šiel za majiteľom a poprosil ho nech si dá na to pozor - povedal, že to je ešte šteňa aby som sa nebál. teraz pozerám z diaľky či je v zamknutý v koterci
15.06.2017 - 15:12:34
00
heh moj kolega by uz asi tasil zbran a strielal sice neviem ci aj pri svojom decku by to tak riesil, ale keby ohrozoval jeho tak by mu urcite jednu vpalil.
15.06.2017 - 15:23:18
00
https://www.cas.sk/clanok/560888/majitel-labradora-zo-zavadky-celi-obvineniu-jeho-pes-pokusal-tinedzerke-prsnik/
15.06.2017 - 16:52:24
00
chytit tak moju malu tak ten pes by uz nezil..
Dudy majitelke to daj vyzrat ked je este aj *****..
15.06.2017 - 18:54:40
00
Tak som bol na policii, spisal som vsetko ako som to videl. majitelka psa este bude vypocuvana a pokuta 33e ju neminie. aku ***** do pokuty, len chcem aby sa niekedy nestalo nieco horsie.
15.06.2017 - 19:13:12
00
na policajnej stanici som videl aj policajtov ktori to boli riesit a dali mi zapravdu ze majitelka bola *****, tak ze asi tak.
15.06.2017 - 19:15:03
00
33€ je pokuta jak svina teda.. maly je len doudierany a zlaknuty? alebo ma aj daco od psa?
15.06.2017 - 20:13:37
00
keyboard_arrow_up