To si ja myslím o metale, techne, hause a pod... Ale nikoho preto neodsudzujem...nech si každý počúva co chce..... A keď si myslíš
ze rap je nejaký EL-P co ani neviem, kto je, len teraz som si to pozrel na YouTube tak ta ľutujem... Pekný večer

A aby som sa vrátil k téme idem si kúpiť nejaký da prevodník, aby som mohol počúvať ten primitívny zebracky rap kvalitnejšie hehe
01.09.2017 - 23:04:43
00
nepoznas, lebo pocuvas 10 albumov z 90tych rokov stale dokola, a budes tu davat rozumy o tom, ako hip-hop je vrcholom hudobneho umenia
01.09.2017 - 23:12:18
00
Keď nemáš čo napísať k téme tak padaj do pi... do pieskoviska

A vy tu dávate rozumy co je dobre a co nie, nie ja.....!!!!!!

A admin prosím úplne ma zablokuj, však sem chodí banda kkt, ktorý mi odoberajú energiu.... Ďakujem
01.09.2017 - 23:15:21
00
Magez si robil prdel a ty si vybuchol a zacal kydat na vsetko co nie je hip-hop, ako keby ten bol vrcholom umenia. Pritom ty sam nic ine ani nepocuvas, takze nemas ponatia o tom, co ostatne hudobne zanre ponukaju. Pre teba su metal 3 hudobne nastroje na ktorych sa da zahrat menej ako na tom ehm, jedinom nastroji ktory pouziva hip-hop. (A ktory hojne vyuzivaju aj rozne metalove skupiny).

a k tej bande kktov ma napada vtip o tom soferovi co isiel v protismere...
01.09.2017 - 23:32:19
00
Ešte že existuje také tlačítko že odhlás sa....
01.09.2017 - 23:34:57
00
Ved daj priklad toho rap umenia ktore v zlozitosti presti metal alebo hocico ine. Mozno zmenime nazor
02.09.2017 - 12:18:09
00
to tu este stale niekto pocuva rytmausa? :D
ja neviem pochopit takýchto pandrlakov co vravia ze metal je primitivna hudba: 99.99% ludi co ani nevie co je hudba pozna kapely Led Zeppelin, Black Sabbath,Deep Purple, Iron Maiden,Metallica,Megadeth,Motörhead,Judas Priest,KISS,Scorpions,ACDC,Blue Öyster Cult apod (sry za desiatky dalsich a dalsich) a vsetko to je metal
takisto kto povie ze metal je primitivny: gitaristi stylu Ritchie Blackmore,Jimmy Page,Tony Iommi,Van Halen,Rudolf Schenker atddddddd


a co sa vlastne vynaslo v rape? tusim ze nic, ale co sa objavilo v metale: sweeping,tapping,licking,2kopak,splash+crash cinely,2tomtom,palm muting,staccating takisto technika hrania+power accords+pedalove tony,chromatusy,tritonusky,modalna harmonizacia apod hovadin

a prejdime k rapu/hiphopu :D :D

mnavak sakra,predbehol si ma ;)
02.09.2017 - 12:23:40
02
hip-hop nie je tom hudobnom podmaze ako sa nam snazi GZA povedat - ta hudba je absolutne trivialna a nie je nicim zaujimava. Hip-hop je v prvom rade o textoch, a jeho prinosom je to, ze poeziu priblizuje ludom co o knihy nezakopnu. Pre ilustraciu vyborne video ktore rozobera pracu s rymami a to, jak "badass" je taky Eminem (ktoreho ja osobne nemusim, ale skill mu nemozem upriet):

Rhyme: Why Eminem is one of the most impressive lyricists ever thumb_up0thumb_down
02.09.2017 - 14:25:26
00
Pani, PRE MNA je rap lepší ako metal, ale nikomu sa nesmejej a nevysmievam sa mu keď ho počúva..... A inak mal som kolegu, ktorí počúval fakt nekomercny metal a jedna z tých kapiel v rozhovore uviedla, že počúva rap, tak ten chalan, si zohnal CD ktoré tam uviedli a už počúval aj metal aj rap.... :)

A od rytmusa sa nepočul naozaj ani jednu skladbu do konca.... Sk scéna ma nezaujíma a vlastne čo do pi... sa tu vlastne obhajujem... Počúvajte si co chcete na 10 € sluchadlach a reprakoch k PC....
02.09.2017 - 14:26:52
00
GZA podla mna aj ty mas srajdy audio techniku,takze bacha, na kazdeho chlapa sa najde chlap
02.09.2017 - 14:41:58
00
GZA napísal:
A inak mal som kolegu, ktorí počúval fakt nekomercny metal a jedna z tých kapiel v rozhovore uviedla, že počúva rap, tak ten chalan, si zohnal CD ktoré tam uviedli a už počúval aj metal aj rap.... :)


A tym ti akoze dokazal ze rap je "lepsi" ako metal ci co si tym chcel povedat? Od strednej skoly som pocuval hip-hop (Onyx, Cypress Hill, Wu-tang, House of Pain, vpodstate vsetko co mi niekto nahral na kazety). Sucasne s tym som zacal pocuvat trash metal, neskor death, black metal, grindcore, a postupne som pridaval vsetky mozne hudobne styly... hardcore, metalcore, prog metal, prog rock, post rock, po symfonickom metale pribudlo aj viac vaznej hudby v mojej zbierke, neskor som zacal pocuvat na pozadi aj FMko tak pribudol aj synth/alt-pop, drum & bass, a dva roky dozadu som si napocuval aj tie legendarne jazzove nahravky z 1959 a odvtedy priebezne pridavam aj jazzove albumy do mojho zoznamu na Spotify.

A na zaklade toho co mam napocuvane stale tvrdim ze hudobny podmaz v hip-hope patri k tomu najjednoduchsiemu co v hudbe je. Ten tam je totiz len "do poctu". Narozdiel od spominaneho metalu, v ktorom "do poctu" su v drvivej vacsine texty a "spev".
02.09.2017 - 15:13:51
00
Ale ja mam v pi.. Co počúvaš už to pochop a nechaj aj mňa počúvať, čo chcem ja... Ďakujem...
02.09.2017 - 15:21:45
00
a ten priklad bude alebo nie?
03.09.2017 - 20:47:38
01
Aj ja som zvedavi, ale toho sa asi nedockame.
Skoda, ked sa tak pekne rozbehli.
03.09.2017 - 23:02:11
00
GZA napísal:
Metal 3 nastroje .

ELUVEITIE - A Rose For Epona (OFFICIAL MUSIC VIDEO) thumb_up0thumb_down
Napocital som ich 9 a z toho jeden netusim co je
06.09.2017 - 15:33:25
01
keyboard_arrow_up