A co ak ide po 19 ?
15.08.2017 - 09:51:02
00
Inak ja si to tiez stale neviem vysvetlit kam sa vsetci tak ponahlaju. Kazde rano ked idem do prace tak na useku Malzenice-Trnava si to kazdy pletie asi s dialnicou. Kazde druhe auto tadial ide min. 110-120 (je to normalne mimo obce takze je tam 90ka). Ale najvtipnejsie na tom je to, ze ich vacsinou vsetkych dobehnem pred Trnavou, lebo davaju prednost autam iducim od Spaciniec. Takze co vlastne usetrili kolko sekund? :^)

Pridu do TT v rovnakom case ako ja, ale hlavne, ze mna a ostatnych predbiehaju pred zakrutami a pred horizontami kde nemaju sancu vediet ci nieco ide alebo nejde oproti.
15.08.2017 - 10:03:59
01
Mne je jedno, ci pridem domov o 5 min. neskor, ustrene sekundy mi za to nestoja. Snazim sa vyrazit s dostatocnou casovou rezervou. Dolezite je prist zivy a zdravy do ciela.
15.08.2017 - 10:09:07
06
lapaloma napísal:
okej, tak všetci idú cez povolenú rýchlosť, ten čo ide 120 v strednom pruhu, ten čo ide 122 v ľavom a aj ten petrovič čo ich chce predbedhnúť ... jednoducho a proste ak porušujem zákon tak nemám právo sa rozčuľovať na iného čo ho porušuje tiež ... len inak


po 19tej je aj na úseku BA-TT 130 ;)

to len tak pre info...

btw nedávno tu bol článok že nieje na tebe školiť vodičov čo prekračujú maximálnu povolenú rýchlosť.. si povinný im uhnúť a nezdržovať premávku (je ich vec že im hrozí pokuta ak ich chytia)

a btw to čo som tým svojím predošlým príspevkom chcel napísať je to že ak niekto ide ***** 120 (čo je reálne tak 110) tak nech sa ***** do pravého pruhu.. tým pádom by ho ten slimák čo ide 122 mohol obiehať cez stredný a tým pádom by lavý ostal volný pre tých ktorých vážne nezaujímajú "panoramata" na dialnici :)

a 3,14-či zase som prvý na strane :tmi:
15.08.2017 - 10:47:00
00
v zásade máš pravdu, tu šlo len na poukázanie na to večné ponáhľanie a nerváčenie sa na našich cestách
15.08.2017 - 10:56:10
00
Ked aj pojdes 130 km/hod na D1 medzi BA -TT, bude Ti to prd Blatne.
15.08.2017 - 11:50:36
013
Ja idem 120 po D1 ci je pred 19 alebo po 19, lebo tak ist chcem. 90% tej trasy medzi BA-TT idem v pravom alebo strednom pruhu (pri obiehani) a ked uz sa dostane predo mna v strednom auto, ktoreho rychlost je nizsia ako moja, zaradim sa vlavo a kontrolujem priestor za sebou. Ked nevidim ziadne rychlejsie auto, prdkam si 120 a vo chvili, ked zbadam,ze cosi rychlejsie sa priblizuje, nohu davam na plynovy pedal a pracem sa co najviac doprava, ked je to mozne. Nema cenu bavit sa o stredopruharoch, tym nepomoze ani svatena voda v nadrzi, lebo maju v hlave zafixovane, ze maju este nalavo pruh, v ktorom ich ostatni mozu obiehat a v strednom sa citia bezpecne.
15.08.2017 - 12:12:33
00
lapaloma napísal:
v zásade máš pravdu, tu šlo len na poukázanie na to večné ponáhľanie a nerváčenie sa na našich cestách


Hej :) ja nemam problem sa prdkat aj 20km/h za cyklistom ak nieje bezpecne ho obehnut....

A ani mi tak nevadi ta rychlost tyh ludi ako skor to ze nejdu v pravo ale idu v strede a teda pri predbiehani pomaly predbieha este pomalsieho upgaju celu sirku dialnice -_- a najviac mi na tom vadi ze okrwm toho ze ju upchaju tak ten co sa eozhodne pomaly predbiehat uplne sere na spetaky a div ze sa mi nenanominuje v poslednej chvili svojim kufrom na miesto mojho motora -_-
15.08.2017 - 13:44:16
00
treba jazdit predvídavo....Ked nahodou som v stredom pruhu( z dovodu obiehania ) a ked vidim ze vpravo ide Citron Jumper a za nim tesne nejaky MB, tak je celkom pravedpodobne, ze MB bude toho Jumpera obiehat. Cize ratam s tym, ze v tom "MB" moze byt nepozorny clovek a nanominuje sa mi do mojho pruhu...A preto pri takychto pripadoch obieham sice v strednom pruhu, ale na jeho lavej strane-nie jeho stredom. Mozno tajne dufam, ze v pripade "nepozornosti" uja v pravom pruhu mu dam o nejaku tu mikrostotinku casu naviac na to, aby sa vratil do svojho pruhu :)
15.08.2017 - 14:02:08
00
Hosť napísal:
a najviac mi na tom vadi ze okrwm toho ze ju upchaju tak ten co sa eozhodne pomaly predbiehat uplne sere na spetaky a div ze sa mi nenanominuje v poslednej chvili svojim kufrom na miesto mojho motora -_-


Minuly rok ked sme sa vracali z chorvatska sme ostali pred Budapestou v kolone lebo hrozne lialo. V strednom pruhu sa slo 80 v lavom sa slo 100-110 ale systemom brzda-plyn tiez nic moc... Tak sme sli na hulvata v pravom pruhu podla nasich moznosti a za cely cas sa tam neobjavil nikto. Zjavne jazda v strede nie je len vysadou slovakov.
15.08.2017 - 14:11:48
00
dnes pre zmenu darca organov namna vyletel..nabuduce to moze byt kamion
https://ulozto.sk/!4W88nFsbGHkj/kaskader-mp4
16.08.2017 - 18:20:32
00
Veď ledva prešiel stredovu čiaru.
16.08.2017 - 18:24:40
00
Aky darca organov? Ktory kaskader? Ak mysliš toho motorkára tak si ešte nič nezažil. Videl som videá, kde predbiehajúce auto cyklistu v protismere vytlačilo na trávu. Toto je úplne v pohode. ;-)
16.08.2017 - 18:32:11
00
Takyto experti patria do akej kategorie
s-media-cache-ak0.pinimg.com
16.08.2017 - 18:43:33
02
b0b0 ked takto bezne jazdi tak darcom je...len musi trafit ten spravny objekt...
66peter chod na ocne ledva sa stihol zaradit video skresluje v realnom case som nemal ten pocit ale nevadi bodaj by trafil tam nejaky strom magor
16.08.2017 - 18:54:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up