anonym... ja nie som az tak extremny jazdec, ale 60 - 80 km uplne vpoho... mam uz ja dve 100 km jazdy a chystam sa na nejaku este dlhsiu. Zato v zahranici... Minuly rok presli na kolobezkach Kanadu za dva mesiace (4500km), teraz idu Cesi po trase Giro de Italia ( http://www.kickitaly2017.com/ ), pred nedavnom presla medzinarodna zostava cely Cyprus napriec (skoro 300km na jeden zatah).. takze ano, je to vhodne na dlhe jazdy.. a slaby vyber...? Ved v Cechach je kopec vyrobcov ktory ponukaju desiatky modelov (pozri este Yedoo Trexx)... a je tu aj samostatne forum post1239000.html#p1239000
neviem odkial si, ale ak sa vyskytujes niekedy v BA, zavolaj mi, u mna si vyskusas rozne kolobezky...
09.05.2017 - 06:30:27
00
ddemo napísal:
anonym142... ako citam mas skutocne rad cyklistiku ale mas aj urcite obavy... co takto skusit sportove kolobezky..? Mna vzdy pri dlhsich vyjazdoch na bicykli bolelo vsetko "okolo sedadla", tak som definitivne presedlal na kolobky. Dnes uz su dostupne spickove zavodne stroje porovnatelne s bicyklami a pohyb na nich je aj o dost komplexnejsi a aj zdravsi pre chrbat ci muzske zalezitosti ... :)

Co tak najst vhodne sedlo? Ja som po kupe nového biku musel vyskusat 5 sediel aby som nasiel to spravne. Ziadne som nekupoval ale poziciaval, takze ziadne naklady navyse.
01.06.2017 - 08:49:56
00
Caw, sedlo mozes mat ake chces, celkovo je sedavy sposob zly a hlavne, ked sa prenasaju nezrovnalosti terenu a dostavas narazy na tie miesta :)
01.06.2017 - 14:38:51
00
anonym142 ako si na tom teraz? uz je to ok a len hladas sedlo?
15.06.2017 - 23:10:37
00
ddemo niekedy by som si rad skusil kolobezku, ak by sa dalo :) chmeliak - nehladam, prejdem asi na kolobezku, ja mam sedlo od selle... akoze je super, ale na to aby soms a vyhol pripadnej recidive, ak to vzniklo z cyklistiky, tak bduelepsie prejst s kola na kolobezku.
16.06.2017 - 10:39:35
00
anonym142 napísal:
ddemo niekedy by som si rad skusil kolobezku, ak by sa dalo :) chmeliak - nehladam, prejdem asi na kolobezku, ja mam sedlo od selle... akoze je super, ale na to aby soms a vyhol pripadnej recidive, ak to vzniklo z cyklistiky, tak bduelepsie prejst s kola na kolobezku.

vyskusat sa da kedykolvek u mna, BA Prievoz... ja robim na smeny, takze doma som raz tak a raz onak... poslem mobil do spravy... alebo mozeme ist vyskusat na hradzu na nejaku dlhsiu jazdu...
16.06.2017 - 18:07:51
00
keyboard_arrow_up