predbiehal uz v dedine 3 auta za sebou prekrocil rychlost a este aj mna vystrasil tak nerozumiem kto moze takeho cloveka este obhajovat...nakoniec je hrdina no...do casu
16.08.2017 - 18:57:33
00
to bol snad peter parker
17.08.2017 - 08:01:38
00
vcera vecer slovneska klasika - obec s 50kou, plna, ciara a este znacka s relfexnymi okrajmi zakaz predbiehat - nic z toho vsak zmrdovi nebranilo aby postupne nebezpecne predbiehal pred nim iduce iduce auta...samozrejme s ohrozenim tych v protismere...
17.08.2017 - 08:24:17
00
Mali by na dopravnom spravit odbor ciste zamerany na piratov a moznost tam priamo posielat videa.kamos raz v nemecku nezasal.na prechode babke a.dostal 500e pokutu a dodnes uz ked vodo niekoho stat pri priechode pusta ci je za.nim 1 alebo 10aut
17.08.2017 - 12:01:54
00
outsiiider V cechach ked zaviedli pokuty za nepoustenie cez prechod (tusim to bolo 2000 Kc), tak hned vsetci poslusne stali :) Neviem ako je to teraz s odstupom casu ;)

Ale ano. Nejaky portal na posielanie videa by nebolo zle riesenie. Len to by museli prijat dalsich 100 ludi ;)
17.08.2017 - 12:05:43
00
Ehm... Kazdy policajt je povinny prijat oznamenie, co je asi 18000 ludi. Plus par stoviek oddeleni otvorenych 24/7. Plus kazde oddelenie a kazdy policajt ma vlastny mail, kam mozes poslat co len chces. Plus kazdeho oznamovatela treba vypocut, takze nejaky portal je na ...
17.08.2017 - 12:22:44
01
RIP Simonka
http://m.topky.sk/cl/100370/1650189/FOTO-Tragedia-v-Ziline--Simona---23--chcela-prejst-cez-priecestie--vydychla-v-nemocnici
17.08.2017 - 14:13:22
00
hned nieco o policajnom zbore a uz je tu nas najvacsi majster svetla hehe..

neviem ako to je u nas so zakonou poistkou platil som zatial iba raz, ale myslim na to ze ked sposobi niekto mlady nejaku nehodu alebo pristupok ci sa mu to neodrazi na cene zakonej poistky. v anglicku myslim maju nieco podobne. alebo aj v rakusku.
17.08.2017 - 15:14:49
00
Ano, malo by to tak byt. Ale poistovne na Slovensku v boji o klienta k tomu velmi nepristupovali (ak vobec) a tak casto plati ze novy klient (s pre poistovnu neznamou historiou - pretoze potvrdenie o skodovom priebehu z predchadzajucej poistovne zrusili) dostane vyhodnejsie poistne ako dlhorocny klient bez skodovych udalosti.

A k tej Simonke: nevraveli vcera v TV ze mala na usiach sluchadla? doplatila na to...
17.08.2017 - 15:53:51
00
cokupit Ah. Takze vysluch :D To je to, preco sa nikomu s tym nechce zaoberat. Este ma to pripravi o moj volny cas.

petrik Skodova udalost sa odzrkadli vo vyske poistky na dalsie obdobie. V niektorych poistovnach je to akakolvek skodova udalost (nezaujima ich jej vyska), inde jednu odpustia a tak sa nezvysi poistne.

Minikin Poistovne maju svoj register a udaje si prehadzuju medzi sebou :)

Mimochodom mal som zakonne a havarijne poistenie, ktore som mal od zaciatku lizingu. Cena sa skor znizovala ako zvysovala. V domneni, ze dokazem stlacit cenu este nizsie som obe poistky zrusil a zacal zistovat, aka vyska by bola pri novej zmluve, pripadne v inych poistovniach. Kedze z PZP bola cerpana jedna skoda za 300 Eur, tak vo vacsine poistovni cena bola o cca 30 eur vyssia a cena havaijnej tiez, kedze sa menili poplatky vdaka Ficovi :) Takze akakolvek nova zmluva by bola pre mna nevyhodnejsia a tak som musel stiahnut obe vypovede.
17.08.2017 - 19:39:08
00
No, aby sa tu len nenadávalo na šoférov...

Dnes poobede som bol na chalupe, pokosiť trávnik a popolievať. Na bicykli. Pri návrate a výjazde na hlavnú (odbočujem doľava) som zastavil, aby som si očistil galusky - cca 1,5 km mám riadny kus šotoliny a druhý kus rozbitá asfaltka s nánosmi hliny a piesku. Kým som stihol zosadnúť a rukou pretrieť obidve gumy, zastavilo auto zľava a pustilo tetušku, ktorá chcela prejsť na druhú stranu cesty na autobusovú zastávku. Vodič ukazoval aj mne, aby som išiel, ale pokynul som mu, aby išiel ďalej. Za chvíľu, po pretretí gúm rukou, som vysadol a v tom momente stálo ďalšie auto a šofér mi kýval, aby som išiel. Za nim zastavilo asi 5 áut, oproti nič nešlo... Poďakoval som palcom hore. To sa mi ešte nestalo, jedno, či idem zo záhrady autom alebo na bicykli. Je to široká cesta, so širokou krajnicou, rýchlosť obmedzená na 70 km/hod., všetci valia 80+, niektorí ešte aj predbiehajú...
17.08.2017 - 22:39:24
04
JoKo To sa aj nam stava v Rakusku :DD Vcera ked sme cez Berg prechadzali baba s BA znackou nam zastala a pustila nas a potom ked sme nieviem kde v pazi odbocovali, tak tiez auto zastalo a zablikalo nam :)) Asi ten Rakusky vzduch dobre vplyva aj na nasich soferov :))))
17.08.2017 - 22:44:12
00
A ja dnes z opacneho konca.Pri Zbinove na zuzenej casti cesty nas obiehala dodavka z Topolcian dost na tesno. Prislusne nahlas a vulgarne som to okomentoval do otvoreneho spolujazdcoveho otvoreneho okna. Z okna sa vystrcila hlava so slovami ci sa nevieme uhnut. Vrieskal som nech zastavi ze mu to vysvetlim. Asi nemal odvahu. Mna este chvilu klepalo. Bolo to na mieste kde pred par rokmi presiel nakladak mladeho chalana pri blbej kolizii. Z toho miesta mam respekt,asi preto tie nervy.
17.08.2017 - 23:05:39
00
randy napísal:
cokupit Ah. Takze vysluch :D To je to, preco sa nikomu s tym nechce zaoberat. Este ma to pripravi o moj volny cas.


Kde nie je zalobcu, nie je sudcu. Bol som v tom, ze tu ide o zivot, tak to niektori vykreslovali... 650 zbytocnych stran do vetra.
18.08.2017 - 08:09:07
00
randy napísal:
Minikin Poistovne maju svoj register a udaje si prehadzuju medzi sebou :)

Pracujes v poistovnictve? Register maju ale preco potom niektore pytaju Doklad o bezskodovom priebehu a za neho ponukaju vyssiu zlavu? Len marketing? Som ochotny tomu verit.

Príloha:
pois.JPG
pois.JPG 193.18 KiB thumb_up0thumb_down

18.08.2017 - 08:28:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up