Čarnohurec

26.08.2017
MTB maratón
Brezovica (Slovensko)

Detailné informácie o podujatí
Jozo_1012 napísal:
Na useku z Bisara k Ciernej Hore je padnuty strom ... vyzera to ze je tam uz dlhsiu dobu.. Chceli sme ho s priatelkou odpratat no bez pilky to neslo

Cez týždeň všetky stromy odstránime a pokosíme
20.08.2017 - 23:49:47
01
http://bikeklubbrezovica.webnode.sk/home/
22.08.2017 - 22:42:35
00
Dlhá trať je členitá ale veľmi pekná a zaujímavá. Stromy sú už odpratané a trať pripravená na preteky ešte časť doznačíme a v sobotu ideme na to.
Tešíme sa na Vás.
23.08.2017 - 13:56:38
00
bude k dispozícii aj nejaká úschovňa vecí? prípadne strážené parkovisko?
23.08.2017 - 22:29:10
00
Samozrejme
23.08.2017 - 22:35:24
01
ako biker s posobiskom na Sarisi by som rad pozval co najviac vychodniarov ( ak sa nechystaju do Dubnice ) nech pridu podporit jeden z uz viac pocetnych maratonov v nasom regione ... myslim ze sa oplati , pocasie a priroda vola, mozno ze si toto podujatie najde miesto vo vasom kalendari....dovidenia zajtra priatelia
25.08.2017 - 21:09:41
01
baroncek napísal:
zatial tu dam dominantu dlhej trate -spalenu jedľu.

Kde sa nachadza ta spalena jedla? Siel som dlhu trat, ale nejak som ju prehliadol.
27.08.2017 - 12:20:37
00
Zopar mobiloviek z trate: https://goo.gl/photos/6V5sj2vhfpYYx61Y6
27.08.2017 - 12:33:37
01
Nikto nechváli,nekritizuje...Bol som tu minulý rok prvýkrát a páčilo sa mi tu,milí organizátori/ky, dobrá trať,nádherné okolie,počasie...Tento rok by som mal jednu výhradu. Myšlienka bola asi dobrá,spestrenie programu,ale napriek tomu že fandím motorkám(sám som tiež motorkárom), hluk, ktorý tam bol ,mi nebol po vôli. Po štarte na odbočke na lúku tam bol neprimeraný hluk,smrad z výfukov. A pri vyhlasovaní výsledkov si myslím, že to už bolo veľa.
Skvelý bol prejazd cez potok v závere,príjemne ochladil pred záverečným stúpaním. Osobne ešte raz ďakujem za pozornosti venované k narodeninám. Budúci rok dovi.
JH
27.08.2017 - 20:38:19
03
m4jo napísal:
Kde sa nachadza ta spalena jedla? Siel som dlhu trat, ale nejak som ju prehliadol.

Daj termin
27.08.2017 - 21:55:47
00
vsetko (mozno este okrem tych motoriek) bolo fajn, ale trat sa mi velmi nepozdavala. na moj vkus privela luk a travy celkovo. prejazd po vyjazdenych cestach cez luky, to je v pohode, ale ak cerstvo pokosite useky kde nic a nikto nejazdi, tak vo vacsine pripadov su v trave nerovnosti a zvysky krikov, obcas som mal pocit ze pod tou travou je poorane pole. na tom nie je nic pekne ani prijemne, nie je to o technike ani sile/vytrvalosti... je to vyslovene nezazivne a osobne mi taketo veci dokazu najviac pokazit dojem z akcie, pretoze jazdenie je pre mna to najpodstatnejsie a kvoli tomu na preteky cestujem...

za vsetko ostatne vdaka, a pokial by ste zvazili radikalnejsie zmeny na trati (nahradenie vyssie spomenutych usekov niecim zaujimavejsim/jazdivejsim), buduci rok rad pridem znovu.
27.08.2017 - 23:14:45
01
niekolko postrehov z mojej strany... pretek som si uzil, je to v podstate celkom narocna trat v peknom prostredi... uz to bolo spomenute a tak sa pridam , motorka mi tam vobec nepasovala , skor kazila atmosferu... aj podla ohlasu inych pretekarov by som poukazal na znacenie trate ked aj pri v podstate dobrom znaceni nastavali take "male" nezrovnalosti pri ktorych zavahanie viedlo k odboceniu z trate (mozno by pomohlo nejake zduplovanie znaciek resp. kombinacia sipky a znacky x .... dalej by som poukazal na obcerstvovacku po prvom vyslape , mozno ze bola velmi skoro po starte a vela jazdcov ju ani nevyuzilo, ale jej umiestnenie sa mi zdalo nelogicke... ja by som ju aj pouzil ale ked sliapete taky kopec ako bol tento a potom nasleduje klesanie , tak myslim nikto nepomysla na zastavenie sa ,ale pokracuje ,pretoze vydychne aj pri toceni pedalov a ked to klesanie je trochu prudsie tak zobrat si pohar v terene je takmer nemozne ...a to nespominam situaciu ked po vyslape chcete zmiznut svojim protivnikom ... toto nepisem ako kritiku ale ako zamyslenie sa nad obcerstvovackou pretoze podobne situacie sa vyskytuju na hociktorych maratonoch , z pohladu organizatora je to tazke , casto nemysli az na take detaily, a casto sa musi prisposobit aj moznosti dostupnosti priviest na obcerstvovacku material .... mimochodom zazemie obcerstvovaciek bolo vyborne ... co mne najviac vadilo na trati boli take lucno-polne traverzy (v zaverecnych kilometroch) ktore ma vytriasli a ktore mna osobne dost vysiluju a oberaju o pohodu , bolo toho iba par stoviek metrov a chapem ze sa tieto useky nie vzdy daju vymenit za nieco lakavejsie ( a mozno sa mylim a tieto prekazky su sucastou narocnosti preteku ) , stredna cast trate je super, ceresnicka, nadherny les striedany s lukami , tento teren som si uzil perfektne , z mojho pohladu skoda ze k tomu aby sme si uzili takyto relief musime dost casto podstupit tazsie vyslapy a potom to sklesame v narocnejsich ci velmi rychlych zjazdoch ...ale to je vec vkusu , zdatnosti , ci techniky kazdeho bikera , aj ja sam sa v tomto pohlade menim ... zhrnutie na zaver , pre mna maraton s palcom hore , myslim ze ak sa preteku budeme nadalej zucastnovat(kazdy podla moznosti a chuti ) , organizator nam pripravi nejake zlepsenia ... kedze zaverecne vyhodnotenie som neabsolvoval z urcitych rodinnych dovodov, chcel by som sa ospravedlnit za to ze som sa nedostavil na bednu ( urcite by som sa na nu rad postavil , je to stale moj sen a tuzba ) a to hlavne z dovodu ze tu na fore som kritizoval tych ktori sa na stupne vitazov nedostavili.... trochu mi vadilo ze aj po hodine v cieli sa nedalo toho vela zistit ako to je s priebeznymi vysledkami a tak som sa o mojom umiestneni dozvedel az vecer... na uplny zaver : vdaka organizatorom za skvelu sobotu a dufam ze o rok dovidenia ..... a s este vacsou ucastou ! myslim ze kazdy maraton si to zasluzi ...
28.08.2017 - 00:57:36
02
Ďakujeme všetkým za účasť a za hodnotenie pretekov, určite do budúcnosti vymyslíme niečo na spestrenie trate. každý rok čosi pribudne a čosi vylepšíme, ale robíme to na kolene a je nás iba pár nadšencov, ktorí to robia práve pre Vás a veľmi sme radi ak ste Vy spokojní. Ospravedlňujeme sa za nedostatky budeme sa im venovať.
Už teraz rozmýšľame nad traťou na budúci rok. ĎAKUJEME ..... príďte zas aj v roku 2018.
28.08.2017 - 06:26:38
05
Ja mam tento pretek rad, prosto mi prirastol k srdcu. Ludia uzasni, srdecna atmosfera, "daco kvalitne na vychodze :)" Trat paradna podla mna, to ci cerstvo pokosena luka hej alebo nie... to neriesim, mam rad ked je pretek od preteku v kalendari iny. Tento je! Tak dakujem organizatorom za to ze je ČARNOHUREC aky je, prave preto sem pridem rad aj o rok. DAKUJEM organizatorom za kvalitnu trat, paradne znacenie, dobru obcerstvovacku, gulas/pivko a dokonca NAĽEŠNIKY... DAKUJEM
28.08.2017 - 09:55:32
02
Kedy priblizne mozme ocakavat celkove vysledky?
28.08.2017 - 10:55:18
00
keyboard_arrow_up