... ale tie symboly baterky mohli dať dva vedľa seba. Nech to má šmrnc!
22.08.2017 - 12:44:37
00
... no ale aby sme iba neurážali mohamedánskych bojovníkov porovnávaním s našimi kotlebami:

2.bp.blogspot.com
22.08.2017 - 12:58:15
01
[quote="@1278378"][/quote]
...vidíš :) keby nebolo socializmu, tak takáto stavba ani neexistuje....
..Pali, pri všetkej úcte, viem,prečo pána Kotlebu porovnávajú(te) s fašizmom..je to paradox ale aj "tam aj tam" chceli, chcú poriadok...jj...kapitalizmus je asi najvacsi bordel v historii...a rozpinavost zidoamericanoch ani netreba opísovať... ..pán Kotleba je pre Vás zlý, bo tu nechce mať háveď ako vo "francusku, dojču, švecku"...a chce mať poriadny system hodnotenia obyvatelov tohto štátu..toje tiež paradox ale preto, bo Vy(!) s tým nesuhlasite... a toto už je fakt na hlavu!!..
..(ani pán Kollár nie je zlý... ;) )...
...Laco, na teba bohužiaľ už je škoda reagovvať :( ...
pekny den prajem..
PS..pisem ako vidim na klavesnicu..interpunkčné znamiienka ma na fórach nezaujímajú ;)
23.08.2017 - 08:30:02
00
jurajc pre istotu opakujem otázku:
Napíš sem tvoj náhľad na to, ako ĽSNS používa symboly 1488 a čo si o tom myslíš.... A som zvedavý na tvoj názor na Holocaust a fakt, že nacisti zatvárali a vraždili v koncentrákoch svojich oponentov
23.08.2017 - 08:41:52
03
interpukcne znamienka su to najmenej - tvoj problem je ten, ze jednoducho intelektovo nemas na to, aby si pochopil ekonomicke, politologicke, sociologicke a historicke suvislosti a dokazal si sam vytvorit celkovy obraz o tom, co sa dialo, deje a bude diat. Co si napriklad predstavujes pod "chce mať poriadny system hodnotenia obyvatelov tohto štátu"? Vysvetli to.
23.08.2017 - 08:42:37
06
Ty vole vraj poriadny system hodnotenia obyvatelov :o :D to uz je hardcore toto, jemu uz nacisto...
a s tymi zidojastermi chod tiez niekam
--ano toto je typicka vzorka volicov kotlebu
23.08.2017 - 09:07:58
01
To je čaro internetu, že tu prídeš do styku aj s takými ľuďmi, ktorí by sa v normálnom svete do tvojej blízkosti ani nedostali.

... spomínam si, ako som si v polovici 90-tych rokov, vo vrcholnom období mečiarizmu, kládol otázku: "Kto do riti toho Mečiara volí? Však ja prakticky nikoho takého nepoznám!"
23.08.2017 - 10:23:05
06
Chlapi , marna snaha.....snazite sa slepeho vodit po Versailes....
23.08.2017 - 11:33:05
02
Juj ta vy ste mi lem sproste :D :D :D a riadne :D sta Bencik a novodobi "umelci" co holi sochy ***** :D
23.08.2017 - 12:58:44
00
tak TOTO prosím hneď inštalovať do "siene slávy" :rofl:
23.08.2017 - 14:49:07
03
Hosť napísal:
Fakt iba chory na hlavu moze prirovnat lsns ku isis...to by asi neprirovnal ani premier.... ;)

LSNS či ISIS, rovnaká čvarga ktorá len špatí štát a nič produktívne z nej nevzišlo
24.08.2017 - 12:51:42
00
dobry vedlajsi efekt obrany frontu na donbase. amikom pristrihli ego a aspon sa mozu pripravit. lepsie ako keby na to prvykrat prisli live...

http://www.politico.com/story/2017/09/02/army-study-173rd-airborne-brigade-europe-russia-242273

"The U.S. Army’s rapid reaction force in Europe is under-equipped, undermanned and inadequately organized to confront military aggression from Russia or its high-tech proxies, according to an internal study that some who have read it view as a wake-up call as the Trump administration seeks to deter an emboldened Vladimir Putin."
02.09.2017 - 19:25:48
01
Témy o prilbách sú uzavreté tak to dám tu:
https://prahounakole.cz/2017/08/dokument-nazor-ecf-na-cyklisticke-prilby/
(pretože vlastne o tom rozhodujú politici...)
04.09.2017 - 13:53:13
00
Pripomenulo mi to ten vtip, ako vedec odtrhol vycvičenej blche jednu nohu, zavelil jej – "Skoč!" a blcha skočila. Postupne jej trhal ďalšie nohy a na povel vždy ešte skočila. Ešte aj s jednou nohou po príkaze – "Skoč!" – ešte ako tak poskočila. Keď jej odtrhol poslednú nohu, blcha sa už ani nepohla. Vedec si zapísal do zápisníka: "Blcha po odtrhnutí šiestich nôh prestáva počuť."

Rovnako nezmyselne sa mi javí pokus porovnávať Holandsko s inými krajinami, keďže základom bezpečnosti holandskej cyklistiky je infraštruktúra oddeľujúca cyklistov najmä od motorových vozidiel a nie to že nosia helmy v menšom počte. Ten argument sa podobá záveru s nepočujúcou blchou. Nedávno mi pred auto vybehol cyklista z bočnej cesty, našťastie som mal možnosť vyhnúť sa do protismeru. Ak by to nebolo možné, skončil by mi na prednom okne. Z tohto pohľadu trvám na tom, že kým nebude u nás tiež oddelená infraštruktúra pre cyklistiku ako v Holandsku, želám si aby bolo nosenie prilby na bicykli povinné všade tam, kde hrozí stret s motorovým vozidlom.
04.09.2017 - 14:10:48
06
nepovedal by som, že budem s Pali65 v téme politika niekedy súhlasiť, ale máš úplnú pravdu!
06.09.2017 - 16:50:15
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up