Vlani bola v niekorých diskusiách
požiadavka na zorganizovanie neformálneho stretnutia bikerov. Začal som nad tým uvažovať s tým, že takúto nejakú slezinu by som bol schopný spraviť v Bojniciach. Po stretnutí s majiteľkou autocampingu v Bojniciach a rozhovore s ňou, dalo by sa to uskutočniť začiatkom mája, zhruba okolo toho 10.5. Ešte nieje sezóna a mali by sme k dispozícii priestory celého campu. Ceny za ubytovanie sú tam prijateľné, kto by nechcel byť v chatkách, bude mať k dispozícii miesto na stanovanie. Nerobil by som organizované jazdenie. Každý by si mohol vybrať to čo by chcel. Príroda je v okolí veľmi pekná a dá sa na biku vidieť veľa zaujímavého. Večer sa dá urobiť muzika, oheň, posedieť a pokecať.

Čo na to hovoríte?

S pozdravom,
Karol Mlynár
27.12.2005 - 19:43:37
00
Ono to tak vacsinou byva, ze kazdy je husty ked nic neni a ked odrazu je, tak nikto nic :-) Cervo, je fajn, ze sa toho niekto chytil, len to mozno nebude az take huste, ako to mozno vyzeralo, ale bodaj by som sa mylil... ja by som rad prisiel...

PS: ale len ked tam pride Jano :-)
02.01.2006 - 08:25:38
00
ROOT ma pravdu nieze by sme boli lenivy ale bikeri nepridu pokial by to nebolo
oficialne zverejnene.
06.01.2006 - 01:19:01
00
no ja Bojnice az taq blizko nemam ale pre tu srandu by som sa dotrepal. aspon by som xcel. a tie jazdy v okoli by boli super... hm, len si dost dobre neviem predstavit zraz bikerov. zrazy tunerov (tuning aut, oki?) poznam aj chodim na ne ale bikeri... no, sranda by asi bola. mam super napad: dotiahnut tam Dresslera a to tam pridu tolkiiiiii... nie? asi nie... :)
18.01.2006 - 20:54:51
00
Určite som za akciu podobného druhu!! akurát Bojnice mám dost od ruky ale to moc nevadí ale aj casove to moc nevychádza. bol by som skôr za letné mesiace- môj osobný názor...
01.02.2006 - 13:55:24
00
bol by som skôr za letné mesiace- môj osobný názor...


ved prave preto tam pise ze v lete uz je sezona a moze tam mat ubytovanych kopu inych ludi...
nechcem nikomu brat iluzie, ale neviem ci to vyjde :roll:
01.02.2006 - 16:03:46
00
Caute.

Liezol som na skalach asi 6 rokov a moc som obluboval jednu akciu, ktora bola podobna tejto, Stretnutie lezcov zo Slovenska na Sulove. Pamatam si prvy rocnik. Prislo nas tam asi 30 a na dalsi rok o 30 viac a na ten treti rocnik sme uz museli ist do Sulovskeho kempu a to nehovorim o tych co spali priamo pod skalami a v ich okoli. Chcem tym povedat ze stretnutie takehoto typu treba podporit nielen hladat stale prekazky a problemy preco by sa to nedalo, ale urobit s takehoto stretnutia tradiciu by bolo naozaj uzasne. Mohlo by to byt potom zapisane aj v kalendarii akcii.
Ja som z Prievidze a viem, ze je urcite nieco aj na tom ze dochadzat z Kosic by bolo pomerne narocne, bolo by ale fajn aspon pokusit sa. Mozno tento rok sa zucastnia 5 - 10 bikery, ale na ten dalsi rok to moze byt viac a o par rokov k nam budu kvoli tejto akcii chodit aj zo zahranicia. Bolo by proste fajn obcas sa aj stretnut s ludmi bikermi s ineho okresu. Chcem tymto vsetkych vyzvat ak sa terminy upresnia, podporte tuto akciu tym ze pridete. Dik
14.03.2006 - 16:53:42
00
2Chris Sharma ty to chces organizovat? alebo som to zle pochopil
14.03.2006 - 17:09:57
00
Neviem nikdy som nieco podobne nerobil. Skor som nazoru miesto a cas.
Ale myslim ze uplne v prvom tomto prispevku pisal cervo ze to chce organizovat Karol Mlynar.
Myslim si ale ze by to nemusel byt az taky problem zorganizovat to, keby islo samozrejme o to kde sa stretneme. Miesto Autocampu v Bojniciach sa mi pozdavalo, na tom termine by sme sa mohli dohodnut aj cez tuto diskusiu. Urcite nejaky program na vykend sa da vymysliet nejaky kotol gulasu sa da tiez, myslim ze by sa to dalo zorganizovat. Samozrejme nebolo by to nic exkluzivne ale myslim ze by to mohla byt urcite super akcia. Hlavne by islo o pohodu.
K. Mlynar ma ale z organizovanim skusenosti takze si myslim ze tomu treba dat urcite sancu a hlavne treba zareagovat ci ano alebo nie.
14.03.2006 - 18:04:46
00
no urcite je dobra myslienka :wink: len nech sa podari
15.03.2006 - 16:11:58
00
keyboard_arrow_up