BELIANSKO – PIENINSKÝ MTB maratón

06.08.2017
MTB maratón
Bachledová dolina (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Foto
Registrovaných bikerov (105)
http://my5.raceresult.com/79804/results?lang=sk
08.08.2017 - 07:19:44
00
milsu napísal:
Čo je to "štardandná cena" a "štandardná služba"?
Ver, že každý organizátor to má rozdielne. Niečo vieš zabezpečiť, niečo menej. Taktiež každý neplatí za to isté a už vôbec nie tie isté ceny.

Skor ide o to, co "standardne" ocakava ucastnik. Ked to nedostane, tak je nespokojny (porovnava), veci za tym ho nezaujmaju.
Drobnost nemat dobre zameranu trat, moze dost ludi znechutit.Pritom je to jednoducha/lacna vec, obzvlast, ked si uvedomis, kolko energie stoji jej legalizacia a vyznacenie. Jasne, ze drobne upravy trasy z roznych dovodov sa mozu stat (a patri sa ich oznamovat pred startom) , ale toto asi nebol ten pripad.

Sprchy zvykli byvat aj pred mnohymi rokmi, ked som na maratony este chodil :) , aj ked je mi jasne, ze tato polozka nebude lacna (teda pokial zazemie nie je na nejakom stadione/sportovom klube).
08.08.2017 - 07:50:06
00
výsledky: http://my5.raceresult.com/79804/results?lang=sk
08.08.2017 - 10:04:32
00
peteriko napísal:
Zábavné bolo vyjadrenie speakera po vyhlásení výsledkov, keď sa rozčarované juniorky (klasifikované boli 4) pýtali , prečo ich kategória nebola samostatne vyhodnotená, pričom vo výsledkovej listine na mieste aj na webe (samozrejme aj v propozíciách) kategória junioriek bola. Odpoveď: Priradili sme Vás k juniorom a vyhodnotili sme Vás spolu :o . Keby ešte k ženám, tak by som to ako tak pochopil. To ako keby povedali Janke Keseg-Števkovej, že na 40 km trati boli klasifikované až dve a tým pádom ju preradili vo výsledkovej listine k mužom :D . Ako ju poznám, tá by ich hnala ...


Suhlasim. Nevidim dovod na spojenie s inou kategoriou. Ak organizator dovod nasiel, mal spojit kategoriu juniorky a zeny. Inak pekna akcia v peknom prostredi.
08.08.2017 - 12:03:04
00
no vidím že skibachledova vedel byť aktívny na fóre len pred začiatkom preteku, keď trebalo naháňať čo najviac platiacich účastníkov ... a po preteku sem už nepachnu, poštu nečítajú, na fóre nereagujú ...
no dobre, o rok ich mám v paži ja ... podvodníkov a klamárov podporovať nebudem, aj keby trať bola najkrajšia na svete :D
09.08.2017 - 12:07:53
00
no nazvať niekoho "podvodníkom a klamárom" sa mi zdá trošku "odvážne" ba priam arogantné (rozmaznané ??)vyhlásenie ...
(myslím, že organizátor (aj keď ho nepoznám) oželie TVOJE štartovné a možno bude aj celkom rád)
a k tým sprchám, tombole, igelitke a podobným "život ohrozujúcim štandardom" by som odporučil navštíviť niektorý maratón v zahraničí,
ja osobne som si myslel (a aj som chodil na maratóny) v prvom rade kvôli jazdeniu, prírode, atmosfére, spoznaniu nových oblastí, možností a v neposlednom rade aj kvôli partii a kamarátom, ktorá sa tam stretávala ...
09.08.2017 - 12:29:46
04
Pekne napisane.. najradsej mam ked nejaky chytrak napise ze za predrazene startovne 15 euro nemal v igelitke ani tycinku... :-) dpc idem jazdit alebo tam idem pre to ze v igelitke bude tycinka za 1,20€...
09.08.2017 - 12:41:39
01
LL a SLR ste úplne mimo ... ja som nepísal o sprchách ani o tyčinky, ale o propozíciach trate ... a o radikálom skrátení a znížení trate oproti tomu čo bolo deklarované ...
ak tebe je jedno že za svoje peniaze nedostaneš sľúbenú službu, tvoja vec, mne to jedno nie je
09.08.2017 - 12:54:03
00
Sprchy igelitky tycinky a pod boli myslene vseobecne co sa tu na fore casto riesi... nebolo to z mojej strany priamo na teba. Na teba bolo myslene z mojej strany ze nazvat niekoho podvodnikom a klamarom je silna kava, nic viac. Podvodnik a klamar by bol podla mna clovek ktory by organizoval maraton, zhrabol prachy a ked by si prisiel na start tak by tam nic nebolo, iba prazdne parkovisko! To by bol podvodnik a klamar.
09.08.2017 - 13:06:16
01
objednas z eshopu telku 55' , zaplatíš a kuriér ti prinesie telku s rovnakými funkciami ako objednaná, len bude mať 40' ...
podľa teba je všetko v poriadku, obchodník nie je podvodník, veď telku si dostal ... že je mensia ako zaplatená ? nevadí, keď chceš kukať na väčšej choď k susedovi ... alebo nerieš veľkosť, veď vieš koľko námahy a úsilia a nákladov stalo vyrobiť aj menšiu 40' telku ? alebo sa vytešuj z dizajnu, veď aká je krásna, čo tam po objednaného veľkosti ... rozumiem vám všetkým správne ?

dôvody mohol mať organizátor akékoľvek, všetko sa dá pochopiť, ale čo sa nedá je to ticho. museli o tom radikálom skrátení vedieť minimálne týžden dopredu, nič neoznámili, nevysvetlili, a aj po sú ticho ... toto nie je slušné jednanie. ..
no dobre končím už, svoje som napísal, aby aj ostatný vedeli o čo ide ...
09.08.2017 - 13:20:05
01
To porovnanie je trochu nadnesene ale za pravdu musim dat, ze o skrateni na starte povedat mohli... to by organizatorov tak vela nedalo a kazdy z jazdcov by to pochopil a nemuselo by sa to tu potom riesit...
09.08.2017 - 13:25:01
02
už len tak na okraj (buzerujem), keby bola náhodou trať "extrémne" predĺžená napríklad o 777 metrov išiel by si do "pokladne" doplatiť :rofl: (samozrejme s dokladom DPH)
09.08.2017 - 13:33:34
03
zopár fotiek : https://elbirel.rajce.idnes.cz/
14.08.2017 - 13:06:16
03
keyboard_arrow_up