ved som si to potom vsimol a zmazal som to....no ja zase nie som ziadny sportovec, takze s takymito vyletikmi pockam....sam svojim tempom by som siel hned, ale vlacit sa niekde upachteny na konci by ma nebavilo 8) bohvie co tam idu za borci, ze jezus? :)
16.03.2006 - 17:25:45
00
No, ja teda borec nie som ani nahodou. :) Ale ved o tom je akcia organizovana pre viacerych - pojde sa na posledneho a v pohodicke si to budeme uzivat a kochat sa vyhladmi, nie sa nahanat o sekundy... Ked chce niekto sutazit, tak nech sa nehlasi na vylet ale iba na preteky. Som optimista a nic ine mi ani nezostava :) - ak tam budu sami machri, co uz budu mat vtedy najadenyzch par tisic km, tak ma budu musiet pockat. :D
16.03.2006 - 17:31:19
00
noo, to vyzera kvalitne... omg ze 2500m prevysenie :roll: a hned takto zavcasu na konci aprila :? no uvidime....inak chyba mi tu paliG, v podstate si tu chatujeme sami dvaja a ziadne upozornenie zatial :lol: no verim, ze sa pridaju casom aj dalsi useri 8)


som rad ze ti chybam :wink: ale tento "chat"(tak si to nazval ty) ja nepovazujem za chat, lebo vasa konverzacia ma aspon zmysel :idea:
17.03.2006 - 17:24:41
00
keyboard_arrow_up