Tie tufo plaštovky C Hi-Composite Carbon 25mm.Neviete jak odvaluju valivý odpor a rýchlosť napríklad voči Vittoria pro IV, Continental .Nikde som nenašiel niake testy čo sa tika rýchlosti a wattaže na tufo.
11.07.2017 - 21:21:26
00
všeobecne sa o nich hovorí že sú to kotvy proti iným značkám, ale merať to asi nikto nemeral, tiež som prešiel na iné značky a príde mi to subjektívne tiež lepšie. tufo už je aj dosť drahé, takže nie je vôbec dôvod kupovať zrovna túto značku.
11.07.2017 - 21:29:45
00
100 ludi, 100 chuti. Ja napriklad jazdim oba Tufo uz takmer 20 rokov, ci na preteky alebo na trening. Tufo HiCC sa da kupit za 35€, co myslim je dost priatelna cena, ale samozrejme 25ky maju vacsi valivy odpor ako 23jky. Na trening ti to moze byt jedno, alebo este aj prinos (tazko na cvicisku.......).
12.07.2017 - 12:22:33
02
Mna by ako obchodnika celkom zaujimala ta psychologia, ktora je za nakupom. Bez toho, ze by som chcel nejako podryvat - co vedie hobika zrejme bez nejakych vrcholnych zavodnych ambicii typu pripravit sa to top 10 celkoveho poradia na Tour, Giro, Vuelta, MS ... zaujimat sa o vsakovake testy volty, watty, ampere a cojaviem co este :-) Tufo - su zahradne hadice, jazdne vlastnosti v porovnani s konkurenciou zrejme budu pozadu, ale to velmi neriesim, pre mna ako bezneho cyklistu so zdravym sedliackym rozumom je dolezita bezudrzbovost, vysoka odolnost voci defektu a takisto solidna kilometraz. Ale ako vravi Strejdo, 100 ludi, 100 chuti.
12.07.2017 - 12:30:02
02
zatial najlepsia odolnost jednoznacne HICC ... vsetko ine co som mal defekt do 200km
12.07.2017 - 21:57:50
00
Myslim, ze tufa nebudu az take zle, ked ich pouziva team gasprom rusvelo http://rusvelo.pro/technologies/. Niekedy clovek pozera preteky v telke, rovna, hladka cesta tak, ze u nas na Slovensku je taky asfalt mozno na novom parkovisku a hned defekt. Jak pozeram, tak pozeram, nikde ziadny drsny asfalt na tych pretekoch. Jasne, ze moze clovek dostat defekt na dajakom klinci alebo skle. Ale tufo hiccc, resp. elite ride su na nase cesty najlepsie, ale ak chce niekto menit 2x do mesiaca galdu kvoli defektu, je to jeho vec.
13.07.2017 - 08:03:19
00
jasné, len zlaté české ručičky vedia spraviť galdu odolnú voči defektom.. preteky pozeráš nepozorne, dosť často sú na nekvalitných povrchoch, nie je to nič výnimočné... otázka je či by rusvelo jazdilo tufo aj keby to nemali ako sponzorské, takže to tiež o ničom nevypovedá. ked si ich napríklad Martin obuje na časovku, tak to nejakú výpovednú hodnotu bude mať.
na tufo nenadávam, mám dosť tísic km na ňom, ale nevidím dôvod neskúsiť aj iné značky a mať aj praktické skúsenosti a neteoretizovať. obzvlášť keď sa prehrá časovka o destainy, ja čas sa zamyslieť nad obutím.
13.07.2017 - 08:19:52
00
Pri vsetkej ucte jozin, tento argument ze nejaky team DOSTAVA sponzorsky material, a preto galusky musia byt dobre je totalna hlupost. O kvalite vyrobkov nepovie absolutne nic. Opat pouzijem sedliacky rozum a stiahnem to na seba - ak by som nase bicykle pretlacil do conti - pro conti - world tour timov, na ich kvalite by sa to neodrazilo nijak, nebudu lusknutim prsta lepsie, "lebo ich vozia profici". Kvalitu mozem dosiahnut novsou, lepsou technologiou, povedzme lepsimi a efektivnejsimi vnutrofiremnymi procesmi, ale nie sponzoringom, to je len mucholapka pre hobikov.
13.07.2017 - 08:21:50
00
MartinD, nehovorim, ze nemas pravdu. Ale ak by boli tufa take zle, na kieho frasa by ich vozili. Vsak uz tu by zaostavali za konkurenciou ten tím, a este ani neodstartovali preteky a hned by vedeli, ze my sa vozime na zahradnych hadiciach. Inac v testoch som cital, ze co sa tyka ako celku jazdec(jeho hmotnost, vykonnost) +bicykel, celkovo aerodynamika-tak na rychlosti jazdy pneumatiky tvoria iba 5 %. Uz si nepamätám presne kolko %, ale uz len takou zmenou prilby výrazne znizujes aerodynamiku.
13.07.2017 - 08:33:32
00
Tiez si myslim, ze mi na pretekoch nepomozu lepsie galdy nejako vyzrazne. Najma ked som na chvoste balika a mam problem sa tam udrzat :D
13.07.2017 - 08:42:28
03
canopus napísal:
zatial najlepsia odolnost jednoznacne HICC ... vsetko ine co som mal defekt do 200km

najdi psie hovno aslapni donho alebo sa nechaj osrat holubom
13.07.2017 - 10:01:42
01
Mám Vittoria Rubino Pro 25mm teraz vyšla či už je niaky čas 4 verzia.Je aj Speed,control.Ma niekto tu 4verziu.
14.07.2017 - 09:24:46
00
Ze co?
14.07.2017 - 09:41:36
00
pedal napísal:
najdi psie hovno aslapni donho alebo sa nechaj osrat holubom
kiez by to tak fungovalo ;)
14.07.2017 - 10:15:36
00
Na sportku to nejde aj ma osral aj som stupil a nic
14.07.2017 - 10:47:00
00
keyboard_arrow_up