V sobotu sme pri Dolnych Zlavach, cestou z Kulhana na Novu Lehotu stretli jednu bikerku, bola dezorientovana, nevedela ani suvislo rozpravat, ale na biku vedela v pohode drzat smer. Tak sme zhodnotili, ze to asi nie je alkohol, ale trochu iny matros a pravdepodobne ide z Tridentu na Duchonke :) Pytala sa, ze kde je a kadial sa dostane do Piestan. Tak sme jej povedali, nech ide s nami na Novu Lehotu, ale ked sme prisli na razcestie, tak zrazu zhukla, ze uz vie, kde je, ze je domaca a pozna to tam a zacala sprintovat do kopca po zltej znacke smer Podhradie :D
Takze ak sa tam vyberies, mozno ju tam este stretnes a mozete bludit spolu :)


Naposledy upravil ennio dňa 03.07.2017 - 11:20:22, celkovo upravené 1 krát.

03.07.2017 - 11:12:56
02
no možno stretla toho medveďa čo sa tu poflakuje-a vďaka za radu-radšej teda zase poblúdim sama...celkom som si zvykla-len keď chcem na istotu dáky cieľ nie vždy prídem kam chcem...:D aspoň človek spozná nové a pekné miesta.
03.07.2017 - 11:19:11
00
tu nenajdes partacku, skus na fb napr skupinu privat zenska cyklistika a podobne. Naviac 50 az 100 km je dost po horách. Poprípade skus prehodnostit požiadavku a zahrnut aj partaka tu by sa možnosti prudko zvýšili:)
03.07.2017 - 13:15:40
00
no nehľadám parťáka , lebo chlapi majú lepšiu kondičku ako ja a nechcem robiť dakomu brzdu - a priznajme si kto tu chodí pohodovým tempom? všetko chlapi čo jazdia na horských málokto ide na "výlet" po horách...všetci merajú časy ...ja si viem akurát tak vynulovať tacháč a pozrieť kolko som prešla...:D zatiaľ som sa dostala všade kam som chcela, len niekedy som nevedela či idem správne...ale tak nie sú to Tatry ten Inovec...skúsiť som skúsila-možno si to tu dáka parťáčka nájde dakedy.
03.07.2017 - 13:22:34
00
Ani nevieš kolko bikerov by take brzdenie prijalo:) No ja mam v lese pri PN problem stretnut cyklistu nieto este cyklistku aj ked sem tam sa daco zahliadnem ale velmi malo. Na hradzi je toho viacej ale to nieje horska cyklistika. Držím palce ,že nejaku najdeš lebo dnes tých cyklistiek je ako šafránu.
03.07.2017 - 14:11:31
00
no pochybujem že by dakto rád brzdu...:D vďaka - časom určite dačo nájdem - rada spoznávam nové miesta - ešte nemám Inovec zďaleka prejdený.
03.07.2017 - 14:25:01
00
Bludarka, mozme obcas spolu vybehnut.. Sice mam rada aj bystre=rezke vyslapy/vylety, no viem sa prisposobit
09.07.2017 - 21:43:15
01
šak uvidíme, koľko ťa pribrzdím...:D
09.07.2017 - 22:04:39
00
Neboj, znicim sa den vopred a s tebou pojdem relaxovat, viem sa aj kochat vtacikmi a zelenymi cestickami.. ;) da sa, len treba chciet
09.07.2017 - 22:28:25
01
bludarka12 napísal:
..ja si viem akurát tak vynulovať tacháč a pozrieť kolko som prešla...:.

Tak to si dobrá, ja neviem ani to, odrátavam si km z min. roka ešte :lol:
A tiež som vyhlásená "brzda" ale našťastie to nejako vždy uhrám :lol:
09.07.2017 - 22:35:09
00
double napísal:
Ani nevieš kolko bikerov by take brzdenie prijalo:) No ja mam v lese pri PN problem stretnut cyklistu nieto este cyklistku aj ked sem tam sa daco zahliadnem ale velmi malo. Na hradzi je toho viacej ale to nieje horska cyklistika. Držím palce ,že nejaku najdeš lebo dnes tých cyklistiek je ako šafránu.


Podla mňa všetci jazdíme podľa nejakého zvláštneho bajkerského biologického harmonogramu (niečo na spôsob našich vnútorných hodín) aby sme si nezavadzali :lol: ... Lebo ja jazdím rôzne trasy v rôznych denných dobách (okrem noci) a málokedy niekoho stretnem tiež... skôr peších... a teraz sa dozvedám, že dámy jazdia resp. chcú cielene jazdiť v Inovci... Doteraz som si myslel že skôr objavia život na Enceladuse ako zahliadne človek cyklistku dakde v Inovci...
09.07.2017 - 23:55:33
00
Neviem čo je to Enceladus?...:D ale tak ja stretám dosť cyklistov v Inovci - dokonca som stretla na Skalinách samu ženu cyklistku-išla z Panskej Javoriny-dodnes ľutujem ,že som ju neoslovila. martinapb: myslím,že toho vieš aj omnoho viac ako len vynulovať tacháč...:D šak ty už si tu celebrita. Mimochodom som ho ulomila zo stojanu a utrhla som brzdu-takže cajgel idem dať do servisu.Ale potom to ukážeme tomu Inovcu ako jazdia baby hádam aj s Ancovicka...:D
10.07.2017 - 08:52:02
01
Enceladus je Saturnov mesiac... :-) Raz dávno som stretol jednu babu pod Skalinami, sa pýtala či ide správne smer prieľačina/panská to som teda riadne čumel možno to bola tá istá... išla sama... zatiaľ jediný potvrdený výskyt u mňa... táto sezóna zatiaľ = 0... Takže sa spoliehame na vás baby spolu s Ancovicka snáď vylepšíte štatistiky...
10.07.2017 - 21:07:08
00
no vcera som jednu babu akurat pod Skalinami stretol :-) nechcel som rusit kedze odpocivala v polohe lezmo :-)
10.07.2017 - 21:09:41
00
ozaj keď už sme pri tých Skalinách, niekto sa tam pohral pri tom prvom "prenášacom" úseku, ktorý nasleduje po tom výšľape z lúčky v smere zo sedla na bezovec, pred tou skalou okolo ktorej ide chodník - tak tam je čerstvo prejazdená nejaká prepojka aby sa to dalo zjazdiť z chodníka rovno ku skale .. Teraz sa to dá ísť na bajku, teda neviem ako vy, ale ja som ten strmý kúsok zjazdu po koreňoch prenášal a hneď tá zatáčka vľavo ku skale to sa mi nepodarilo ešte preliezť ale tak s mojou geometriou pre 200cm+ človeka je to ťažké...
10.07.2017 - 21:26:59
00
keyboard_arrow_up