Ahojte kto pozna tuto znacku alebo kto jazdi na whyte???? Konkretne Whyte T-130S.
https://www.whyte.bike/t130s
06.06.2017 - 12:03:01
01
...


Naposledy upravil nostro66 dňa 27.07.2017 - 00:41:27, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2017 - 16:13:59
00
pre vsetkych ktorych zaujala tato znacka mam par skusenosti s modelom T130S ktore som doteraz zaznamenal.

-v prvom rade dost agresivna geometria, dlha top tube (631) a velkorysy reach (467) vsetko pri velkosti L (top tube 457)
-kratka (420mm) a siroka zadna stavba(93mm) co udeluje velmi dobru stabilitu a pevnost celej zadnej stavby. BTW uplne rovnaku dlzku mal Trigger ktory som mal na test minule.
-utesnene loziska su super, skusal som sprejovat aj silnym prudom a vnutri ani kvapka vody
-takisto utesnena seat tube poteci, aj ked treba davat pozor na utiahnutie 6Nm lebo potom stiahne tak reverb ze sa vysuva spomalene :)
-teraz som mal moznost aj porovnat plast Vigilante ktory na Whyte je v makkej zmesi coz je velmi dobre a ked to porovnam s tou lacnou tvrdov zmesou na Scroll tak je to jak nebe a dudy:) aj ked musim povedat ze maxxis sa mi asi paci viac.
-na druhej strane nizky BB je trochu na zvykanie nakolko prvy den som omlatil pedale snad o vsetko na traily :)
-Taktiez brzdy na moju vahu su dost slabe a aj kotuce by mohli byt vacsie. Chod packy na level TL brzdach je dost dlhy a neda sa nastavit :(

zatial asi tolko z poznatkov potom vsetko vysvetlim a popisem vo videu ktore pripravim ;)

tak isto chcem upozornit vsetkych ze toto je moja skusenost a nie platena reklama
26.07.2017 - 12:39:52
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up