MTB maratón Pružina

03.09.2016
MTB maratón
Pružina (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (12)
AlexiusbimjeamBralajjanci30Janiakjohny29LOCHNESSoborpeterikosolvostriezastriezo
peter22 napísal:
Za mňa super jedine s čím som bol nespokojný je môj výkon ale to sa musím sťažovať inde ;) ale super bol som tu už tuším 3x a vždy super len tak ďalej

Dakujeme ?
03.09.2017 - 19:44:12
00
Prosím Vás, zrušte tie finančné ceny. Niektorí strelci sa len pre tie eurá snažia s tým vyčúravať. Minulý rok pán Zeman, tento rok pán Rehák. Pichnú sa na krátku v nádeji o celkové prvenstvo spojené s peňázmi k poháru. Iróniou trochu je, že to ani jednému nevyšlo. A pritom by bolo pekné sledovať už pomaly klasický boj pána Reháka s pánom Sopkom na polodlhej. Aby bolo jasné - sú v inej kategórii ako ja.
Inak, všetko bolo v Pružine organizačne už tradične fajn, dokonca aj ten guláš bol guláš a nie tá minuloročná mastná kaša, aj starosta streľel z flinty načas aj počasie bolo milosrdné.
Len tá "roková" kapela... A pred tombolou - že dajte ešte 5 pesničiek, tak to už chce silnú psychiku, najmä keď si triezvy a v takej kose.
04.09.2017 - 08:11:10
01
marano napísal:
Prosím Vás, zrušte tie finančné ceny. Niektorí strelci sa len pre tie eurá snažia s tým vyčúravať. Minulý rok pán Zeman, tento rok pán Rehák. Pichnú sa na krátku v nádeji o celkové prvenstvo spojené s peňázmi k poháru. Iróniou trochu je, že to ani jednému nevyšlo. A pritom by bolo pekné sledovať už pomaly klasický boj pána Reháka s pánom Sopkom na polodlhej. Aby bolo jasné - sú v inej kategórii ako ja.
Inak, všetko bolo v Pružine organizačne už tradične fajn, dokonca aj ten guláš bol guláš a nie tá minuloročná mastná kaša, aj starosta streľel z flinty načas aj počasie bolo milosrdné.
Len tá "roková" kapela... A pred tombolou - že dajte ešte 5 pesničiek, tak to už chce silnú psychiku, najmä keď si triezvy a v takej kose.

Nejdem teraz obhajovat rehaka (ja som o nej ani nevedel a tiez som isiel kratku a strata 3,5min na vitaza a kebyze viem mozno by som zabojoval aj ja ale skor som isiel do bodov PSP). Podme ale k veci pytal som sa ho preco ide kratku. Jeho odpoved ze cely tyzden bol v tatrach tak sa necitil nejak na dlhu. Dalsia vec co mi povedal tak staci mu 20bodov na vitazstvo v PSP. Takze staci dobre zajazdit kratku trat.
U mna bolo to iste. Tiez som mal dovolenku a jazdil dost po kopcoch a s kolenom tiez nezvladnem ist viac ako 30km naplno. A tak isto mi stacilo prist do 3miesta v kratkej trati aby som bol celkovo na bedni. A myslim ze to iste spravil michal murarik ked mna videl ze idem kratku a stacilo mu ked pride za mnou na kratkej a ze bude celkovo predomnou v PSP. Tu si myslim ze uz sa len taktizovalo. Ale ak sa mylim tak sa ospravedlnujem. Ale pravda je ze osobne sa mi tiez nepacia penazne odmeny a hlavne ak sa to tyka na kratkej trati.
04.09.2017 - 08:40:44
00
[quote="@1282271"]Prosím Vás, zrušte tie finančné ceny. Niektorí strelci sa len pre tie eurá snažia s tým vyčúravať. Minulý rok pán Zeman, tento rok pán Rehák. Pichnú sa na krátku v nádeji o celkové prvenstvo spojené s peňázmi k poháru. Iróniou trochu je, že to ani jednému nevyšlo. A pritom by bolo pekné sledovať už pomaly klasický boj pána Reháka s pánom Sopkom na polodlhej. Aby bolo jasné - sú v inej kategórii ako ja.
Inak, všetko bolo v Pružine organizačne už tradične fajn, dokonca aj ten guláš bol guláš a nie tá minuloročná mastná kaša, aj starosta streľel z flinty načas aj počasie bolo milosrdné.
Len tá "roková" kapela... A pred tombolou - že dajte ešte 5 pesničiek, tak to už chce silnú psychiku, najmä keď si triezvy a v takej kose.[

Pozdravujem...)

S finančným ohodnotením víťazov to bude zrejme bez zmien, pokiaľ na to budeme mať prostriedky. Ako píšeš raz sa to podarí jednému potom zasa druhému... ;) Myslím, že finančná odmena víťaza poteší a pomôže trochu odľahčiť náklady na výživu alebo techniku.
Ďakujeme za ocenenie gulášu, varili sme 4 kotle a minulo sa všetko. ..)
No a k tej kultúrnej vložke môžem povedať asi len toľko, že 1000 ľudí a toľko chutí....našou snahou je spríjemnenie
chvíľ všetkým , ktorí prídu. Samozrejme, že je problém sa trafiť do vkusu komplet všetkým. Verím, že budúci rok prídeš a dáš koment....aj guláš sa posunul o stupienok oproti minulému roku..a aj kapely boli fajn....)

Ďakujeme )
04.09.2017 - 08:54:40
02
Pružinský XCM je práveže super kvôli finančným odmenám, a viacero pretekov by si mohlo vziať príklad! A je každého osobná vec, ktorú trať pôjde a je úplne zbytočné to tu rozoberať. A k pretekom - fantastická trať, ktorá sa od minulého roka opäť trochu vylepšila. Tento maratón si zaslúži oveľa väčšiu pozornosť, a aj väčší počet štartujúcich.
04.09.2017 - 14:49:07
04
Ďakujeme....)
04.09.2017 - 15:13:14
00
A čo je na tom také super? Mne sú peňažné prémie úplne u prdele - chcel som len to, že tie odmeny trochu krivia tento amatérsky šport a tí čo majú pohárov plné police už kvôli tomu špekulujú. Toto nie je tenis, kde má každý zaručené čosi z koláča odmien a nebodaj si úzka špička ešte bude vyberať preteky podľa toho kde mu koľko kápne. No to by nám tie maratóny dopadli...
04.09.2017 - 15:15:42
00
tak ale porovnavat tenis a pruzinsky maraton..to uz je hodne zly priklad :) kolko bolo v obalke ked tak nad tym vyplakavas? ved potrenuj a chod zbierat prve miesta, kto ti v tom brani?
04.09.2017 - 15:29:19
02
https://www.facebook.com/pg/jmphotosk/photos/?tab=album&album_id=139816666623717
04.09.2017 - 15:34:30
05
Teraz by som povedal svoj osobný názor na tie prachy.....a uvediem príklad víťaza ,,dlhej trate,, u nás v Pružine. Ten chlapec trénuje....v zime keď si ja vyvážam prdel na aute tak on brázdi cesty okolo PB na cesťáku..zima..nezima..prší neprší.....z tohto pohľadu mu tie peniaze prajem....a obdivujem ho........je za tým všetkým toľko driny a bolesti, ktorú by som ja osobne nedokázal uniesť ani v jeho veku. Chápem, že sa povie má sponzorov...to je všetko možné..ale pokiaľ sa vypracoval....bol na to sám s rodinou. Ťažko tu je nájsť úplnú spravodlivosť a žiaľ pre druhú stranu mám zastretý pohľad a môj názor je, že si tie prachy zaslúžia.
04.09.2017 - 19:57:56
05
RMC - dakujem za "ocenenie", ten "chlapec", ktoreho spominas som ja :D A preco si tolko zastavam prize money? Je to jednoduche - kazdy pretek, kde su prize money ma potencial pritiahnut konkurenciu a tym padom posunut podujatie zase vyssie. Napr. v Cesku je to uplne normalne, velka vacsina "dedinskych" pretekov dava financne premie. Pred cca tyzdnom sa konal v Ostrave XCO pretek Ostravsky chachar-nikdy som o nom nepocul, ale ked som videl startovku (Boudny, Visnovsky, a dalsie zvucne mena) tak som sa len zacudoval, ze co ich tam pritiahlo? Samozrejme prize money. To, ze sa to niekomu nepaci plne akceptujem, ved kazdy ma pravo povedat si svoj nazor. Pre mna osobne ale Pruzina ostane srdcovou zalezitostou, a to prave pre pristup organizatorov, a ano, aj pre prize money.
06.09.2017 - 16:37:29
01
mickelson99 napísal:
RMC - dakujem za "ocenenie", ten "chlapec", ktoreho spominas som ja :D A preco si tolko zastavam prize money? Je to jednoduche - kazdy pretek, kde su prize money ma potencial pritiahnut konkurenciu a tym padom posunut podujatie zase vyssie. Napr. v Cesku je to uplne normalne, velka vacsina "dedinskych" pretekov dava financne premie. Pred cca tyzdnom sa konal v Ostrave XCO pretek Ostravsky chachar-nikdy som o nom nepocul, ale ked som videl startovku (Boudny, Visnovsky, a dalsie zvucne mena) tak som sa len zacudoval, ze co ich tam pritiahlo? Samozrejme prize money. To, ze sa to niekomu nepaci plne akceptujem, ved kazdy ma pravo povedat si svoj nazor. Pre mna osobne ale Pruzina ostane srdcovou zalezitostou, a to prave pre pristup organizatorov, a ano, aj pre prize money.



Viem, že Ty si ten ,, chlapec ,,...a viem aj to , že ku nám chodíš pravidelne.....Ďakujeme za podporu...)
Ako som spomenul...myslím, že tie prachy sú v poriadku....)
Prajem Ti veľa úspechov a hlavne zdravia...)
06.09.2017 - 16:48:49
01
Tento rok som sa bohužiaľ maratónu nezúčastnil... Čo ma naozaj mrzí... Trošku sa ale čudujem organizátorom že sa nesnažia o väčšiu propagáciu preteku... Pretože pre mňa osobne je Pružina jednoznačne jeden z najlepších maratónov na SVK a jednoznačne by si našiel zastúpenie aj v Škoda Bike Tour... Každopádne každý rok tam je skvelá trať, krásne prostredie a pekne kočky na prezentáci :D ja dúfam že organizátori ostanú pri tomto preteku lebo je naozaj super!! A to aj napriek tomu že je tam hodne asfaltu ale vôbec mi to nikdy nevadilo... Od prvého metra do toho posledného úžasná trať!
06.09.2017 - 20:44:07
07
shifty12 napísal:
Tento rok som sa bohužiaľ maratónu nezúčastnil... Čo ma naozaj mrzí... Trošku sa ale čudujem organizátorom že sa nesnažia o väčšiu propagáciu preteku... Pretože pre mňa osobne je Pružina jednoznačne jeden z najlepších maratónov na SVK a jednoznačne by si našiel zastúpenie aj v Škoda Bike Tour... Každopádne každý rok tam je skvelá trať, krásne prostredie a pekne kočky na prezentáci :D ja dúfam že organizátori ostanú pri tomto preteku lebo je naozaj super!! A to aj napriek tomu že je tam hodne asfaltu ale vôbec mi to nikdy nevadilo... Od prvého metra do toho posledného úžasná trať!

veru bol som prekvapeny ze si tam nebol a skoda rad by som si proti tebe zajazdil ale potom som videl ze si mal ine preteky
06.09.2017 - 20:46:21
00
shifty12 napísal:
Tento rok som sa bohužiaľ maratónu nezúčastnil... Čo ma naozaj mrzí... Trošku sa ale čudujem organizátorom že sa nesnažia o väčšiu propagáciu preteku... Pretože pre mňa osobne je Pružina jednoznačne jeden z najlepších maratónov na SVK a jednoznačne by si našiel zastúpenie aj v Škoda Bike Tour... Každopádne každý rok tam je skvelá trať, krásne prostredie a pekne kočky na prezentáci :D ja dúfam že organizátori ostanú pri tomto preteku lebo je naozaj super!! A to aj napriek tomu že je tam hodne asfaltu ale vôbec mi to nikdy nevadilo... Od prvého metra do toho posledného úžasná trať!



Ďakujeme veľmi pekne za slová chvály na našu adresu a posnažíme sa v budúcom roku trochu viac upozorniť na náš maratón.
Čo sa týka tej trate je ťažko sa vyhnúť tým asfaltom a min rok ešte poopravovali časť ciest po ktorých vedie trať a tak je tam lepší asfalt ako na ceste 1 triedy...) Preto sme min rok pristúpili k zmene a z asfaltky sme odbočili na lúky a do lesa, kde na pretekárov čakal veľmi pekný zjazd...)
08.09.2017 - 06:16:25
01
keyboard_arrow_up