Ahojte kamaráti enduristi aj neenduristi,
Radi by sme Vás pozvali na nesúťažný prejazd enduro trate v nedeľu 20.8.2017.
Stretnutie bude v obci Dúbrava a vyrážame o 9:00.
Plánujeme prejazd celej Enduro trate vo formáte z ročníka 2016. Všetky RZ-ty su zjazdné a ako stále veľmi zábavné.
Bude to pohodový výlet a tak sa možme počkať pred aj po každej RZ-te a tiež na kľúčových miestach.

Oneskorené a nesúťažné organizovanie tohto podujazia je sposobené odstúpením SK Pegas, ktoré považujeme za podvod voči cyklistom s ambíciou na Endure štartovať a aj preto chce tím ľudí, ktorí Kraľovské enduro vymysleli, zrealizovali a udržiavali aspoň takto zachrániť toto podujatie.

Na Vašu účasť sa vopred tešíme :-)
12.08.2017 - 22:39:35
08
... no ale že ešte aj tu budete zaťahovať vaše žabomyšie vojny?
13.08.2017 - 18:29:44
02
a preco nie? vsak ked sa na to po tom vsetkom vysrali, tak ich maju pochvalit?
13.08.2017 - 18:45:55
03
SK-Klokan-KM napísal:
Oneskorené a nesúťažné organizovanie tohto podujazia je sposobené odstúpením SK Pegas, ktoré považujeme za podvod voči cyklistom s ambíciou na Endure štartovať a aj preto chce tím ľudí, ktorí Kraľovské enduro vymysleli, zrealizovali a udržiavali aspoň takto zachrániť toto podujatie.

Toto vyjadrenie považujem za vrcholne nekorektné.
Tí čo organizovali mtb maratón alebo podobné podujatie (S povoleniami a so všetkým ostatným čo k tomu patrí) vedia o čom hovorím.
Ostatní ...
13.08.2017 - 23:31:53
00
Mne sa este vybavuje ako prednedavnom niekto skalopovene presviedcal, ze enduro bude. To bolo korektne?
13.08.2017 - 23:36:10
02
Organizoval si niekedy podobné podujatie? (samozrejme so všetkou zodpovednosťou)
13.08.2017 - 23:45:36
00
To bola recnicka otazka. ;)
14.08.2017 - 00:19:32
00
milsu napísal:
Toto vyjadrenie považujem za vrcholne nekorektné.
Tí čo organizovali mtb maratón alebo podobné podujatie (S povoleniami a so všetkým ostatným čo k tomu patrí) vedia o čom hovorím.
Ostatní ...

stale sa ohanas tym istym argumentom, ale akosi ti uslo, ze ti, co tuto temu zalozili, to enduro a aj maraton organizovali :)
14.08.2017 - 06:59:34
02
Hosť napísal:
ti, co tuto temu zalozili, to enduro a aj maraton organizovali :)

Toto som nikde nespochybnil
14.08.2017 - 09:08:50
00
vyjadril si sa k ich príspevku a pridal si k tomu komentár, že ostatní, čo nikdy nič neorganizovali majú byť "ticho"...nabudúce budeme robiť témy len pre privilegovaných...kto organizoval, kto neorganizoval, kto sa zúčastnil, kto sa nezúčastnil a pod. :) faktom je, že enduro nebude, na dlhej sú prihlásení 14ti, zaplatili 7mi...to hovorí samo za seba...ja som mohol regiónu prispieť nejakým eurom za 2 noci, stravu a pod., teraz to miniem v Rakúsku...smola no :)
14.08.2017 - 09:20:02
00
Celé to je zle riešené a komunikované.
Prídem na maratón o týždeň z Bratislavy. Tak ako som prišiel vlani. Prišiel by som aj keby ho organizovala "druhá" skupina.
Vadia mi expresívne jednoznačné vyjadrenia typu: "podvod, zrada, okradnutie ....". Nič nie je čierne alebo biele. Mám niektoré svoje informácie, miečo mi je jasné z čísel, ktoré sa dajú pozrieť.
Trochu vzájomnej úcty v komunikácii by nezaškodilo. :-)
14.08.2017 - 09:39:30
01
no žiaľ, na pretekové enduro nepríde nikto...a v tom je ten rozdiel :)
14.08.2017 - 09:45:00
00
katko , keby nebol v prvom príspevku posledný odstavec tak "dám dole klobúk" :-) a lajknem ho (ten príspevok)
14.08.2017 - 09:56:41
01
milsu ty budeš obhajovať organizátorov vždy a všade, nech by urobili čokoľvek ...
ak niekto tvrdí že enduro bude, a pritom ho vôbec neplánoval a nevybavoval, je to podvod a klamstvo.
ak niekto v propozíciach píše aj v deň pretekov že bude 40km 1420vm trať a pritom už pár týždňov vie že bude len 33km a 1000vm trať, je to podvod a klamstvo.
netreba sa báť pomenovavat veci pravým menom
14.08.2017 - 10:29:38
01
Nenadrzam ani jednej strane a uz som sa ani nechcel zapajat, ale po tom, co sa tu zase rozprudilo, pridam par faktov a svoj pohlad:

22. 6.: "Pripravujeme samozrejme dlhú trať aj Enduro - tak, ako je to uvedené v propozíciách. Mapu dlhej by sme chceli mať najneskôr na budúci týždeň. Paralelne s tým pripravujeme aj mapu pre Enduro." (post1256124.html#p1256124)

16. 7.: "Na www.kralovskymaraton.sk sme doplnili: 1. Enduro mapu a profil" (post1264717.html#p1264717)

7. 8.: "Je nám to ľúto, ale aj napriek veľkej snahe sa nepodarilo prekonať technické prekážky ktoré bránia organizácií ENDURA a preto sa tento rok ENDURO v nedeľu 20.08.2017 neuskutoční." (post1273871.html#p1273871)

Pozor, prispevok zo 7. 8. nepribudol ako snaha organizatora informovat potencialnych ucastnikov o zruseni Endura. Bola to len reakcia na staznost bajkera, co sa chcel na Enduro zaregistrovat a neslo to. Cize organizator nemal ani snahu informovat o tom, ze Enduro sa neuskutocni. A to napriek tomu, ze na fore temu sam zalozil a aktivne do nej prispieval. Len zrazu ked pride na lamanie chleba, tak je ticho. Zaujimave, nie?

Cize milsu ako by si to nazval Ty ak nie slovom podvod? Nazval by si to korektnym / ferovym jednanim zo strany organizatora? Ja v tom vidim cielene zatajovanie informacii. A to sa da nazvat aj synonymami zavadzanie / klamstvo / podvod. Keby sa ten bajker neozval, tak sa ani nedozvieme, ze sa Enduro zrusilo. Cize netreba obhajovat kazdeho organizatora a za kazdu cenu... A este to podstatne - su to len recnicke otazky, neocakavam odpoved. Staci ak sa nad tym kazdy sam zamysli a vytvori si svoj nazor. Niektori aj napriek takemuto jednaniu svojou ucastou a peniazmi organizatora podporia, niektori nie.
14.08.2017 - 12:29:10
07
keyboard_arrow_up