ja som uplne v klude, (mam to aj predpisane od doktora) :lol:
14.06.2017 - 22:03:38
06
fofo050 napísal:
Dik , normálne si ma navnadil. :) Tuším v sobotu alebo nedeľu ako sa budem cítiť to pôdem skusit i keď to vidím z mojej strany v páse. :(


V piatok by malo prsat, tak aby si to nemal nahodou rozmocene cez vikend ;) Staci, ked tam parkrat pojdes a ten pocit, ked to pokoris, bude na nezaplatenie ;)
14.06.2017 - 22:12:28
01
egze napísal:
ked vravite o tych stupaniach, kedy sa vyjazdila pussyline na kratkom stupaku za vydricou na tri jamy ?

to aj mna velmi zaujima ako vznikla. Lebo tam boli kriky, tak to musel niekto vypilit, napr. elektrickou pilkou :-/ Sa stavim..
14.06.2017 - 22:26:08
00
To verím. Mam ciel. ;)
14.06.2017 - 22:26:20
01
lto napísal:
Neviem tento paradox vysvetlit :rofl:

silva
Klud :) .. ono je tam este jedno-dve miesta nie uplne dobre, ale je to zaciatok. Dobry zaciatok to je. Prehrabat lahsie kusky nie je problem. Ked som to siel minule chodnik bol slabo viditelny, ale uz je to vyrazne viac vyjazdene. Cela ta lokalita ale ma potencial na rozne zaujimave switchbacky :lol: .. nedaleko je modra :D .. ale napr. ta koreno-skalkova pasaz na zelenej je horsia. Inak to stupanie nie je o sile, ani kondicke, aspon si teda myslim .. len treba zabrat na chvilu. Domnievam sa ale, ze s polozenejsou hlavou je to tazsie, takze s tym, co jazdis to moze byt dost problem. Skusim nabuduce na XC bajku.
Ja osobne mam rad pomale a technicke veci .. na rychlost a skoky nie som. Som v mensine .. aj korene ubudaju :(


Tiez myslim, ze ten vracak je v prvom rade o rovnovahe a citlivom zabere. Dnes som ho inak tiez skusal vyslapat roznymi sposobmi a inak ako stredom sa mi to nepodarilo a aj to az na 3 pokus. Nejako sa nedarilo drzat rovnovahu mozno za to mohla skora ranna hodina :lol: Tento vracak je uz vyssi level ale zasa v okoli je viac lahsich kde sa to da natrenovat...
14.06.2017 - 22:48:04
00
"... Ja osobne mam rad pomale a technicke veci .. na rychlost a skoky nie som. Som v mensine." Pokud mas rad pomalejsi/technicke jezdeni s odklopenyma tockama doporucuju RZ1 az RZ3 pod Kamzikem smerem ke Koziarke... :-)
15.06.2017 - 07:18:56
00
Hosť napísal:
ano smerom hore je dost prudky, my priemerni sraci co mame nohy z papundeklu mame co robit (smerom dole nie je ziadny problem)
ale nastatsie hento vobec nejazdim, leda tak dole do Vydrice lebo je to cele somarina


ani ja som tie pedal traily moc nejazdil, ale ako tam popridavali tie klopenky a vlny (na ktore vsetci co to jazdia od Krasnan pindali), zacina to byt celkom jazditelne. Sice jednosmerne, ale aspon to je zabavnejsie a odmenou je nakoniec ten kratky trail nad horarnou.
Vpodstate vzdy ked sa chcem vracat na Kamzik juznou stranou, idem trailom pod Panovou lukou, 3 jamy, pedal traily a krasnansky. V tomto smere su vsetky vpohode.
15.06.2017 - 08:04:50
00
Tie pedal traily som nejazdil tiez, ponevaz od horarne smerom hore to dobre po*** .. ale kedze kamos to jazdi, tak som bol nuteny to cele absolvovat niekolkokrat a v zasade mam k tomu asi tolko:
Smer od horarne hore je to urobene zle, ale vyjazdievaju sa prechody, tak dajme tomu. Smerom dole je vidno, ze to robil niekto, kto to vie (myslim , ze pod vedenim Djicka). Aj ked ja nejazdim klopky a sedla, tak proste som citil, ze je to presne ako ma byt.
Smer od 3jam nejde podla stareho chodnika, ako alternativa asfaltky, co je skoda, ale samotny trail nie je zly, ak sa clovek vozi okolo, tak je to myslim fajn.
Cast trailu, co ide cez rubanisko od Sparisk po skratku k horarni je nieco, za co by som osekal teleskopky a rajdy vsetkym, co ho robili. Je to prvy chodnik , ktory som v zivote siel, ktory sa ide dole horsie nez hore ... cele zle, nema to hlavu ani patu a neda sa to pouzit ako alternativa asfaltky.

Tomasek: RZ hej ? Tak to si asi nepochopil, co som napisal :) /pomale-technicke/ .. ja mam rad veci ako napr. Kamenak a maly Kamenak, modra do Dracieho, event. zelena. Singel z Dracieho dole atd. Hladke chodniky sa jazdia na cestaku, nie na fulle :lol:
15.06.2017 - 08:30:19
00
ja ked idem ten klopenkovy trail pri horarni smerom nahor, tak na vrchu sa otocim a vzdy si ho dam aspon raz aj nadol :)
a potom znovu naspat nahor, nastastie su tam uz vyjazdene tie skratky mimo trail, lebo raz som sa tam uz skoro zrazil.
--btw uz som davno nebol na cerofke, este stale su tam tie otravy?


Naposledy upravil iron.hide dňa 15.06.2017 - 09:01:35, celkovo upravené 1 krát.

15.06.2017 - 08:46:51
00
šiel som posledne ten pedal trail smerom na horáreň a už som prišiel na to prečo je postavený tak ako je ... je to nácvik práce s teleskopickou sedlovkou
15.06.2017 - 08:47:19
01
iron.hide napísal:
--btw uz som davno nebol na cerofke, este stale su tam tie otravy?


ak myslis zlodejov dreva tak ano, Malinsky vrch vyzera jak po vybuchu

(a ak si nahodou myslel prasiatka, tak vcera okolo pol desiatej vecer len jedno ;) )
15.06.2017 - 09:28:08
00
Tomasek: RZ hej ? Tak to si asi nepochopil, co som napisal :) /pomale-technicke/ .. ja mam rad veci ako napr. Kamenak a maly Kamenak, modra do Dracieho, event. zelena. Singel z Dracieho dole atd. Hladke chodniky sa jazdia na cestaku, nie na fulle :lol:[/quote]
Pochopil jsem to tak, ze mas rad technicke jezdeni a nemusis zakazdym jezdit "bomby" dole, proto jsem ti doporucil RZ1, RZ2 a hlavne RZ3...u kterych si obtiznost/rychlost trailu diktujes jen a jen sam svojmi "skills"! ;-) A ver mi, ze dokazou tyto RZ potrapit i na "fulle"... :-)
15.06.2017 - 11:01:17
00
Na Cerovke tažia ako keby to bolo posledné drevo v lese a ten výjazd na tri jamy za mostíkom - podozrievam e-bikerov;)
15.06.2017 - 11:05:49
01
som tam velmi dlho nebol... to az tak zle vyzera?? Holorub ci aj nieco nechavaju?
15.06.2017 - 11:22:40
00
Ja dnes s mojou parťáčkou po Jezuitských lesoch. 😎
https://youtu.be/a11Lek0k4ps
15.06.2017 - 12:30:05
02
keyboard_arrow_up