milsu napísal:
Keď sa na to pozriem ako človek ktorý organizoval podobné podujatie, tak veľa mi napovie keď si pozriem partnerov podujatia.
(bez podpory miestnych sa maratón bude robiť ťažko)

To ze si da niekto medzi partnerov znak obce este neznamena, ze ma uz pisomne vsetko ok. A naopak. Tu ide o osobne kontakty kto to vybavoval v minulosti so starostami atd a kto sa o to pokusa teraz. Ten kto to osobne vybavil v minulosti to ma v suchu aj teraz. Neviem ako je to teraz.
14.06.2017 - 10:38:07
00
najdolezitejsie je udrziavat PANIKU
ako hovori klasik laco
14.06.2017 - 10:41:50
01
Bohužiaľ to asi dopadne nakoniec tak, že nebude nič (čo bude na škodu).
Jullo, organizoval som pár ročníkov mtb maratónu.
majovajo nedržím žiadnu stranu a neviem ako to majú dohodnuté.
14.06.2017 - 10:42:22
00
Jullo napísal:
pochybujem, ze sa na to pozeras ako clovek, ktory organizoval bike maratony ;)
a dodam, ze este tazsie sa bude bez podpory bikerov...
treba sa jasne vyhradit voci pegasu a ked fernetikovi KM zoberu, tak ich event odignorovat.


Celkom ma zaujala tvoja jednoznacnost pri urcovani tej spravnej strany. Zaujima ma na zaklade coho? Preto, ze to organizuje nejaky tvoj kamarat? Alebo si absolvoval x rocnikov tohto maratonu? Ja som co sa tyka ucasti na MTB maratonov este novacik a poznam zopar ludi z oboch stran, no netrufam si ani len urcit, ktora je ta spravna...

Kludne odpis aj do SS ak neches takto verejne.
14.06.2017 - 10:53:22
02
ja by som ale chcel fakt pocut aj vyjadrenie pegasu k tomu čo napisali chalani do toho vyhlasenia...
14.06.2017 - 11:06:48
01
milsu
Bohužiaľ to asi dopadne nakoniec tak, že nebude nič (čo bude na škodu).

ešte RAZ pre vizionárov: najdôležitejšie je udržiavať PANIKU
14.06.2017 - 11:43:18
00
LL napísal:
milsu
Bohužiaľ to asi dopadne nakoniec tak, že nebude nič (čo bude na škodu).

ešte RAZ pre vizionárov: najdôležitejšie je udržiavať PANIKU


Pre organizátorov zase: Paniku sme nezačali šíriť my. Mam to 350km, takže rád by som išiel tak daleko do niečoho čo bude fungovať aspon na 90%. Každá strana má dve mince a este raz ludí osobne nepoznám tak sa neviem zariadit.
14.06.2017 - 11:47:16
00
Kristina napísal:
Možno by stačilo zistiť, na ktorý sa oni chystajú s časomierou ;)

veď im je jedno..prídu na miesto a odmerajú podujatie ktoré sa uskutoční :lol:
14.06.2017 - 12:12:17
00
Bolo by vhodne aby jeden alebo druhy organizator predlozil dohodu s Obcou Granc - Petrovce nakolko predpokladam ze tuto formu dohodu podchytenu na papiery ma len jeden z nich. Takymto sposobom sa velmi rychlo preukaze ktora strana sa snazi zrealizovat Maraton a ktorej ide len o samotne zmarenie organizacie Maratonu.
14.06.2017 - 19:31:42
01
Pozrel som si obe stránky na toto podujatie a jeden z mediálnych partnerov je aj MTBIKER takže mohol by sa k tomu vyjadriť aj niekto kompetentný napríklad cervo?
14.06.2017 - 21:49:02
00
OZNAM

Nakolko tato tema bola zlucena spolu s dalsou temou + povodny nazov temy bol zmeneny a to napomaha sumu okolo tohto maratonu, vytvoril som novu temu na maratony-xc/kralovsky-mtb-maraton-19-08-2017-granc-petrovce-t39774.html kde by sa malo drzat temy konkretneho maratonu a verim, ze pre jasnost celej situacie prilozi organizator aj "dokaz", ze ma potrebne povolenia na organizovanie uvedenej akcie, aby boli bikeri v klude, ze si zajazdia.

Hodne zdaru a dakujem za pochopenie.
14.06.2017 - 22:29:37
00
cize tato tema kde je debata o legitimnosti organizatorov v piatok konci a bude len tema "maraton", kde budu prispevky, ktore vyhovuju tomu pravemu organizatorovi? tak to pekne potom...
15.06.2017 - 00:21:05
03
Mňa by zaujímalo kto menil názov témy. Žeby to bolo cielene, kvôli tomu aby pôvodná téma zanikla a vznikla nová pod vedením ŠK Pegas? A prečo to mazať, veď to stačí vrátiť do pôvodnej podoby a problém vyriešený.
15.06.2017 - 00:46:53
00
Zase paranoidne konspiracie vytvarat netreba. Mr. "pegas" vytvoril po prvotnom pokuse (prvy prispevok tejto temy) dalsiu samostatnu temu (prispevok z 12. 6. na prvej strane tejto temy) v domneni, ze na fore su asi len idioti trpiaci stratou pamäte a ze ked vytvori novu temu, tak ze tam uz nikto nezareaguje. No a samozrejme fernetik zareagoval (logicky). No tak som povodnu temu a novu ktora bola ako cez kopirak zlucil dokopy a upravil nazov, nech ludia vedia, ze je tu nejaky problem. Obe zlucene temy sa nachadzaju na prvej strane tejto temy. Na dalsich stranach sa nasledne rozvinula diskusia az po ich zluceni. A samozrejme ze nie je dovod tuto temu mazat, pretoze ludia maju pravo na informacie / pravo vediet do coho idu ak sa na tento maraton chcu prihlasit.
15.06.2017 - 00:53:03
07
Kto je to Slavo Tomík?????
15.06.2017 - 06:29:22
00
keyboard_arrow_up