Ale on smie vojst na tu cestu po ktorej ide katko az ked uz nie je ziadna pochybnost, kadial katko ide. Takze ziadne take, ze moze vojst do toho laveho pruhu. Treba si uvedomit, co znamena "daj prednost"...
10.08.2017 - 08:34:08
00
už "nie je žiadna pochybnosť" je asi taká fráza ako "neprispôsobenie jazdy stavu vozovky" čo tiež zistíš až keď ustrelíš na ľade pod snehom :lol: = prispôsobenie je nesadať do auta.. v tomto prípade pochybnosť nemáš keď auto prejde a ty máš prázdnu cestu..
10.08.2017 - 08:53:15
00
Presne tak. :) Ked uz Ta to auto iduce po hlavnej mina na Tvojej urovni, tak nemas ziadnu pochybnost. :)
10.08.2017 - 09:34:14
00
randy napísal:
Nezabudajte, ze za jazdu na cervenu beru vodicak, takze to az tak rovnocenne nie je :)

Niekedy to tak bolo. Aj pri cervenej aj pri vyraznom prekroceni max. povolenej rychlosti,
Ale potom to Kalinakovci zmenili ze sa mozno "vykupt" zaplatenim pokuty na mieste (500-800 eur). - Nebudu si predsa odoberanim vodicaku likvidovat dobre platiacich zakaznikov, ktori zajta mozu zaplatit znova. Co uz tam po bezpecnosti ostatnych ucastnikov premavky. Neviem, ci to plati aj o cervenej alebo len pre rychlost.
10.08.2017 - 10:02:14
00
Vsetky priestupky by mali byt riesene na inspektorate, pripadne na sude, tak ako to maju v inych krajinach. Pre vacsinu ludi trest nie su peniaze, ale cas, ktory by riesenim zabili. Za prichytenie za jazdu pod vplyvom alkoholu je tiez zabavny proces :) Kamosa raz chytili ked siel z Pohody a tcyh 1000 eur ho netrapilo. Len behanie po psychologoch a uradoch so zadrzanym vodicskym (cize jazdil na MHD :D) ho ubijalo.
10.08.2017 - 13:07:06
01
minule som isiel po kosickej smerom na most, ja som uz krizovatku nestihal, zeleni to presli evidentne na cervenu ale ltt no a za nimi o 1-2sec nejaky kaskader
hned ho odstavili este na najazde a som sa len smial, ze co mu povedia "pan vodic sli ste na cervenu, vieme to lebo aj my sme na nu sli bez majakov a vy ste sli az po nas" ?? xD

ku tomu talianskemu sposobu jazdy, teraz som cital ten clanok ako ten chalanisko isiel 5400km za menej nez 3 tyzdne a najhorsia skusenost bola jazda centrom neapole

sam jazdim inak v aute a na biku, na biku sem tam vedome porusim predpisy(jazda po chodniku) a to predovsetkym kvoli nervoznym vodicom rano a poobede, racianske myto je pre mna studnica zaujimavych skusenosti, kde uz po mne kricali/vytlacali/trubili, samozrejme takato skusenost pripada na xy bezproblemovych
10.08.2017 - 18:59:47
00
Yogisz napísal:
teraz som cital ten clanok ako ten chalanisko isiel 5400km za menej nez 3 tyzdne a najhorsia skusenost bola jazda centrom neapole


nech si skúsi Istanbul, alebo ešte lepšie menšie turecké mestá :D
10.08.2017 - 21:23:15
00
Niekto info ohladom zrazeneho cyklistu dnes rano pri apole, krizovatka kosicka. Priatelka bola ucastnicka nehody spolu s dalsim autom a bikerom. Ziletkar udajne. Isiel na cervenu cez prechod. Jej auto ho len suchlo co este ustal ale dalsie auto ho uz dalo dole. Vraj zlomena noha. Boli aj zeleni. Samozrejme vina cyklistu. Takze este stale je to fasa chodit na cervenu?
10.08.2017 - 22:34:17
01
Ked je niekto debil, tak mu ani semafory nepomozu. :) Btw. nemal by si byt Ty ten co ma info z prvej ruky ked je priatelka priamym ucastnikom nehody?
10.08.2017 - 22:39:30
00
Info ako od zenskej.... Cyklista, cestny bike, cca 28 rokov. Viac neviem.
10.08.2017 - 22:47:19
00
scarinko napísal:
....
Stary somar na bicykli thumb_up-2thumb_down


Auta parkujuce v krizovatke ti nevadia? Auta parkujuce na chodnikoch, kde nezostane 1.5m volneho nevadia?
Od Andalexu je zona 30, su to ulicky na sidlisku, tato dokonca slepa, len si z nej a z vedlajsich chodnikov + travnikov urobili velkoparkovisko zadarmo. Nehovoriac o tom, ze tam mal byt priechod, keby to bola normalna cesta, ide o siroky chodnik, po ktorom chodia ludia z panelakov do obchodov a podobne. Ano ujo nema jazdit bicyklom po chodniku, ale jazdit v tejto konkretnej zone 30 bicyklom po ceste je vdaka mnohym totalne ***** vodicom neraz o zivot.
10.08.2017 - 23:17:31
02
No ano nemali by tam byt, naposledy sme si tiez nasli papierik za stieracom lebo uz vraj ani tolko papuc nemaju, ale vraj to toleruju vzhladom na kapacitne moznosti parkovania ale bohuzial ked to nejaky bonzak nahlasi tak musia konat.
Na chodnik vykaslat ale ked idem z chodnika na cestu a este tam stoji auto tak sa kua ani nepozriem aby ma nieco nezrazilo? To je to o co mi slo, ne to ze ide po chodniku.
10.08.2017 - 23:27:31
00
A pritom je to tak jednoduche, keby tu veci fungovali ako maju - ten sirokansky chodnik by z casti mohol sluzit ako cyklotrasa a cez tu slepu cestu by bol priechod pre cyklistov aj chodcov. A auta parkujuce na/pred priechodom bez milosti odtahovat.

"Bonzak" ten kto nahlasi nelegalne parkujuce auta? A to je akoze nejake ustavne pravo ze kazdy si moze kupit auto a potom s nim parkovat zadarmo kde chce? Zaujimave ze v Andalexe su garaze, kde roky nevedia predat/prenajat vsetky miesta, ale auticKARI parkuju vsade okolo ako kkti.
10.08.2017 - 23:51:52
05
Tejto by mali okamzite zobrat vodicak uz len za to, ze nevie cuvat. A to co predviedla ku koncu, ked uz bola na stredovom pase a potom zase nacuvala do protismeru, tak to uz je nepochopitelne. Musela byt pod vplyvom, to sa inak rozumne vysvetlit neda...

http://auto.idnes.cz/ridicka-najela-do-protismeru-petrohrad-d9m-/automoto.aspx?c=A170810_115026_automoto_fdv
11.08.2017 - 13:14:38
00
Vacsina zien nevie cuvat, pridaj k tomu stres a zabavne video je na svete... ;)
11.08.2017 - 15:12:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up