Tomasek napísal:
Pochopil jsem to tak, ze mas rad technicke jezdeni a nemusis zakazdym jezdit "bomby" dole, proto jsem ti doporucil RZ1, RZ2 a hlavne RZ3...u kterych si obtiznost/rychlost trailu diktujes jen a jen sam svojmi "skills"! ;-) A ver mi, ze dokazou tyto RZ potrapit i na "fulle"... :-)

Zle si pochopil :) .. to su presne take, ktore rad nemam :) Tie, ktore som spominal su prevazne typu .. bud to prejdes, alebo vobec /napr. aj Brudyho SV3/. A nemam rad jazdenie dokolecka toho isteho len preto, aby som jazdil. A taktiez nemam rad adrenalin v akejkolvek forme vratane injekcnej. Robi mi zle :) Najvacsi fun je dupanie do kopca /ked to ide/. Co ma vlastne privadza na myslienku, ze to mozno navstivim, ale opacnym smerom :lol:
15.06.2017 - 12:38:15
00
sa mi zdá, že som to smerom hore šlapal a ak som vyšlapal ja tak to nie je žiadna výzva :D ... radšej sa zameraj na vyšlapanie modrej alebo zelenej od dračieho
15.06.2017 - 12:42:43
01
ennio napísal:
lto
takze koleso ti nadvihovalo, ale strme to vobec nie je, hm? 8)


no ja ti ten paradox vysvetlim :) ked uvidis luba ako vyslape napr. skalu az navrch ku krizu po zltej ,stupanie u nas co som ho videl asi nebudes poznat ,ale grcak pekny... a popri tom este keca s tlaciacim lukasom "o pocasi" ... tak by si pochopil :D
15.06.2017 - 12:45:53
00
kvakob: to bol iny rok vtedy a naviac som nevedel, ze je to strmak :!: .. skala je ale kratulinky vyslap, to v podstate len potiahnes rukami, ci myslis z opacnej strany ten dlhsi ?

To koleso sa dvihalo asi kvoli geometrii bajku, skusim to niekedy XCckovym, az ho oservisujem.
15.06.2017 - 12:55:03
00
lapaloma napísal:
sa mi zdá, že som to smerom hore šlapal a ak som vyšlapal ja tak to nie je žiadna výzva :D ... radšej sa zameraj na vyšlapanie modrej alebo zelenej od dračieho

Klidne se vsadim o co chcete, ze RZ2 natoz RZ3 nevyslapete "uphill"...a neberte to jako vyzvu, ale jako fakt. RZ2/3 jsi vubec rad, ze vytlacis bike hore ! :-)
15.06.2017 - 14:14:49
01
lapaloma RZ1-3 su nove enduro/downhill? traily nad Koziarkou od Patbojarskeho /ak sa nemylim/ - to sa neda slapat hore.
15.06.2017 - 14:34:17
01
Neboj sa , za chvilu su tam e-bikeri ;)
15.06.2017 - 14:43:58
00
Tomasek to pises o tom prepoji z cervenej dole na koziarku, co sa napaja skokom v tej ostrej zatacke? alebo je tam este nieco viac?
15.06.2017 - 14:51:40
00
To je RZ2, pred ni je RZ1...RZ3 zacina v takove mirne pravotocive zatacce pri stoupani Koziarkou smerem na Kamzik a konci az dole v udoli, tam kde konci/zacina Koziarka. Viz. mapka, kterou jsou daval na toto forum uz driv... http://www.mtbiker.sk/foto/319265.html Vsechny RZ jsou znacene tmave cervenym sprejem na stromech...
15.06.2017 - 15:00:16
00
co je RZ ?
15.06.2017 - 15:38:13
00
RZ=rychlostni zkouska. Je to prevzate z Enduro zavodu...
15.06.2017 - 15:43:04
00
myslel som si, u nas to je RS
15.06.2017 - 15:45:25
00
Povodne sme dnes mali ist na celodenny vyjazd v trojici, ale kajobiker nemohol, brudy mal technicke problemy, ktore sice vcera vyriesil, ale dnes rano mu praskla ina spica vypletu, tak sme zvolili variantu C. S brudy-m sme sa stretavali na P. Babe, odtial sme isli na Biely kriz. Brudy mi ukazal tu spominany switchback, ja na to techniku nemam, aby som to slapal hore kopcom, isli sme to v opacnom smere. Dalej sme pokracovali cez Tri jamy, Vydricky trail, od Cerveneho mosta po trailoch nad Lamacom. Na zvaznici medzi Kacinom a Malym Slavinom mi prislo nejako zle. Pozeram na tep: 150 bpm a neklesal ani ked sme isli po rovine alebo v klesani. Zastal som, zjedol musli tycinku a uz bolo vsetko v pohode a aj nohy chceli ist. Na Malom Slavine sme sa rozlucili, ja som pokracoval cez Marianku (U Zlateho stromu som si dal fazulovicu a ich miestny Radler) do DNV na vlak smer TT.

Vdaka brudy za vyjazd, bolo fajne, vacsinou som sice videl Tvoj chrbat, moj si videl, iba ked si mi dovolil ist pred sebou :lol:

Celkovo dnes 96,77 km a 1595 vyskovych metrov. Trasa TT-Budmerice-Zochova chata-P. Baba-BK-SV3-3 jamy-Vydricky trail-Maly Slavin-Marianka-DNV

fofo050 dnes Komarka vyslapana druhykrat :muscle:

Tesak Vcera sm isiel okolo Castej, ponahlal som sa, nabuduce sa ozvem ;)

Prílohy:

Komentár súboru: Trasa TT-DNV
2017_06_15__08_51.gpx [1.25 MiB] Zobraziť na mape

Komentár súboru: Na Cermakovej luke
P6155776.jpg
P6155776.jpg 711.19 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na obchadzke pod Skalnatou
P6155777.jpg
P6155777.jpg 651.03 KiB thumb_up1thumb_down

Komentár súboru: Brudy v akcii na SV3
P6155781.jpg
P6155781.jpg 1.53 MiB thumb_up3thumb_down

Komentár súboru: Moj pokus na SV3
P6155786.jpg
P6155786.jpg 757.72 KiB thumb_up1thumb_down

15.06.2017 - 20:43:07
010
Tomasek napísal:
Klidne se vsadim o co chcete, ze RZ2 natoz RZ3 nevyslapete "uphill"...a neberte to jako vyzvu, ale jako fakt. RZ2/3 jsi vubec rad, ze vytlacis bike hore ! :-)

Bol som to dnes pozriet tu RZ3 podla mapky, tak ten drop 2m na placku, tak ten asi nejde vyslapat, to su bmxkove kotrmelce, dal by sa ale obist povedla, akurat je to zalistovane a zapapekovane. Potom je asi 20m hore kopcom cez tocky a jeden koren, tak to som vyslapal kusok-zaciatok, na zbytok nemam techniku /nesla mi dnes ani Brudyho tocka/, resp. vykon na predupanie - treba rychlost , ale tmax by to dal s prstom v nose (na porovnanie .. korenovy vyslap na Panovu luku od Vydrice je nieco podobne, ked som videl ako to daval bez rozbehu, tak viem, ze sa da vyslapat vsetko :D). Kusok za tym korenom uz to nebol problem a ten zbytok nepovazujem uz ani za stupanie, nie je to asi ani tak strme ako najstrmsi kus asfaltky od Snezienky. Akurat teda som zbabelo slapal na najlahsom prevode, lebo som cakal nejake stupanie a neprislo :), /ale v podstate podla mapy bolo jasne, ze tam tazko nieco bude/. Luka pod starou lanovkou na opacnej strane je silnejsie kafe. Cize zaver z toho je, ze to slapatelne je. Ja zaciatok asi nedam, ale dupaci s tym problem mat nebudu /takze ak stretnes tmaxa, tak sa s nim nestav :)/. Zbytok nestoji za zmienku .. ak chces vediet co je tlacenie, tak doporucujem vyslap na Rokos zo severnej strany. Alebo staci aj na Zaruby :)
A co sa tyka samotneho singla, tak ano presne toto nemam velmi rad, ako na povozenie dobre, ale preferujem, ako som pisal ine, nejazdim rychlo. Da sa to prejst na cestaku , misopetrovic by to dal.
15.06.2017 - 21:19:19
00
Dnes som siel prvy krat pozriet SV3, pekny chodnicek. :) Switchback som ani neskusal, uz som sa videl dole v potoku ako by ma prevratilo :lol:. Nabuduce skusim prist s pilkou. :)
15.06.2017 - 21:26:27
00
keyboard_arrow_up