Ďakujem. Práve preto sa pýtam, či sa to vôbec oplatí. Takže trenažéry do 150 sa neoplatí ani moc pozerať? Viac do toho investovať nechcem, kedže som to chcela využiť iba na tréning počas zimy
10.09.2017 - 18:43:03
00
Vsak kludne jeden z nedavno spominanych.

ELITE QUBO POWER MAG alebo ELITE QUBO FLUID

Ak v zime nebudes jazdit, nevidim zmysel kupovat dalsie lacne koleso a plast je minimalna investicia. PS budem mat na predaj ELITE MAG SPEED ALU za 60 EUR aj s 26" plastom, ak by si mala zaujem posli mi PM. Ja som na nom drtil 4 sezony. Nevidim zmysel/nedoporucujem na zaciatku do toho davat vela penazi, kedze poznam vela kolegov co to vzdali, proste nemali volu, ak ju mas, kludne zainvestuj. Pikoska, poznam jedneho nemenovaneho co si kupil na odporucanie(dal sa namotat) Elite Turbo Muin Smart B+ a teraz ho predal mne :)
10.09.2017 - 18:53:44
01
seth vďaka, tak skúsim ešte pozrieť, prípadne napíšem ak sa mi nič druhé nebude pozdávať 😀
10.09.2017 - 19:02:06
00
Vieme ze mas MTB. Kolko palcove kolesa tam mas? Kolko rocne najazdis? Aky typ cyklistu si? Kolko hodin do tyzdna chces jazdit na trenazeri? Budes ho pouzivat celu seoznu? Ako chces na nom jazdit? Chces aj specifiky trenovat? Co od toho ocakavas? Mas priestor, alebo ocakavas skladnost? Proste otazok je vela, tak isto vyber velky :)
10.09.2017 - 19:09:40
00
Kolesá mám 29', nejazdím na nejakej vysoko profesionálnej úrovni, len tak rekreačne, no na budúci rok by som chcela vyskúšať aj nejaké preteky. Ak by som už trenažér mala, tak by som jazdila asi 3-4x do týždňa 1-2 hodiny. Keď sa dá tak najradšej jazdím vonku, takže počas sezóny by som ho využívala zriedka, počas zlého počasia. Chcem sa zlepšiť tak nejak celkovo - viac rýchlosti, viac sily.. Beriem to ako možnosť dobrého tréningu :)
10.09.2017 - 19:19:32
00
Tak to ti prajem veľa trpezlivosti a nejaký fakt dobrý seriál s veľkým počtom pokračovaní :)
10.09.2017 - 19:22:43
01
To by nebol pre mňa problém, už by som si niečo našla aby mi tie hodiny rýchlejšie ubehli :)
10.09.2017 - 19:29:14
00
Hmm, no hovoris ze nejazdis teraz na vysokej urovni a chces hned na zaciatok supnut 3-8 hodin tyzdenne na trenazeri. Dobre teda, tu spodnu hranicu si viem predstavit, tu vrchnu moc nie, teda viem, ale nedoporucujem. Ale niekedy je zazitkove ucenie najlepsia cesta vpred. Neviem preco hned myslim na kompenzaciu 1:1 :) Ak neches navysit rozpocet, tak potom asi ten ELITE QUBO POWER MAG + plast.


Naposledy upravil seth dňa 10.09.2017 - 19:39:01, celkovo upravené 2 krát.

10.09.2017 - 19:30:42
00
Alebo si skús zaplatiť Zwift, Trainerroad a podobne, čas ti rýchlejšie prejde. Osobne vydržím jazdiť bez problémov niekoľko hodín s Trainerroad bez pocitu nudy. Skúšal som jazdiť na trenažéri len tak bezprízorne, a to som nedal :)
10.09.2017 - 19:32:39
00
Hosť napísal:
To by nebol pre mňa problém, už by som si niečo našla aby mi tie hodiny rýchlejšie ubehli :)


To sme si mysleli viacerí ;-)
Môj prípad vďakabohu nie, spotify+zwift+iPhone a som schopný obsedieť 3hodiny ale aj tak, veľa šťastia :-)
10.09.2017 - 19:33:43
01
Mary11: kup si z druhej ruky stacionarny bike, ludia casto kupia riadne stroje a potom maju z toho vesiak a casom to ptedavaju aj za velmi dobru cenu a na tom sa mozes dobre znicit, da sa pri tom pozerat aj telka alebo pocuvat hudba, ja som takto kupil velmi slusny stacik s magnetickou brzdou, cyklopocitacom a trenovat sa na tom da paradne, ked ma clovek volu, vonku je sice vonku, ale aj doma to ide
10.09.2017 - 19:36:05
00
No neviem, ale na akomkolvek stacionari je u mna nemozne nastavit taky posed ako mam na biku... Vlastny bike je vlastny bike.

Ja mam zmaknutu naspamat trasu vlaku z Bergenu do Osla :D Jazdim na valcoch, ale viac ako hodinu na tom nevydrzim. Budem musiet viac lyzovat, pripadne turistikovat (to ale neznasam) tento rok.
10.09.2017 - 19:40:51
01
Na stacionári doma jazdím, preto viem o čom hovorím - viem 'zabiť' čas a vydržím na ňom aj 2 hodiny. Lenže keďže to nie je nejaký stacionár na vysokej úrovni, mám problém keď presadnem na môj bike. Preto som chcela radšej skúsiť trenažér.
10.09.2017 - 19:41:43
00
Sesulak: ano bike je bike, ale to skor je vec modelu staciku, moj ma barany, opierky, rohy, da sa nastavit vyskovo, sedlo aj dopredu aj dozadu, pri troche snazenia sa posed najst da, len asi nebude uplne totozny so svojim bicyklom a krd chce trenovat v zime, tak na posed sa da zvyknut, ked nebude casto striedat stacik a bike
10.09.2017 - 19:47:58
00
Mary: caste presadanie moze byt problem, ale nie je to az take zle, aspon teda u mna
10.09.2017 - 19:49:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up