no nepozorujem nejaky rozdiel, na XC mam nieco najazdene, ale teraz po presedlani na SWAGa nemam pocit ako niektory opisuju, dokonca ked idem na otvorenom tlmici cez nerovnosti (nemam zapnuty ani len pedaling, nie to este zamknuty) sa instinktivne pridvuhujem od sedlovy, a az ked zacitim ako hladko prejde si uvedomujem ze vlastne uz niesom na starom XC ale na fulku EN, tym chcem povedat ze pri slapani nehojda, zacne hojdat az ked slapem postojacky (ci by to nerobilo pri zapnutom pedalingu netusim, nemam potrebu to prepinat) - po asfalte vela nechodim a nechodil som ani na XC mam blizko lesy, som zatial max spokojny je to supa bajk
-dost ma prekvapuje (pozitivne) ako nedviha swag na zadne koleso vdaka dlhsiej zadnej stavbe ako ma dvihalo na XC pri slapani dokopca
12.06.2017 - 10:13:41
00
Osobne som vyskúšal na Bikefeste Rawer a pred festom som bol rozhodnutý že ho aj kúpim. Mám 174 cm, takže veľkosť M bola pre mňa optimálna. Odskúšal som ešte CUBE Stereo, Giant Trance, Ghost SL AMR a nakoniec KONA Process 134. Hľadal som rám ktorý mi sadne a bude použiteľný na traily. Takže všetky modely so zdvihom 140 mm. Nakoniec pre mňa pocitovo vyšla KONA najlepšie a tak som zvolil kompromis a šiel do modelu 2016 čo je cenovo už konkurenčné oproti RAWERu. Presne ako bolo písané predtým... najdôležitejší je pre Teba rám. Taže len sadnúť a skúšať. Prajem šťastný výber.
14.06.2017 - 19:52:18
00
keyboard_arrow_up