Ja som sa dnes strasne smial, ked som isiel krizom cez presovske centrum a za mnou bol midibus. Blizili sme sa obaja k zastavke MHD, tak vodic pridal, lenze ja som nesiel natolko pomaly, aby ma stihol obehnut, tak musel brzdit, ba az zastat tesne pred zastavkou, pretoze ked chcel ist doprava na zastavku, ja som bol na urovni 2/3 dlzky toho busu.
27.07.2017 - 21:30:00
01
matt napísal:
vcera som mal na cestaku medzi obcami Pravotice a Rybany konflkt s IQ80 majsterkom ktory na svojej plechovej krabici nemohol zabrzdit ale proste musel sa tak na 20cm v cca 70-80kmh rychlosti zmestit medzi oprotiiduce auto a zenu na bicykli ktora vzadu na sedacke viezla svoje cca 2r dieta. Chlapa som potom dobehol o 2km dalej v dedine kde si kupovali zmrzlinu jeho tri deti ktore viezol...jedine stastie ze mu zena nedovolila z auta vystupit, lebo po tom com mi tam na slusnu otazku "ci akoze tu zenu chcel za kazdu cenu zrazit" zacal nadavat ze co "ja s tym akoze mam a nech idem do p..." som uz mal zily na krku ako vodovodne trubky...

Som zvedavy ako by reagoval on, keby ho z cesty vytlacil este vacsi plechovkar a hovado ako bol on. Ze ci by bol tiez taky geroj. Asi by sa aj posral.
27.07.2017 - 21:50:25
01
Hosť napísal:
Ja si zase myslim, ze je na cestach citit ze je cyklisticka sezona. Nezazil som dlho nejaku pataliu. Auta obiehaju v odstupe, davaju prednost, az sa niekedy cudujem :) Samozrejme nejazdim uprostred vozovky a sustredim sa na jazdu. Niekedy ked je to treba, tak len vytocenim hlavy dam na znamost ze ho za sebou pocujem a on ma potom respektuje.
Od soboty ideme s bikami na Liptov, tak som zvedavy ako to bude vyzerat tam, najma okolo L.Mary. Ma byt pekne, takze ako to poznam bude tam pekne rusno :beer: :muscle: :)

Tak tak. Mňa nedávno obiehal plne naložený kamión kompletne cez protismer. Bola prázdna cesta, tak prečo nie? Čumel som jak teľa na nové vráta. Bežne sa kamionisti takto neunúvaju keď je cesta prázdna.
28.07.2017 - 08:49:30
00
Mňa na rakúskej ceste predbiehal traktor s dvomi vlečkami. Mladý chalan to neodhadol a s tou druhou ma skoro poslal do trávy, ale stačilo mi jemne šlapnúť na brzdu a bolo to v pohode, v tráve som neskončil. Asi po piatich minútach, zrazu chalpík zastaviô traktor, pristavil ma a spýtal sa či som ok, že prepáč, zle odhadol dĺžku.
28.07.2017 - 10:04:36
012
:tmi: tak daktorým poriadne hrabe už..
https://www.youtube.com/watch?v=btCRbeeD4rk
28.07.2017 - 12:16:42
00
Nechápem, že všetci tam stoja a nikto nevolal policajtov.
29.07.2017 - 13:16:55
00
Dnes na Racku.zisiel som z prechodu na cestu a ked som bol uz zaradeny v pruhu,tak za mnou brutalne doletel frajer vo fabii,najvacsie trubenie,natesno ma obisiel a vyblokoval ma na asi 15cm obrubnik.nastastie som sa stihol vypnut a nic sa nestalo ani mne ani bicyklu.Ked som sa znovu pohol tak to zopakoval ale uz nie tak razantne a ukazal mi prostrednikTak som sa vytocil a zacal som slapat podlahu za nim.nastastie prenho mi zdrhol.
31.07.2017 - 13:05:58
01
Kameru na prilbu a zverejnovat kde sa da takych dementov do medii.moja kamerka uz je na ceste len neviem kde ju upevnit v pripade padu.
31.07.2017 - 13:25:24
00
Mne to robia bezne natesno ma v zakrute predbehne potom ma vybrzdi sem tam pusti ostrekovace ale podla evc si ho neskor najdem niekde na parkovisku.raz som uz chcel jednemu odkopnut spetne jak sa lepil kumne uz som mal odopnutu nohu z spd ale ako som zaval dvyhat nohu zdrhol.ale viem presne kde byva a parkuje kreten.niektori maju vo flasi odstranovac starych naterov nachystany a ked si neda povedat splechnu mu to na auto hh.
31.07.2017 - 13:30:56
01
Jasne nemoze ale nabuduve sa snaf uvedpmi bravcova hlava...ved je to cim dalej tym horsie s tymi sofermi a aut len pribuda a aitoskoly ryzuju.podla mna by mali dat zakon aby autoskola rucila 2roky za ziaka ze ho dostatocne vyskolila ako sa ma spravat v cestnej prevadzke hned by ubudlo autoskol typu za mesiac som shumacher...
31.07.2017 - 13:46:26
00
No trochu som musel lustit a aj tak som nepochopil presne co si chcel povedat.
Ja k tomu len tolko,ze z bajku spätak urcite neodkopnes a skor rozbijes seba ako spätak :!:
31.07.2017 - 14:29:07
01
No na cestaku neviem ale na horaku nemam provlem.tak ze v.prvom rade autoskoly by mali zmejit pristup a nie len nahanat klientov a ryzovat ale aj rucit nejaku dobu ked uz mu dovolia soferovat s vymletou hlavou.preco ma 99 percent polskych a ceskych soferov predbieha ako by auto a nasi ma dobre neliznu spatnym?
31.07.2017 - 14:44:15
00
Nuz kamo ty sam si pekny kvietok. Len mala technicko-psychologicka: ked mu oblejes auto na parkovisku nejakym bodelom, on si vstupi do svedomia a na druhy den bude jazdit ako maly boh? Alebo ho naseries do cervena a zrazi prveho cloveka, na ktoreho pri vyjazde z parkoviska natrafi...?

To vase tupe oplacanie nikdy nic dobre neprinieslo. Je to iba prejav vlastnej blbosti a sadizmu. Bud ries tieto veci legalne, alebo pocitaj s tym, ze ked niekto v Humennom obleje auto odlakovacom, hned zaklopu prislusnici na tvoje dvere...
31.07.2017 - 17:48:05
06
Cokupit To by mi museli nejako dokazat predsa a nepisem o oplacani ty si nejaky vysetrovatel?kto pise o humennom a oplacani to uz by bol krajny pripad ja som pisal ze ich budem natacat ked si si nevsimol ty prislusnik...pisal som ze treba zacat uz od autoskoly ucit troska ohladuplnosti tak nevytahuj len veci z konceptu ktorymi chces asi zaujat ale kazdy sme nejaky takze tak.
31.07.2017 - 17:59:32
00
Mňa dnes obehol idiot čo vozí na stavbu Rower v NR takto:
https://www.youtube.com/watch?v=0Uceh7oXNJ4&feature=youtu.be
31.07.2017 - 19:48:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up