je to prudke, aj ked to zarezes bude to len pre par bikerov vyslapatelne
(povazujem sa za priemerneho bikera, moj muz to tiez nedal a je na tom lepsie ako ja)


Naposledy upravil silva dňa 14.06.2017 - 19:34:59, celkovo upravené 1 krát.

14.06.2017 - 19:33:44
00
Sak ale to je Brudyho singel.... sa viacej snažte ;-)
14.06.2017 - 19:34:54
01
ano beriem to tak, zatial tadial jazdit nebudem ;)
kopa ludi tu pindala na switchback na pedal 3, a toto je horsie
a rada si Tesaka pozriem ako ta da :lol:
14.06.2017 - 19:35:50
01
Hm. Pol dna som tam rozmyslal ci swichback ano alebo nie a doteraz som presvedceny ze nie... Vyskusam este klopku, v najhorsom vyhrabat inak sa to da vzdy.
14.06.2017 - 19:41:08
00
nechcem ti do toho kecat, ale zbytocne si to tahal dole a potom toto prudko hore ( isli sme v smere zelena tz-bk)
bolo by fajn to mat obojsmerne prejazdne pre vacsinu ( ako je 2 aj 1 diel)
14.06.2017 - 19:43:19
00
stále sa to dá potiahnuť rovno popri potoku k ohnisku
14.06.2017 - 20:20:32
00
fofo050 Dnes som si trosku zdriemol po nocnej a bol vyslapat zo Zajacich jarkov na Komarku po modrej TZ, ako som slubil. Sklon to malo max. 20% podla tachometra ROX 10. Mam pohon 3x9 a isiel som na najlahsom prevode v sede. V tom teple sa mi nechcelo nahanat.

Inak dnes 62,5 km a 548 vyskovych metrov. Na slnku 30 stupnov, v lese prijemnych 21 stupnov. Z Komarky som to pustil na Tri kopce, na Fugelke som zabudol odbocit smerom na Pilu a skoncil som v Dubobej :lol: Nechal som sa uniest asfaltvym zjazdom a rychlostou okolo 60 km/h.

Prílohy:

Komentár súboru: Stupanie zo Zajacich jarkov na Komarku
P6145778.jpg
P6145778.jpg 2.04 MiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil walec dňa 15.06.2017 - 07:54:17, celkovo upravené 1 krát.

14.06.2017 - 21:24:54
05
Normálne ste ma navnadili na brudyho singel. Zajtra ráno ho pôjdem prevetrať.
14.06.2017 - 21:31:08
00
brudydnes si ma dostal, siel som to znovu preverit, kedze si pisal, ze je prekopane .. idem,idem a zrazu chodnik nikde a sup prudko dohora :D .. strom zmizol :o .. no, dobre som si potrenoval, fajne to je, lebo v pravotocivych switchbackoch neviem vobec zatacat a uz vobec s autobusom. Vnutrajskom som to nevedel vytocit , musel by sa mantinel posunut :lol:, vonkajskom moc smyklave , takze bez sance, ani zatocit nie, ale stredom som to nakoniec dal. Celkovo asi tak na 10ty pokus, stredovy asi na 2-3treti. Ale len tak tak, koleso sa mi nadvihovalo. Strme to ale vobec nie je, aj ked sa na prvy pohlad zdalo, len pre mna neprijemne moc doprava a smyklave /aj ked na minionoch to bude asi pohoda s Ikonmi nic moc/. Na techniku ale super, takze tam este parkrat zavitam :) .. ale ako som uz ti pisal, cielovo to asi nikto takto jazdit nebude, ale dobre je tak, snad nam to ziaden ebiker nepokazi. Ostatne, ebikeri si to mozu skusat tiez, tam im motor velmi nepomoze, si myslim. Bez toho stromu sa mi to paci viac :D .. inak vyhrabat ako som ti pisal, alebo rovno napriamo, ale tento usek je dobry na trening techniky. Ked uz to tam je, je to dobre. Za mokra akurat to bude asi problem, zatial.

edit: pedal 3 je ta spojka 3 jamy - spariska ? Lebo ten switchback smerom hore je bez problemov, dole som to nesiel, ale je to bezna vec kdekolvek na SK singloch a patri medzi lahke /napr. ziadne korene ani sutre/. Na trenovanie switchbackov doporucujem modru z Baske dole a sledovat ako to jazdi Bobris (ako pan).
14.06.2017 - 21:34:54
00
ano smerom hore je dost prudky, my priemerni sraci co mame nohy z papundeklu mame co robit (smerom dole nie je ziadny problem)
ale nastatsie hento vobec nejazdim, leda tak dole do Vydrice lebo je to cele somarina


Naposledy upravil silva dňa 14.06.2017 - 21:46:33, celkovo upravené 1 krát.

14.06.2017 - 21:44:03
00
ked vravite o tych stupaniach, kedy sa vyjazdila pussyline na kratkom stupaku za vydricou na tri jamy ? co tadial siel nejaky maraton? som tadial dlhsie nesiel a vcera som bol prekvapeny. o chybajucom koreni v jednej jame som uz vedel vopred :D
14.06.2017 - 21:46:32
00
walec napísal:
fofo050 Dnes som si trosku zdriemol po nocnej a bol vyslapat zo Zajacich jarkov na Komarku po modrej TZ, ako som slubil. Sklon to malo max. 20% podla tachometra ROX 10. Mam pohon 3x9 a isiel som na najlahsom prevode v sede. V tom teple sa mi nechcelo nahanat.

Inak dnes 62,5 km a 548 vyskovych metrov. Na slnku 30 stupnov, v lese prijemnych 21 stupnov. Z Komarky som to pustil na Troch jazdcov, na Fugelke som zabudol odbocit smerom na Pilu a skoncil som v Dubobej :lol: Nechal som sa uniest asfaltvym zjazdom a rychlostou okolo 60 km/h.


Dik , normálne si ma navnadil. :) Tuším v sobotu alebo nedeľu ako sa budem cítiť to pôdem skusit i keď to vidím z mojej strany v páse. :(
14.06.2017 - 21:47:53
01
lto
takze koleso ti nadvihovalo, ale strme to vobec nie je, hm? 8)
14.06.2017 - 21:48:17
00
som len chcela k tomu SV 3 a uzavriem to tymto: ze treba trosku rozmyslat pri trasovani aj za slabsieho jazdca ( hlavne ked to trasuje nadpriemerny dupac)
ale samozrejme nie je problem, moze to tak ostat, par jedincov sa v tom bude vyzivat, ostatni pojdu inou cestou
taky je zivot
14.06.2017 - 21:49:28
01
ennio napísal:
lto
takze koleso ti nadvihovalo, ale strme to vobec nie je, hm? 8)

Neviem tento paradox vysvetlit :rofl:

silva
Klud :) .. ono je tam este jedno-dve miesta nie uplne dobre, ale je to zaciatok. Dobry zaciatok to je. Prehrabat lahsie kusky nie je problem. Ked som to siel minule chodnik bol slabo viditelny, ale uz je to vyrazne viac vyjazdene. Cela ta lokalita ale ma potencial na rozne zaujimave switchbacky :lol: .. nedaleko je modra :D .. ale napr. ta koreno-skalkova pasaz na zelenej je horsia. Inak to stupanie nie je o sile, ani kondicke, aspon si teda myslim .. len treba zabrat na chvilu. Domnievam sa ale, ze s polozenejsou hlavou je to tazsie, takze s tym, co jazdis to moze byt dost problem. Skusim nabuduce na XC bajku.
Ja osobne mam rad pomale a technicke veci .. na rychlost a skoky nie som. Som v mensine .. aj korene ubudaju :(
14.06.2017 - 21:58:01
01
keyboard_arrow_up