Chcem sa vas opytat, ze ako cistit pastorky. Neviem ci som to dobre napisal, myslim tym to zadne 9 kolecko. Niekto hovoril, ze to rozobera, ale chcem vedet ako sa da lahko vycistit bez rozoberania. Ako a cim.
14.03.2006 - 18:58:41
00
Mliecko napisal si to tak strasne, ze som to musel upravit :-)

Odpoved, das dolu koleso z bicykla, zubnou kefkou ocistit zuby, potom si ho opries tak, aby sa ti nehybalo do stran (alebo polozis na zem a zapries nohami), zoberies handru, zlozis ju v dvojmo, vlozis ju medzi najvacsi pastorok a druhy najvacsi a tahas handru doprava, kazeta sa pootoci, handra zotrie spinu medzi, pounies je zasa dolava, kazeta sa neotaca, zotrie spinu este viac a tak az to neni uplne ciste. Postup zopakujes vo vsetkych medzipriestoroch.

Neviem ci je to pochopitelne ale lepsie asi kazetu nevycistis...
15.03.2006 - 08:36:03
00
A hlavne nikdy nepoužívaj vysoký tlak vody priamo na náboj lebo je po ňom,inak ten predchádzajúci návod je asi naj!!! :oops:
15.03.2006 - 10:39:54
00
Tiez cistim kazetu ako root a mam pocit ze je to asi najsikovnejsi sposob ako sa zbavit tej spiny.
15.03.2006 - 12:08:57
00
BBB ma taku srandovnu vec; je to jednak kefka a z druhej strany ma spic + zubkaty povrch. Vlastne to funguje rovnako, ako napisal root, len je to robene priamo pre kazety. Spicom vyskrabes tuhe necistoty, potom to tymi zubkami docistis a kefkou vycistis plochy zubov na kazete.
15.03.2006 - 12:16:34
00
Nielen bbb, vyzera to takto: http://www.author.sk/verbal/504/
15.03.2006 - 12:28:14
00
root :lol: aj ja som chcel napisat mliecku, ze je to strasne napisane, ze nech si to upravi :D

Co sa tyka tej cistenia kazety, tak dobre ti poradili ti predomnou, a aj ja som to tak parkrat vyskusal, ale este k tomu sa da pripojit toto:
Po vycisteni podla horeuvedenych navodov, este si kup cyklostar, a nastriekaj tam penu, trocha nechaj posobit, a totalne drhni nejakou kefkou, a uvidis ze pastorky sa ti budu lesknut ako najnovsi Bavorak rady 7. :lol: :lol:

PS: ja si potrpim na cistote bikeu, preto som napisal taku moju metodu :D
15.03.2006 - 13:56:19
00
TAK JE TO ASI NAJBEZNEJSI SPOSOB ALE OBCAS NEZASKODI TO ANI CELKOM ROZOBRAT. INAK JA CISTIM KOLO BENZINOM ALEBO NAFTOU, ZUBNOU KEFKOU, POTOM TO STREKNEM NA WAPKE, ESTE RAZ TO PREBEHNEM NA WAPKE A UTRIEM DO SUCHA. A ZIADNY PROBLEM S NABOJMI TAM NIE JE... :?
15.03.2006 - 21:36:17
00
Ajeto ma pravdu, raz za cas neuskodi kazetu uplne rozobrat, aspon sa nezapece o orech ak ju casto drhnete vodou. Tiez si myslim ze ak nejde o estetiku, trocha mazadla medzi koleckami neublizi, aj tak ju treba po umyti volacim streknut. Ale zase taka zasrata kazeta vyzera hrozne. Uz som pocul aj spor medzi mechanikmi, ci treba orech pri zhadzovani kazety mazat alebo nie. Jeden tvrdil, ze uz videl pekne zapecene kazety o orech co ich neslo dat dole, ked sa to nenamazalo.
19.03.2006 - 09:10:38
00
cyklostar, BBB kefka a WAPka na oplach (v zime WAPku nahradza vana a sprcha, len ta sa cisti 2x dlhsie ako bajk)
hlavne s WAPkou opatrne, ma to vysoky tlak takze pekne z vacsej vzdialenosti.. pouzivat na oplach (t.j. koli vode) nie koli tlaku a odstranovaniu necistot.. ja to davam tak 30-50 cm podla tlaku, vsade je iny..
20.03.2006 - 12:34:13
00
keyboard_arrow_up