Asi skôr sem ako do "Bajkerské videá" 🤔 😁 Tento rok, sa mi zdá, sa celkovo dosť padalo 😁
MTB Trilogy 2017
KUPKOLO.cz MTB TRILOGY 2017 - final movie thumb_up3thumb_down
24.07.2017 - 23:30:39
016
Tak takéto niečo by som určite prijal aj tu na Slovensku no ked vidím akym spôsobom musia organizatori maratonov upravovať trate len aby tam nejaký kamienok nahodou netrcal a neobjavila sa nejaká stažnost na obtiažnost tak neviem či sa takáto akcia ujme.
25.07.2017 - 09:43:55
01
Nemusia. Robia to tak, ako uznaju za vhodne.
25.07.2017 - 09:45:59
01
Jezus napísal:
Nemusia. Robia to tak, ako uznaju za vhodne.

Robia to tak ako to chce verejnosť aby prilákali čo najviac ludí. Problém je v ludoch, lebo chcú kratšie trate a menej technické.
25.07.2017 - 09:52:34
00
Prirodzene. :) Robia to tak, aby sa im vratilo co do toho daju, a aby podla moznosti aj vygenerovali nejaky zisk. Cize to robia tak, aby prilakali co najviac ludi. Ale to nie je problem v ludoch. Musis si uvedomit, ze to je len Tvoj problem. :) Tak ako len Ty a par inych mate problem s vybudovanymi singlami v CR... Je prirodzene, ze väcsina ludi nechce ist krkolomne pasaze po kamenoch / korenoch, ale chce zazit prijemny den na bicykli. A to si väcsina nespaja s jazdenim cez miesta, kde im realne hrozi pad a uraz, alebo pesia turistika namiesto bicyklovania.

P.S. Nemusis citovat posledny prispevok.
25.07.2017 - 10:16:20
00
Mám rodinu a malého syna tak ja stym problem nemám, že sú aj takéto terény, len som poukázal nato, že je toho moc a ludia si zjednodusujú život a lenivejú. Vôbec som nemyslel nejaké krkolomné pasáže ale aspon trocha technického terenu ved otom je MTB. Jazdit si po totalne uhladenych terenoch naviac v dobre celoodpruženych bikoch sa mi zdá už trocha mimo. Potom nastane nejaka situácia kde treba íst niečo technické a vznikajú pády. Bola doba ked boli len HT a stredne trate boli 60km dnes okolo 40 a nehovoriac o teréne a technickej stranke bicyklov bol som pritom a prežil som to a nielen ja. Každopadne problem stym nemam len poukazujem na situáciu ako ju vidím ja, naviac tak ako tí čo majú radi uhladene traily si môžem aj ja vybrať traily ktoré mne vyhovujú.
25.07.2017 - 11:04:18
01
Ja s Tebou vazne nechcem rozvijat tuto temu, lebo zjavne mas univerzalny recept pre vsetkych a vsetci by to mali vnimat ako Ty. Takze uz len jedno - nestanovuj ostatnym ako ma vyzerat ich trasa / neurcuj jej dlzku a narocnost; neries, ci to maju lahsie alebo tazsie ako v minulosti; neries, ci si pomahaju elektromotorom atd. Proste ich nechaj zit a jazdit tak ako chcu oni a Ty chod jazdit zas to, co vyhovuje Tebe.
25.07.2017 - 11:11:18
00
Ok názor hádam môžem vyjadrit, alebo aj to je zakázané. Neviem kde som niekom niečo prikazoval a urcoval. este raz je to môj názor a miesto toho aby si priznal ,že kusok pravdy natom je tak útočíš.
25.07.2017 - 11:31:18
00
Neutocim. A samozrejme nazor mozes napisat. Len proste obcas mi lezie na nervy ked mam pocit, ze niekto chce podla seba ostatnym urcovat ako by to malo byt. Vid aj tema o povinnosti prilieb. Ale aj ja urcite obcas sklznem do toho, ze by som chcel urcovat ako by to malo byt, takze mier. :)

P.S. Ja nemam problem s technickymi vecami a to video z Trilogy ma velmi oslovilo. :)
25.07.2017 - 11:36:24
00
Ok pohoda:) Ja som rád, že mi niekto oponuje, lebo ozaj by som si myslel potom, že som ziedol všetkú múdrosť sveta:)
25.07.2017 - 11:38:24
00
Inak fakt je problem hlavne toto virtualne prostredie. Uz nam tu z toho zasibava. :) Realne stretnutie vzdy uplne zmeni to vnimanie ostatnych diskuterov.
25.07.2017 - 11:41:12
03
double prídi niekedy na Sekaniny, tam si to užiješ :) , vtedy keď ste tam boli tak si šiel len Jarabú, tá je tiež pekná, myslím, že si si to tam užil, no tie technickejšie traily ste vtedy vynechali :) mne osobne ku šťastiu nejaké preteky nechýbajú, trailov, či už ľahších, ale aj technických mám na blízku dosť :)
25.07.2017 - 19:33:45
00
jasne prídem ale asi až september kalendar je dost naplnený v auguste.. No ale zrovna taky teren ako Sekaniny som v tych mojich prispevkoch nemyslel:)
25.07.2017 - 20:02:46
00
A tí čo nemajú rodinu a malého syna problém môžu mať? Či musia?
25.07.2017 - 21:24:23
00
double napísal:
jasne prídem ale asi až september kalendar je dost naplnený v auguste.. No ale zrovna taky teren ako Sekaniny som v tych mojich prispevkoch nemyslel:)

niečo náročnejšie? :lol: , ale srandujem, tomu sa už asi dosť "bežných" cyklistov radšej vyhne :), aj keď myslím, že stále sa máme kam posúvať a učiť sa lepšie jazdiť a to neznamená len nejaké zbytočné riskovanie, samozrejme nejaké chrániče je dobré mať, ale nie je to zas až taký extrém. Mne takýto terén rozhodne dáva viac ako nejaké upravené hladké traily, aj keď občas si zajazdím aj to :)
25.07.2017 - 21:36:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up