UPDATE UPDATE UPDATE !!!
Dosla mi takato sprava:
pavol robime tak - rano v Sobotu start v 6.00 kieva do Yasinya, dale na vytah Svidovec i do Ust' Cherna, vsetko za jeden den, bez spania
na Krasnu ist ne budeme
po avto dohodnuli sme 600 grn pre 11 ludi z privesom

Predpoved pocasia pre vychodne zakarpatie je na nedelu nepriazniva a letne burky v 1800 nad morom nebude riskovat nikto...

Za seba zvazujem moznost, ze pojdem v piatok v rozumnom case rano do Uble, pojazdim samostatne (s lto alebo lukas6s8p???) okolie Berezneho a prespim v Bereznom. Sobota spolocny vyjazd s Ukrajincami a po vyjazde prekrocime hranice v Ubli (kto chce, zabezpecim noclah v Bereznom). Nedela volny program
30.08.2017 - 13:42:27
02
Predvcerom yr.no hlasili dobre pocasie sobotu a prsanie od cca 16tej v nedelu, a pozeram, ze uz to posunuli na soobotu poobedie :( :( /v rachove/ .. tak si mozme dat samostatne v piatok nieco s Lukasom, tak ako pises.
Tento rok pocasie nedba na predlzene volne vikendy :D
30.08.2017 - 14:02:00
00
Diik za info a upozornenie. Idem to kuk.
30.08.2017 - 22:36:16
00
No a mozeme ist tak akurat viete kde... ;-/

Akcia Svidovec znovu zrusena zo strany Ukrajincov. Je mi to luto
lto lukas6s8p petersveter87
31.08.2017 - 12:31:47
00
Prisahám, že som neintervenoval. Tešil som sa na report. Ale tú soft verziu idete, či?
31.08.2017 - 13:52:41
01
nic nejdeme
31.08.2017 - 13:58:07
00
zrusili a novy termin nedali? neverim.. :-)
06.09.2017 - 15:46:27
00
treba zrobit svojpomocne, napr. 15.-17.sept
06.09.2017 - 17:19:11
01
Už to bude bezo mňa, to je termín kedy už asi budem sedlat vozidlo s malým pasažierom...
06.09.2017 - 17:27:38
00
lukas6s8p : este treba vybavit pocasie :D /aj ja viem, tebe nevadi nic :lol:/
06.09.2017 - 18:08:47
00
Zaciatkom novembra by som mal volny termin na vikend a aj meteosamani predpovedaju krasne babie leto na nasledujuce tri mesiace....vadit mozu akurat kratke dni,ale to by sme poriesili svetlami..........JOKE
06.09.2017 - 18:25:26
01
Davam do pozornosti, ze 2.juna sa v Bereznom kona MTB maraton na Javornik.
2 trate - cca 19 a cca 42km po mne uz vacsinou znamych miestach.

Priepustku z domu mam schvalenu a tak mam nejake navrhy:
Tentoraz som sa predbezne rozhodol zobrat si svoje auto aj za hranice, takze ponukam volne kapacity na prevoz osob a bicyklov.

Piatok vecer smer Berezne, prespanie v Bereznom v stane na kamaratovej zahrade alebo na private.
Sobota rano - start MTB maraton dlha trat. Po pretekoch mam dve alternativy -

alt.1 - presun autom do Lumsorov, posedenie v restike u Ivana (alebo inde), pecene mesko, salatiky, objedname parny kupel a tak dalej... Kto chce, moze este dat nejaky light vyjazd v doline. Prespanie v penzione. Nedela rano/doobeda by sme dali navstevu dedinky Lipovec a ked uz mam to 4x4, tak v pripade pekneho pocasia nejaky ten light vyjazd na poloninu Runu. Kto by chcel, zvezie sa dole bajkom a ideme domov

alt.2 - sobota po pretekoch vyjazd (autom / bajkom podla chuti) na poloninu Runa. Hore by sme zakempili, dali zapad slnka, opekacku, vychod slnka a v nedelu rano dole bikom/autom. Mozno nejaky skorsi obed v Lumsoroch / Perecine a potom domov.

PS: na preteky nejdem sutazit, len sa rekreacne povozit a snad nebudem posledny :-D
03.04.2018 - 14:00:16
05
Este nejaki zaujemcovia o vikend na zakarpati? Uzatvaram objednavky pomaly... ;-)
27.05.2018 - 20:51:52
00
mna na Ukrajine skor laka ist sa vozit po tych hrebenoch, niekam zist dole na ubytko (nech preschnu veci a dobry spanok), aby sa neslo natazko so spacakmi a stanmi a dalsi den pokracovat... Ist az z BB autom do Kosic a potom sa k niekomu pridat do auta (mam 3dverak, jeden bike a dost) na UA a zazit masovu akciu velmi nechcem. Ak sa mylim, tak ma prosim oprav. Nepoznam to tam, iba som si to tak predstavil :D:D:D Vsetko znie fajn, aj to ubytko a jedlo, len ten pretek tam posobi nejako rusivo. :D

Ak pojdete niekto pojazdit na tie hrebene, tak urcite piste. Mam zaujem.... Dakujem.
30.05.2018 - 09:26:00
00
Tak som teda maraton Javornik race dal po trati Adventure.

Startovne 0 evro, registracia online alebo na mieste. K dispozicii 2 trate, zvolil som dlhsiu s parametrami 41km, cca 1800 vyskovych.
Pred startom domace pohostenie, po trati obcerstvovacky (druhy kontrolny bod si splhol a okrem bananov a jablk mal aj domacu slaninu, chleba, pecene zemiaky, zavaraniny a nejake to destilovane palivo). Trat vyznacena paskami a sipkami, v zavere fajnove dvojchodove jedlo plus ucastnicke tricko. K dispozicii strazeny jednoduchy kemp s pristreskami a chemickym zachodom + pitna voda v potoku pre tych, co prisli skor alebo odisli neskor. Viem, neni to hajtech ale to je na tom to prave :-P

Zaratam krasne 30 stupnove pocasicko, nekonecne vyhlady, vsade dozrete lesne jahody, priatelsku atmosferu a zakarpatske fajnovosti, ktore sa inde proste zazit nedaju, tak bez debaty musim aj o rok. Kde inde ma maraton ako sprievodne vozidla flotilu znacky Lada Niva, kde inde v kempe otvoris oci a pasu sa ti okolo spacaku kone, kde inde sa jazdi po dedinach s drevenicami a bez kuska asfaltu, kde inde sa proste pocas pretekov nazeries domaceho do prasknutia, kde inde ti robi doprovod elektricke policajne auto, kde inde sa proste zmiesaju ukrajinci s poliakmi a slovakmi, ...

A hej, dostal som aj ucastnicky diplom a na buduci rok dam organizacnemu vyboru navrh, aby ocenovali aj poslednych. Lebo aj ja som chcel daco vyhrat :-P

Nejake fotoz som zavesil na ksichtoknihu
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10211832599312392.1073741950.1292353115&type=1&l=beacd6efb7
08.06.2018 - 20:28:00
08
keyboard_arrow_up