zdravim cyklo nadsencov....!...dopocul som sa ze politika shimana je nasledovna....nizsie modely komponentov od sh nahradzaju tymi vyssimy pricom kvalita je stale ta ista len dizajn je zmeneny...totizto zaujima ma to preto lebo sa chystam kupit deore hydr brzdy....co by teoreticky znamenalo ze su tie lx minulorocne....prosim keby ste vyjadrili nazor k tomu shimanu vseobecne a kto ma nejake skusenosti s ddeore hydr 2006 tak aj k nim.....DIKY.... :D
08.03.2006 - 08:34:24
00
nizsie modely komponentov od sh nahradzaju tymi vyssimy z minuleho roku pricom kvalita je stale ta ista len dizajn je zmeneny...sorry :oops:
08.03.2006 - 08:43:03
00
no zrhuba by to tak mohlo platit....

ono to tak napriklad bolo pri Dual COntrole, najprv to bolo iba pre XTR a teraz je uz aj Deore Dual COntrol...

najnovsie technologie su vzdy nasadzovana v najvyssich radach, kde ich pekne zaplatis a po case prenikaju aj nizsie...
takze ano tvoja logika je celkom spravna...

je vsak aj dost pravdepodobne, ze chybovost komponentov popripad odchylky od normy su vacsie pri Deore komponentoch ako pri XTR komponentoch
10.03.2006 - 12:06:54
00
no nemyslím si že by sa rady nahrádzali medzi sebou. možno cena sa poniekde inde. to že predtým bolo iba xtr nerieši, lebo teraz je aj xtr aj o tri rady horšie deore takže tak. deore nikdy nebolo lx. toto robí iba merida s rámami - to čo vám pred rokom tlačili a krvopotne sa bili že je to top, strop, sú teraz už aj na aliviu. tie isté rámy. shimano nie
15.03.2006 - 19:13:15
00
TIEZ BY SOM NEPOVEDAL ZE CO BOLO MINULY ROK LX, BUDE TENTO ROK DEORE. OKREM ZMENY DIZAJNU BUDU AJ PRINAJMENSOM INE AJ NIEKTORE MATERIALY OPROTI TEJ MINULOROCNEJ VYSSEJ SADE, S VELKOU PRAVDEPODOBNOSTOU SA TECHNOLOGIA POSUVA DOLU. :?
15.03.2006 - 21:31:06
00
keyboard_arrow_up