Bratislavský MTB maratón

17.06.2017
MTB maratón
Bratislava - Devínska Kobyla (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (71)
590114ace123alfismizany1andyapobajobbBlejstilbombtrackbrunicekcarpcripodanciwodobi235Dorien09DrhaMatejdrifter_00DURI76DyonexeborisEdwardseloscilatorefabkoGaliPetGreywolfhelesrjjsanJohny2juraj.slavajurdaKenaiLaciRocklavorkamlegiLubosBobakM4ttmajkomaplikMareKMMmargavmario155MaroMaromaros.hrobarmartin.garancovskymartinko76MiKMaRMjsp31mpozemkamsolovicnickjankovitsnuliuspalo1970perdopetagPETER1014peter1976peterpjpeterppPeto661pipistabenoportoralive5robostRomanksschmetersnuck36Strenkistriezathe-redsoxTondo6xbikerzbo
Každý vieme aké boli nedostatky. Rád prídem aj na druhý rok a verím, že organizátor nesklame. Držím palce.
Prostredie je krásne, bola by škoda, keby tento pretek zakapal.
18.06.2017 - 09:46:26
05
zbo napísal:
Pravdupovediac neviem ci som presiel celu trat spravne, zacinal som vpredu ale ked sme ratovali jedneho strelca ktoremu sa neuhol strom bolo v podstate po zavode.

bol som 1. co sa pri nom zastavil a veru nevyzeral dobre... skrucal a stacal sa na zemi riadne...
sos telefonne cislo bolo bud obsadene alebo nebol v oblasti ziadny signal (100 metrov nizsie sa uz dovolat dalo)
nastastie sa borec po desiatich minutach postavil na vlastne a dufam ze v doprovode kamarata aj dostal bezpecne domov
ako ZBO vyssie pise zacal pre nas treningovy pretek...ma to svoje caro pretekat s koncom startoveho pola...to nasadenie je rovnake ako na spici a ked sa nepodari spravne preradit to ste este nepoculi tu kopu nadavok :)
znacenie od polovice nebolo ziadne....trat som z predchadzajucich rocnikov ako tak poznal takze som navigoval zabludivcov alebo takych co si to neumyselne chceli pod vysielacom skratit ;)
moj gulas zjedol 8 rocny chalanisko a veru mu chutil...vylizal tanier...doslova...asi mal z tej lepsej varky
kavovar :y: ...start a nasledny zjazd :n:
18.06.2017 - 11:15:56
00
Ja by som chcel ešte raz úprimne z celého srdca poďakovať chalanom, čo odplašili zlodeja a zachránili bike. ĎAKUJEM. Vďaka aj moderátorovi, že to hneď vyhlásil. Zlodej bol na akciu pripravený, takže ak čítaš tieto riadky, tak Ťa prosím predaj mi tie pevné osky späť, aby si z toho lupu aspoň niečo mal! Nabudúce si bike vypýtaj a nie všetko doničiť :-(
Ak by mal niekto pevnú osku prednú na Fox 15QR a zadnú X12 (142mm) a vedel by požičať, alebo predať, nech sa mi prosím ozve do správy.
18.06.2017 - 13:17:16
01
To ti akoze osky ukradol? Chcel posuciastkach cely bajk poodnasat alebo co? Nechapem takych pacientov
18.06.2017 - 13:27:20
00
chlapi, len tak náhodou nenašli ste modrú rukavicu Pro-T? nechápem, mal som ich v prilbe kým som jedol a našiel som len jednu...
18.06.2017 - 14:22:17
00
Ked uz bola ta trat tak pekne upravena, vykosena tak som si ju dnes musel dat znova :y: Dakujem :)

Prílohy:

IMG_2485.JPG
IMG_2485.JPG 103.27 KiB thumb_up0thumb_down

18.06.2017 - 15:59:41
02
MentalCoach napísal:
Ja by som chcel ešte raz úprimne z celého srdca poďakovať chalanom, čo odplašili zlodeja a zachránili bike. ĎAKUJEM. Vďaka aj moderátorovi, že to hneď vyhlásil. Zlodej bol na akciu pripravený, takže ak čítaš tieto riadky, tak Ťa prosím predaj mi tie pevné osky späť, aby si z toho lupu aspoň niečo mal! Nabudúce si bike vypýtaj a nie všetko doničiť :-(
Ak by mal niekto pevnú osku prednú na Fox 15QR a zadnú X12 (142mm) a vedel by požičať, alebo predať, nech sa mi prosím ozve do správy.


Rád som zachránil tvoj bajk a bola to z časti aj poriadna náhoda. Dúfam, že to bude aj ponaučenie pre ostatných, aby svoje bajky nenechávali bez dozoru aj keď sú pod zámkom. Takýchto hajzlíkov chodí po svete dosť.
Prajem ešte veľa najazdených km.
18.06.2017 - 17:06:52
06
Tiez som rad, ze pretek nebol zruseny. V kategorii 40-49r, sme sa na kratkej trati zisli relativne silna zostava, kedze sme v prvej 5-ke celkoveho poradia skoncili traja. Skoda, ze som nepoznal aktualnu dlzku trate, aby som vedel, kedy uz netreba setrit sily. Ale takto aspon ostali na zaverecny spurt s mladymi puskami, ktore sa mi podarilo obehnut :) Ako sa hovori "koniec dobry, vsetko dobre", len ten prihorety gulas to pokazil - stane sa, ale mali ho radsej zaniest do utulku psom a nam davat polovicne davky z dobreho kotla a viacej chleba :) Rad pojdem aj dalsi rok.
18.06.2017 - 18:55:50
01
Ja som bol prvý krát na tomto maratóne ako pretekár (predošlé ročníky som organizoval).
Škoda zmeny trate, ale klobúk dole za operatívne riešenie. Na štarte som si rád pripomenul štarty Karloveskej ligy :rofl: .
Išiel som dvadsiatku (15km a niečo:-) ). Vyštartoval som posledný, a pomalý vláčik v prvom zjazde som ocenil. Predišlo sa pádom. Ďalej sa to už pekne rozbehlo. Nohu dole z pedálov som dal len pri prekračovaní padnutého stromu.
Jazdu som si užil. Trať suchá, jazdivá super.
Regulovčíci boli tam kde mali byť.
Guláš mi chutil, pripálenie som nezaregistroval (asi som bol hladný :-) )
Počasie vyšlo tak ako malo.
Kávovar bol čerešnička na torte.
Ja som bol spokojný,ďakujem organizátorom.
19.06.2017 - 07:02:03
02
tmax napísal:
Tento rok sa stretlo viacero faktorov, ktoré vyústili v zmrvené preteky. Zrušené povolenie od Dopravnej polície, nízky počet dobrovoľníkov, roztrhnutá reťaz na ebiku kontrolóra trate a neskôr aj pokazená motorka. Do toho som ani ja nemohol rozviezť väčšinu hliadok, ako po minulé roky. Dúfam, že to odradilo len zopár jedincov a ostatní radi prídu aj o rok.

Vobec nechcem rypat do Teba, ale do toho kontrolora trosku ano. :) Jeho zlyhanie bolo totiz zda sa hlavny faktor preco ludia bludili. Jednoducho povedane trat by mal kontrolovat clovek, ktory si vie opravit defekt, znitovat roztrhnutu retaz a ine zakladne veci. Specialne na Kobyle, kde posobi zapratavac, je kontrola znacenia velmi dolezita uloha a ak to zlyha kvoli takejto banalite, je to fakt skoda.
19.06.2017 - 09:55:52
00
K tomu značeniu - prečo to išlo minulý rok a tento rok nie?
19.06.2017 - 10:08:25
01
Odznačovanie trate ako aj kladenie nebezpečných prekážok je už tradičný bratislavský fenomén. (Jazdí sa na ľuďmi silone frekventovaných miestach.) Jedného som videl. Pubertiak idúci proti mne mal na ruke namotaných X fáboriek. Odporúčam urobiť špecifické MTB preteky. Nazval by ich "Hon na líšku". Vyhral by ten, ktorý by chytil najviac odznačovačov a zapratávačov.
:lol:
19.06.2017 - 10:21:41
03
Verim, ze to nejaky neprajnik odznacil.
PS: tento rok som prvykrat nasu polovicu dlhej trate neznacil a asi ani Ondro.
PS2: stale chybaju vysledky a aj na stranke organizatora.
19.06.2017 - 12:28:14
00
Kto hľadá, nájde cestu do cieľa aj bez značenia a nájde aj výsledky bez zverejnenia na stránke organizátora.
http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2233
19.06.2017 - 12:35:34
00
a foto robili len faxcopy, alebo aj niekto sukromne?
19.06.2017 - 12:37:49
00
keyboard_arrow_up