Novodubnický maratón

26.08.2017
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Výsledky
Zúčastnených bikerov (297)
77milanadrian.kenoadriana21AK47_TRMalesfarkasAlex52alfismizany1andrej-nemecekAndrejD1andrejchdkandrejxcxAnonymousarrowzaastrobakojanBalajkabela33bicybiker09bikerduriBikerProbiscontini.brunoblaskoBlejstilbombicka19bond777borisobusekbozikandrej18Branus6Broko92bubakbubenbuo44canecorsocatcherxxCestarikcicerocipocoloccripoDado1Dadycdagmarka.dsDal_bordalcodaniel153dannyhart1deodobi235domco192domi66dominikadunajcikovaducky1000Dudeldudo197durmidusanbajtgovskyDusandanisDusanPapanDusansDyonexDzamboreborisedekeoinerezikfabkoFarmaceutFatZetor2federer1feltoFilip_95Foxinofuksigacopetergajor1970georgioGiniakGusto0Hary13HazardHencelHLubosHOLMENKOLHomolushopsalhulejova663i.bikericemaniksyimike22info278ivolazarj.jerryJACUBJaiubJakubTJaMarjames9jammin_TRMJán Kováčjanak1janciatkoJanka18Jasterjelo520jofko12johny25johny29jojoAUTHORjopajozef.sverceljozef.vrablik78jozpetJPtrekjulo93jura24juraj.slavaK_JKajaHartlkapricekKaskajakatysedlakikacikknoky40koiv1001KoldaKolda_TRMkonikpaloKristinakubokubokuboturcankucoflyLacoBLacoMlacomacakLajcy_XClavorkamlegiLechuLenka21lepomLOCHNESSlopililaloscermoslubo.marek99lubomirkoprdalubos73LubosMeciarLukino1123luky20Lulajm.kadorikmacakasMajkyFmakakmarccinmarekvidlarmargavmaros.kapitancikmaros53marsMartin1411martin47915052MartinMiskovicmata.pristachovaMatejBacomatejgrados500Matho2matieskamato.blaskomatoimatus.miskovicmatus.senajMcDuroMECOmedobikermickelson99mihallkoMichalTopormijatmil76miladkamilan.mistrikMilan15689Milenamilkyonemilosnavratil6mirabelka8mirecpdMirexmirokovac135Mischo_21misko_hraskomiskokovacikmjurigovmkostelMoaimuftomuro1701mvaluchnemeckovagabrielanickovw08ninno101nockoohdmoldakOlgojoliver0007p.charbuliakpalo.zelenkapalo1970palof67PATRIOTSKpeter_neplatny_mailPETER1014peter22Peter55PeterDrhapeterm19petermikolaspeterpjPetersanPeto661PETOM23petrik.juhasPetrSportopristachpeterProracerPstroso1rado11RANDALrastislav.balockoRAWER111remotomas88richard.kuzmaRichard1706robert.mitosinkarobo96RoboNMromkasRustyJasskosebutwsettlerSKshifty12SigorSimonSvksir Pallosiso33slavob3slavomirkSLRsmykySodjagsokol1soldzosolvoSp4jospecmariosrankisshukysten-tntcrewstexo1obrusystraka.michalStrenkistriezasujanoiiverSuldosvoroSw3eTteetreetimotejtomas.valektomas6230iTomikZATondo6Tono26SCtonokupkatoplashTrancev3hicl3Valent2004vavrinec.vladimirVeronikaMisikversusioVimarwaskytoxdado32yankooYozkoyps-salazbynekpapzilina11ZuzanaBortelova
To si bol ty?? Cakal som s tebou dole v dedine na sanitku, ja som skoncil pre defekt a zlu nahradnu dusu... Skore uzdravenie
26.08.2017 - 19:40:24
02
Dnes som bol na Dubničáku po 5 rokoch a musím povedať, že som sa teda povozil do sýta. Trať je veľmi pekná, vyvážená, taká všehochuť. Počasie tiež fajn, bál som sa, že bude výpek ale na kopcoch bolo nakoniec celkom príjemne. Akurát na vyhlásenie a tombolu sa nám čakať nechcelo. Asi by stálo za zváženie posunúť to na skorší čas, prípadne kratšie trasy vyhlasovať skôr.
26.08.2017 - 20:03:56
01
a inac - tento rok sa po prichode do ciela posielali SMS? lebo mne neprisla.
26.08.2017 - 20:31:12
00
Ahojte, ja dnes s kamošmi Hard. 1. polovica trate extáza, hlavne zjazdy zo Svitavy, do Peťovky a najlepšie na celom zjazd do Krásnej Vsi (na Strave sa to volá Bukovinská skala (downhill)). Presne takto si predstavujem MTB maratón, bravó
Potom Baske klasika, to musí byť. Ale od 55. km (posledná občerstvovačka) za mňa úplný grc a hnus, však to bola iba nonstop zvážnica, fuj.
Ešte v roku 2015 záver trate šiel krásnymi singláčmi a teraz to tak úplne pokazili. Tí čo chvália trať, to fakt sa vám páčilo čo ste išli po poslednej občerstvovačke? :( Pre pána jána!
Značenie za 2 roky o 2 triedy lepšie, nebol problém až na kúsok hrebeňa za Baske, asi daký dobrák potrhal mlieka lebo žiadne nebolo ani sprejom nikde nič.
Zázemie nemám výhrady, super jedlo.
Len tá zvážnica 14 kilometrov, ach jaj ......
26.08.2017 - 20:35:38
00
Gusto0 napísal:
a inac - tento rok sa po prichode do ciela posielali SMS? lebo mne neprisla.

Velmi zaujimave, mali to na webe, ze budu posielat a neposielali. Ani mne neprisla.
26.08.2017 - 20:38:00
00
Dakujem za moj prvy maraton. Na to, ze som bol prvy krat tak som nebludil a organizacia super. Nemam s cim porovnavat :-) .
Motivovali ma moje deti ked jazdili detsku tour a povazsku cykloligu. Hadam nebudem horsi.
26.08.2017 - 20:44:30
01
Strenki napísal:
Ahojte, ja dnes s kamošmi Hard. 1. polovica trate extáza, hlavne zjazdy zo Svitavy, do Peťovky a najlepšie na celom zjazd do Krásnej Vsi (na Strave sa to volá Bukovinská skala (downhill)). Presne takto si predstavujem MTB maratón, bravó
Potom Baske klasika, to musí byť. Ale od 55. km (posledná občerstvovačka) za mňa úplný grc a hnus, však to bola iba nonstop zvážnica, fuj.
Ešte v roku 2015 záver trate šiel krásnymi singláčmi a teraz to tak úplne pokazili. Tí čo chvália trať, to fakt sa vám páčilo čo ste išli po poslednej občerstvovačke? :( Pre pána jána!
Značenie za 2 roky o 2 triedy lepšie, nebol problém až na kúsok hrebeňa za Baske, asi daký dobrák potrhal mlieka lebo žiadne nebolo ani sprejom nikde nič.
Zázemie nemám výhrady, super jedlo.
Len tá zvážnica 14 kilometrov, ach jaj ......

Na Salzke sa ide 90% po zvážniciach :D Alebo starý Fatran... A v tomto prípade,keďže som mal na konci už nakúpené, tak tá zvážnica celkom bodla :D A myslím, že aj rýchle zvážnicové úseky na maratóny patria.
26.08.2017 - 21:10:48
02
Možno by bolo načase, aby bola v 21. storočí v sprchách teplá voda. Inak za mňa skvelá organizácia.
26.08.2017 - 21:41:19
02
Teplá voda? 😀 prvé čo som hľadal bolo nejaké schladenie :D
26.08.2017 - 22:05:19
01
Zase tak teplo nebolo. Ale si predstav, že by pršalo a bola kosa. Je lepšie mať voľbu ako byť odkázaná iba na studenú.
26.08.2017 - 22:34:24
00
dnes som iba robil fotky na stupani na Svitavu (kedze zdravotne som to dnes nevidel) ale nahodim ich neskor lebo ich je dost a este zajtra idem prec. nakoniec to nebolo iba fotenie ale este som robil doprovode jednej dame na trati KING takze som si odjazdil 75% z trate, inac nasli sa okuliare zn. R2 a odovzdal som ich v cieli organizatorovi takze budu tam
26.08.2017 - 23:06:19
00
Súhlasím so zvážnicami pred cieľom . Keď máš nakúpené po 55 km ,tak som bol rád za rýchlejší presun do cieľa.Už ste asi zabudli na tie stojky pred cieľom ,keď sa ešte odbáčalo zo zvážnice doľava smerom na Kamenné vráta ! Pekne zorganizované ,pekná trať HARD , pekná nakladačka na Baske a krajšie tričko ako v roku 2015 . To tričko vystihuje celý Dubničák ,samozrejme ak ste ho čítali celé ! Značenie lepšie ako minulý rok . Ak sa niekto stratí ako chlapci na Kingu z Česka , treba pozerať pred seba a nie len šlapať ako stroj ! Inak klobúk dolu pred účastníkmi na Kingu . Otázne je, či je nutná takáto morda pre 31 štarujúcih na Kingu . Pre organizátora by bolo možno jednoduchšie zrušiť túto trať. Aspoň by sa urýchlil časový harmonogram v cieli .Takže organizátorom ešte raz vďaka za super akciu a teším sa na budúci rok 2018 , čo bude pre mňa už 23 účasť na tejto akcii .
27.08.2017 - 06:43:21
01
Zdravím, zriedkavo píšem do fóra, ale dnes musím. Začnem pozitívami. Skladba trate je naozaj vyvážená a trať je ťažká. Šiel som dnes 43 a môžem povedať, že taká 42 zo Stupavy je oproti tomu takmer cestná cyklistika. Taktiež mi vôbec nevadil zvažnicový záver, skratka keď pretekáš, tak ideš šrot aj na rovinatej zvažnici bez ohľadu na profil. A k negatívam...To čakanie na vyhlásenie bolo strašné. A takisto úprava trate dosť mizerná. Obišiel som už veľa pretekov, a som zvyknutý na všeličo, ale na trati nevykosené malinčie (ruky mám fest poškriabané), vysoká tráva pod ktorou nebolo vôbec vidno stopu, občas dosť neprehľadné značenie a porozhadzované kusy konárov kade tade. Keď si to porovnám s tým, ako boli trate upravené v Súlove, tak rozdiel je markantný. Dubničák je moja srdcovka ale trochu ma mrzí, že za posledné roky jeho úroveň stagnuje, dokonca mám pocit, že upadá. Potenciál tratí je obrovský a tak by bola škoda aby maratón upadol do šedého priemeru. Držím organizátorom palce do ďalších rokov aby vychytali nedostatky a posunuli podujatie vyššie, Dubničák si to zaslúži!
27.08.2017 - 09:27:52
06
Suhlasim s tym co pises. Pri skoro 600 ucastnikoch je potencial velky. Naozaj velmi pekna trat kde aj mne vadili kusy dreva co raz dva vedia dat dole prehadzovacku . Mozno to chce dobreho sponzora. Okrem Sulova kde to zije su mozno este 1-2 su maratony . Inak skapal pes a vyhlasovanie a tombola su nekonecne. Znacenie kusok vylepsit.uprava trate a zaverecne dojazdove ceremonie nejak ozivit. Asi najvacsim problemom su lesni robotnici a co vedia urobit s tratou ,bolo vidiet po casto na trati. S tym sa trapi kazdy organizaror.
27.08.2017 - 14:58:09
01
vybetonovat tu trat a vymedzit neonovymi znackami by ste to nechceli, aby vam nahodou klacicek nevbehol do kolesa a nestratili sa v trave? :) je to horsky maraton preboha a stazovat sa na drevo na trati (ktore sa navyse da jednoducho obist/preskocit) je trochu smiesne... Keby tam bol zvaleny cely strom v zjazde tak nepoviem, ale na 43km trati neboli absolutne ziadne prekazky, ktore by zavadzali alebo ohrozovali ucastnikov. Co sa tyka vyhlasenia a tomboly, tak takto sa to natahuje na kazdom maratone (dohnany boli extrem, tam aj ta tombola trvala hadam hodinu, keby mozu tak aj ponozky rozdavaju po jednej..)
28.08.2017 - 14:38:04
012
keyboard_arrow_up