Panko je gurman.
Ja mam dnes gurmansky zazitok ze dve pixle PU peny mi vystriekalo v aute. Tak cistim, cistim a cistim a budem cistit.
20.07.2017 - 22:57:20
010
si robis prdel?..... tak to ti nezavidim..... strelili od tepla? ...... existuje inak take speci riedidlo ktore sa pouziva na pistole na PU penu ale to treba robit za cerstva :-(
... ja mam skusenost len so strelenym krabicovym mliekom a burcakom..... spina vytepovat isla ale pusina neskutocna este dlho....hlavne z mlieka...... po tomto tvojom pokuse bude zase spiny kopa ale nebude smrad....
..... zasral si len koberce v kufri ci aj sedacky?
20.07.2017 - 23:05:33
00
iron.hide napísal:
Poradte mi co si mam kupovat na bajk, moje oblubene cokolady sa roztopia hned a potom na ne uz ani nemam chut, a musli a sojovky nemam rad. Ani horalky a proteinove tycinky. Sakra, moc mi na vyber nezostalo :/

Ja som nedavno nakupil vo vypredaji kedze zatvarali terno tieto srandy od nutrendu za facku a su super, male lahke a davaju mi vela energie.

http://www.nutrend.cz/denuts-d12464.htm
Najradsej mam slivkovu

http://www.nutrend.cz/street-xl-d12460.htm
Mam len marhulove ale su velmi dobre
20.07.2017 - 23:17:24
00
iron.hide napísal:
Poradte mi co si mam kupovat na bajk, moje oblubene cokolady sa roztopia hned a potom na ne uz ani nemam chut, a musli a sojovky nemam rad. Ani horalky a proteinove tycinky. Sakra, moc mi na vyber nezostalo :/

Marva raw tycinky. Kokos, vanilka. Ja som ich vsetky pojedol ani na bike mi uz nezostalo. Su vyborne.
21.07.2017 - 00:52:43
03
Novinky 2019: podsedlova chladnička
21.07.2017 - 06:25:03
00
iron.hide napísal:
Poradte mi co si mam kupovat na bajk, moje oblubene cokolady sa roztopia hned a potom na ne uz ani nemam chut, a musli a sojovky nemam rad. Ani horalky a proteinove tycinky. Sakra, moc mi na vyber nezostalo :/


Keď už trváš na čokoláde, zober si klasické Pikao. V kombinácii s müsli to rieši problém konzistencie.
21.07.2017 - 07:11:41
00
Protein tycinka z lidla. Neni to vyzivovy ideal, ale drzi v teple.
21.07.2017 - 07:17:26
00
vozim kavove nutrendky ,ale tycinky su len taky "oblbovak" na dojazd-krizu ,ked sa aspon po 3 hod -cisteho pohybu nenajem ,uz by som ich mohol jest kolko chcem furt by bol hladak...
21.07.2017 - 07:40:58
00
Toto stačí, zasýti perfektne. Ale vždy mám aj nejaké cereálne tyčinky hodené v ruksaku.
A keď nechceš sladké vezmi si slané hrubé tyčinky.

Prílohy:

sojove rezy.jpg
sojove rezy.jpg 41.79 KiB thumb_up0thumb_down

big shock.jpg
big shock.jpg 25.37 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2017 - 07:45:27
01
iron.hide napísal:
Poradte mi co si mam kupovat na bajk, moje oblubene cokolady sa roztopia hned a potom na ne uz ani nemam chut, a musli a sojovky nemam rad. Ani horalky a proteinove tycinky. Sakra, moc mi na vyber nezostalo :/

dlho som to nevidel resp ani nehladal v obchode ale kokosovy kmen

Prílohy:

kokosovy-kmen-50g.jpg
kokosovy-kmen-50g.jpg 91.21 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2017 - 07:59:37
00
na sojových rezoch fičím tiež :)
prípadne som skúšal už aj tie z LIDLu, ale teda neni to dajaká klasika LIDL ale Tekmar http://www.tekmar.sk/sk/Tekmar.html
21.07.2017 - 08:01:39
00
Kokosovy kmen ma aj Lidl a je chutovo relativne OK - aj ked ocakavam, ze to bude hafo stuzeneho palmoveho tuku...
Ktosi co odporucal Horlaky - to akoze vtip ci co? Ked sa topi cokolada tak Horalky spravia co? Vsak su po obvode macane v "cokolade" a tym padom cele vnutro obalu zasrane od tej roztopenej coko gebuziny a ten stuzeny palmovy tuk s wannabe kakaom co je medzi jednotlivymi oblatkami sa roztopi taktiez a vyteka. Uzasna rada..
Napada mi este toto - mavaju to v zdravych vyzivach ale aj beznych potravinach. Nehonosi sa to nazvami typu "paleo / raw / bla bla bla" ale podla zlozenia je to docela cista vec, subjektivne chutna a pride mi OK co sa tyka sladkosti / kyslosti. K tomu by som este prihodil do vrecka za hrst orieskov alebo spominany banan a nie je o com.
https://biocare.sk/eshop/produkt/jablkova-tycinka
Alebo mam este rad chalvu - v teple sa tak lahko ako keby natopi a v takej konzistencii mi ide lahsie dolu krkom a chuti. Je energeticky napratana a aj ked mozno nema vybalansovane zlozenie nutricnych hodnot ako specialne energy tycinky na sportove vykony tak si na nej pochutnam a dobre mi doda palivo
21.07.2017 - 08:21:52
00
Najlepsie palivo je podkozny tuk.
21.07.2017 - 08:24:29
04
Čiastočne. Ale nezasýti ťa.
21.07.2017 - 08:26:46
01
Ja som odkukal od gulfast detskú výživu v takých tubach ako bývajú energetické gély. V Lidli to mávajú pri pokladne asi 4-5 príchutí, prípadne to kombinujem s Bebe sušienkami :-)
21.07.2017 - 08:32:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up