No asi myslel tou blbosťou, že sa to rýchlo dostane k nám na Slovensko ;) , teda aspoň tak som to pochopil. Ja som teda takúto značku nevidel, neviem či sa objavujú aj niekde v Alpách, no keď som bol nedávno v Davose, tak tam som videl viacero e bikerov a veľa z nich sa vyvážolo hore lanovkami :)
17.08.2017 - 09:17:04
00
super nalepky, aj Misova, aj tato z Moabu :y:
taku podobnu, ako je ta druha, chcel a.ndrejko (ktory uz nie je na fore) nalepit dole na spodnom konci BK trailov, lebo ebajkeri tadial jazdia nahor. Kto bude vinny, ak sa zrazia s nejakym skakajucim rychlym endurakom, nie je vobec vyjasnene, preto by to bolo treba cim skor napravit, nech vina nepadne na nespravneho.
17.08.2017 - 09:18:04
00
keď je s tým taký problém, nestačí to označiť ako jednosmerný trail? :)
17.08.2017 - 09:20:04
01
Stačí, ale budeš to dodržiavať? Aj tu v Moravskom Krase sú traily jednosmerné, ale vždy sa nájde "blbec", alebo turista, ktorý si myslí, že keď ten kúsok prejde v protismere tak mu nikto "hlavu neodtrhne". Možno mu to vyjde a možno sa s niekým stretne a zraní nie len seba ale aj druhých. Trailov je u nás málo a preto sa jazdí všetkými smermi.
Otázka neznie či takéto obmedzenia k nám prídu alebo nie, ale kedy. V Amerike boli s mountainbajkingom vždy popredu a k nám to prichádzalo až neskôr. Takže teraz to mnohí síce nevidia ako problém pretože tie jednotky "električkárov" sú zanedbateľné. Ale za 3 - 5 rokov, keď bude v našich lesoch jazdiť niekoľko násobne viac e-bajkov ako v súčasnosti to bude problém. Navyše e-bajky vďaka svojmu výkonu oveľa viac zaťažujú traily a ich údržba je potom oveľa náročnejšia.


Naposledy upravil Kristina dňa 17.08.2017 - 09:37:43, celkovo upravené 1 krát.

17.08.2017 - 09:33:09
02
no ked sme boli teraz na Salzke v rakusku, tam hadam polovica ludi jazdila na elektrobikoch celoperach (myslim mimo zavod) a v horach maju dokonca aj nabijacie stanice, tam to ocividne prijali s kludom a rozvahou, tuna si chalani spravia brigadu a pojdu lepit vsade nalepky co postla Kristina :)
17.08.2017 - 09:36:44
07
Hosť napísal:
boháááá už minule som to tu odomňa niekto chcel a zabudol som na to musím to oscanovať a potom vám to kludne pošlem

Ani to nescenuj, rovno ich daj 30ks spravit a rozpredas nam ich......
17.08.2017 - 09:37:34
05
robo96 napísal:
no ked sme boli teraz na Salzke v rakusku, tam hadam polovica ludi jazdila na elektrobikoch celoperach (myslim mimo zavod) a v horach maju dokonca aj nabijacie stanice, tam to ocividne prijali s kludom a rozvahou, tuna si chalani spravia brigadu a pojdu lepit vsade nalepky co postla Kristina :)

Musíš rozlišovať široké štrkové a šotolinové trasy Salzky a hlinené a umelo vybudované traily v našich lesných podmienkach.
17.08.2017 - 09:40:11
00
Tak za seba, keby tam vidím jednosmerku tak v opačnom smere nejdem, ale ako píšeš, sme rôzny a niekto tam môže mať aj neviem koľko upozornení. Dám jeden príklad, aj keď to nesúvisí s cyklistikou, cca pred 2 týždňami sme bolo v Slovenskom raji a šli sme ferratu v Kyseli a šli oproti nejaký nemci aj napriek tomu, že to je jednosmerka a schodné teda len smerom hore. Aj sme ich upozornili a boli tam aj minimálne 2 zákazové tabule, no len sa usmiali a veselo šli ďalej :) . Takže ľudia sme rôzny a niekoho nezastaví nič, bohužiaľ a často na to doplácajú nevinný.
17.08.2017 - 09:42:15
01
Kristina na vlastnorucne vybudovanych trailoch s tym nieje problem, tam nech to tvorca a udrzba filtruje ako uznaju za vhodne, ale uprimne, polovica chodnickov v nasich lesoch sa za posledne roky rozsirila na 2m vdaka lesnikom a ich tazkej technike (ktori to urcite davaju za vinu cyklistom :D) takze ani v nasich lesnych podmienkach s tym nemoze byt problem.
17.08.2017 - 09:52:23
01
iron.hide napísal:
super nalepky, aj Misova, aj tato z Moabu :y:
taku podobnu, ako je ta druha, chcel a.ndrejko (ktory uz nie je na fore) nalepit dole na spodnom konci BK trailov, lebo ebajkeri tadial jazdia nahor. Kto bude vinny, ak sa zrazia s nejakym skakajucim rychlym endurakom, nie je vobec vyjasnene, preto by to bolo treba cim skor napravit, nech vina nepadne na nespravneho.

A nech potom rovno vyrobia aj nalepky "zakaz jazdy v protismere pre ajronhajda". Spominam si, ze aj Ty si jazdil BK trail v protismere. ;)
17.08.2017 - 10:27:59
02
Kto chce hejtovaciu nalepku, tak nech sa paci. :)

Príloha:
e_bike_hate.jpg
e_bike_hate.jpg 72.25 KiB thumb_up0thumb_down



Kód:
https://ulozto.sk/!B9Ni9Kh4dFuK/e-bike-hate-cdr
https://ulozto.sk/!nRhKL9vugygP/e-bike-hate-pdf
https://ulozto.sk/!zvtGlggDS2Wy/e-bike-hate-jpg
17.08.2017 - 10:30:56
014
myslim že sa tato nalepka stane hitom , aspoň sa tak budeme poznať na trailoch ešte by bolo fajn dohodnuť miesto nalepenia :D :D
17.08.2017 - 10:48:20
00
Navrhujem Na batériu :-D
17.08.2017 - 10:55:50
033
na čelo
17.08.2017 - 10:56:48
06
alebo na dres, na celý chrbát
17.08.2017 - 10:58:38
00
keyboard_arrow_up