fernetik ked vidim ako veselo tu uverejnujes sukromnu a obchodnu komunikaciu, aj taku, v ktorej si nebol zahrnuty, tak ja by som o teba v buducnosti uz ani bicykel neoprel. mat za partnera takeho cloveka, ktory sa rozplace pri naznaku sporu (takychto sporov, ako tu riesite, su na SK desiatky, stovky) a riesi to zverejnenim komunikacie...ani keby si mal byt ten najlacnejsi dodavatel. takym ludom sa neda verit, bal by som sa, ze ma nahravas pri rozhovore.
dalsia vec, tvoji kamarati sa tu v jednom kuse ohanaju s tym, ako si maratonu venoval telo aj dusu, ako si s laskou staval trate - toto sa mi inac najviac paci. uz upokoj kamaratov, vieme to vsetci, uz je toho trosku vela na jedno forum. skor sa prosim vyjadri k tomu, ci mas suhlas starostov a vsetky ostatne potrebne povolenia. neverim, ze existuju dve na rovnake podujatie. len potom nechapem, naco je vsetko toto dobre...
20.06.2017 - 14:22:09
00
Xxx


Naposledy upravil LHH dňa 21.06.2017 - 11:01:23, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2017 - 07:42:08
00
Ale ako ich mohol niekto okabatiť keď preteky sa uskutočnili?
21.06.2017 - 08:25:49
03
LHH poprosim odpoved - ako niekto podviedol ludi platiacich startovne ?
21.06.2017 - 08:29:14
01
LHH precitaj si po sebe.
21.06.2017 - 09:16:00
01
nickovw08, to že sa preteky uskutočnili nehovorí nič o tom, že akým spôsobom boli financované. keď ti pred obchodom ukradnem peňaženku a ty zaplatíš nákup z peňazí čo ma tvoja žena, tak to nie je krádež, lebo nákup prebehol? hádam nie. ale je to už na Vás pretekároch ako budete vnímať daný spor. mňa ako pretekára by veľmi trápila skutočnosť, že moje štartovné nebolo použité na to na čo bolo určené, na rozvoj preteku! Je rovnako na pováženie, keď odstúpi drvivá väčšina sponzorov a organizátorov od šk pegas, či ozaj je to tak, ako píše pegas. je na pováženie, že dlhá trať maratónu nie je zverejnená, napriek tomu, že prihlasovanie je spustené, že enduro pretek nie je ani súčasťou zmluvy s obcami, ktorá je mimochodom verejne prístupná, keďže to nariaďuje informačný zákon. zmluvy s obcami a povolenia na prejazd sú viazané na rozhodnutie správnych orgánov, nepovažovali sme za slušné podpisovať ľubovoľné zmluvy v čase prebiehajúceho sporu. máme rovnako ústne dohody s obcami a vlastníkmi, no papierovo to budeme riešiť až po ukončení správnych konaní, lebo to takto považujeme za správne. zmluvy s obcami neboli predtým nikdy podpísané a sme presvedčený, že majú jedinú úlohu blokovať šk klokan. myslím, že zverejnená trať na .sk jasne hovorí o úmysloch šk pegas. je to návrat ku 3. ročníku. máme to chápať ako rozvoj KM?
21.06.2017 - 11:06:30
01
SK-Klokan-KM ak niekto ukradol penazenku Tebe, tak okradol Teba a nie obchod, v ktorom nakupujes, preto je to spor medzi Tebou a zlodejom a nie medzi vsetkymi, ktori boli momentalne v obchode. chapes ten rozdiel? obchod dostal zaplatene za tovar a viac ho nezaujima. Ty mas moznost sa obratit na policiu, resp. sudy a vysporiadat sa so zlodejom, ak mu taky skutok dokazes. Pretekari svoje odjazdili, na obcerstvovackach si napchali brucha, tombola bola tiez, cize svoje dostali. Myslim, ze tam smerovala pripomienka od nickovw08.
21.06.2017 - 11:34:32
05
Každý povedal svoj pohľad. Zástupcovia SK Klokan viac krát.
Ako som správne pochopil faktúry Pegas zaplatil. (že neskôr nie je teraz podstatné)
My, pretekári sme dostali čo sme mali dostať za svoje štartovné.
Rozpočet maratónu, straty a zisky sú Vašou vecou, neťahajte nás do toho. My nie sme súd ani porota.

Pretriasaním a odvolávaním sa na sponzorov (s kým áno a s kým nie) im určite nerobíte dobrú reklamu a nakoniec sa Vám za to určite nepoďakujú.
Sponzori sú partnermi podujatia, podporujú podujatie a nie Jana alebo Fera (bez ohľadu na to kto, ktorého sponzora zohnal)

Láskavo nás tu prestaňte zaťažovať Vašimi spormi, škodíte podujatiu,
Najlepšie by bolo keby Jezus zamkol tému.
Každý už povedal svoje.
21.06.2017 - 12:24:31
09
Amen!
21.06.2017 - 12:25:20
00
keyboard_arrow_up