lto napísal:
Otazka hodna ebikera :) .. popremyslaj .. pointa je vo vete, ktoru som napisal.

Okrem toho ze si introvert a bojis sa ludi a dufas ze v lese budes sam ma nic nenapada, preco by si sa mal bat toho ze dvaja ludia tlacia svoje ebiky. Tu ti pomoze iba psychiater. Mal by si sa liecit, mat strach z ludi tlaciacich ebiky neni zdrave...
10.09.2017 - 18:13:57
00
ja neviem - sem tam sledujem tieto vadenice o ebikoch - mne nevadí ked je dakto hnilý - a možno len nemá na to zdravotný stav - aj to ma dakedy napadá...:D mne skôr vadí ked idem do lesa na bajku nájsť energiu a klídeček a prefrčí okolo dáky pako na vreštiacej motorke...sory motorkári - ale kamkolvek inde len nie do lesa na motorke...ale čo ma zarazilo lto: na ebajku sa dá rozorať cesta? to sa vážne pýtam....
11.09.2017 - 19:45:18
00
Áno, E-bajk je totiž tak ťažký, že ak ho tlačíš do kopca, tak nohami rozoreš celý výšlap, nedajbože ak sú dvaja alebo viacerí :D
11.09.2017 - 20:01:53
00
Dvenohy napísal:
Okrem toho ze si introvert a bojis sa ludi a dufas ze v lese budes sam ma nic nenapada, preco by si sa mal bat toho ze dvaja ludia tlacia svoje ebiky. Tu ti pomoze iba psychiater. Mal by si sa liecit, mat strach z ludi tlaciacich ebiky neni zdrave...

Zvlastne .. normalny bajker nema tendenciu pisat prispevky o tom, ze su druhi psychicki chori :) .. ale tak s tym sa musis naucit zit, alebo zacat jazdit na normalnom bajku, to ta mozno vylieci :P - mozno sa to da este zvratit /tento negativny vplyv elektriny na ludske myslenie :lol:/

bludarka12 napísal:
ja neviem - sem tam sledujem tieto vadenice o ebikoch - mne nevadí ked je dakto hnilý - a možno len nemá na to zdravotný stav - aj to ma dakedy napadá...:D mne skôr vadí ked idem do lesa na bajku nájsť energiu a klídeček a prefrčí okolo dáky pako na vreštiacej motorke...sory motorkári - ale kamkolvek inde len nie do lesa na motorke...ale čo ma zarazilo lto: na ebajku sa dá rozorať cesta? to sa vážne pýtam....


Ziadne vadenice .. jeden ebiker slusne poprosil aby sme uhli. Nesmrdel z vyfuku, nevydaval ziaden hluk .. no problem /nemal som nikdy problem ani s motorkarmi/. A co sa tyka toho, ze ma to bude dlho strasit /druhy pripad/ .. no niekto na ebiku tlaci do kopca ? No to kde sme :rofl: .. kazdy normalny clovek pointu pochopi predsa /nebolo to dostatocne vystizne ? Co mam pisat 100 smajlikov aby to bolo zretelne ? Vsak ma minule ohejtovali tusim az Kosic :lol:, ze ich pouzivam prilis/. Len ebiker ktory ma problem jazdit na normalnom bajku, je samozrejme krutoprisny ,vztahovacny a haklivy na seba az hroza. Ja to sledujem uz dlho :) .. ty s tym napr. nemas problem, ostatni s tym tiez nemaju problem, len samozrejme e-** s tym problem ma az tak, ze ma posiela na vysetrenie. A to je dost zle, lebo asi nedostanem vodicak na e-kolobezku , az bude dotycny doktor tiez ebiker :lol:

Co sa tyka rozorania, tak to je povzdych nad jednym kuskom stupania, kusok za sedlom pod Skalinami .. je to dost sypky povrch aj normalne .. ebike samozrejme pokial nema prebytok vykonu nic nerozorie, ale v tomto pripade sa to da /nemyslim, ze to bolo od motoriek/. Ono je to vyzva aj kvoli technike, nestaci mat vykon, ale velky prebytok vykonu na druhej strane staci na vyjdenie /tmax by to dal s prstom v nose/... s 250w ebikom to samozrejme nie je mozne. Ale s takym snad nikto do lesa na hreben Inovca nejazdi :D .. tentokrat som to moc ani neskusal vyjst, uz som bol asi dost unaveny , kedze som vyslapal celu cervenu z Mnichovej Lehoty az na chatu pod Inovcom /Sice som 2x musel zbabelo radit 22-34 , ale tak nemam uz moc kondicku :)/ a Bezovec uz skoro vonal pod nos polievkou :lol:.

Apropo .. zdravotny problem... Kto ma zdravotny problem, s ebikom do terenu ala Panska Javorina asi tazko pojde. Ono nestaci mat vykon do kopca /a klasicky 250w stroj nevelmi postaci/, treba aj dost sily na udrzanie rajdov, treba techniku, vediet ovladat ebike, krotit jeho vykon , atd. .. /to co po vyjazde boli nie su len nohy :)/ takze povedzme si uprimne, to o chatrnom zdravi ebikerov su vsetko (z 99%).rozpravky starej matere... sam mam kamarata, ktory jazdi uz len na ebiku a nemam s tym absolutne problem - vyjst s nim na vyjazd /a nema zdravotny problem/ ... lenze je normalny. Nie je e-invalid, ako to poniektori predvadzaju, povacsine maju aj divne nicky. Co je to za nick .. dvenohy ? :fubar: .. dvehohy a hlava fuc ?

Apropo .. z mojich mnohorocnych skusenosti mozem povedat, ze drviva vacsina motorkarov su slusnejsi ako poniektori bikeri.

edit: oprava preklepov a chyb


Naposledy upravil lto dňa 11.09.2017 - 20:23:07, celkovo upravené 2 krát.

11.09.2017 - 20:19:22
00
mdfk napísal:
Áno, E-bajk je totiž tak ťažký, že ak ho tlačíš do kopca, tak nohami rozoreš celý výšlap, nedajbože ak sú dvaja alebo viacerí :D

Vidis a ty si klasicky pripad cloveka, ktory necita pozorne a nerozmysla :) Pisal som o dvoch nezavislych situaciach :) .. nepotrebujes tiez vysetrenie u psychiatra ? Dvenohy urcite pozna niekoho dobreho :D
11.09.2017 - 20:20:56
00
Spominane miesto je tuna https://mapy.hiking.sk/?x=17.98354&y=48.67622&ref=permalink .. zihadlo 5ho napr. dobre pozna.
Vyslap po modrej na Pansku Javorinu od cervenej asi kazdy pozna, kto tam bol. Zatial som sa ho nepokusal vyslapat, na to nemam asi :)
11.09.2017 - 20:25:21
01
lto napísal:
Vidis a ty si klasicky pripad cloveka, ktory necita pozorne a nerozmysla :) Pisal som o dvoch nezavislych situaciach :) .. nepotrebujes tiez vysetrenie u psychiatra ? Dvenohy urcite pozna niekoho dobreho :D


Áno, ja som neni ani na jednej strane, ale hneď by si ma za to posielal k psychiatrovi :-D Len mi proste príde celá táto E-bajkofóbia zbytočne prehrotená :-D Mrzí ma že sa ťa môj neutrálny príspevok natoľko dotkol :D
Baj d wej "Zvlastne .. normalny bajker nema tendenciu pisat prispevky o tom, ze su druhi psychicki chori " :lol:
Takže na tvoju otázku o pomoci znie odpoveď, ďakujem, nie nepotrebujem :)


Naposledy upravil mdfk dňa 11.09.2017 - 20:36:56, celkovo upravené 1 krát.

11.09.2017 - 20:29:23
00
lto napísal:
Spominane miesto je tuna https://mapy.hiking.sk/?x=17.98354&y=48.67622&ref=permalink .. zihadlo 5ho napr. dobre pozna.
Vyslap po modrej na Pansku Javorinu od cervenej asi kazdy pozna, kto tam bol. Zatial som sa ho nepokusal vyslapat, na to nemam asi :)

Rozumný biker ktorý pozná tu krátku stojku ju obíde cestou z ľava:-)
11.09.2017 - 20:35:44
02
mdfk: ale v pohode :D .. len ma mrzi, ze neviem pisat uplne zrozumitelne :( .. som ale rad, ze to neberies nijak zle :y: .. ale ta narazka bola trosku myslena zboku :lol: /nie na teba/

bobris: rozumny bajker nenosi bajk na hreben Nizkych Tatier, na Klak a pod. ci ? :D .. jasne , ze viem o obchadzke, krasne bolo vidno na pokosenej luke, lenze toto stupanie priam vola "vyslap si ma". Proste tam musis ist .. neda sa inak :tmi: .. je to ako volanie tych onych morskych siren, ci ako sa volaju. Ten pojazd pri Skalinach na skalke sa uz vyjazdila pussylajna /ci ako sa to vola/ a uz nikto nejazdi ako sa kedysi :( .. pravda je, ze som sa to vacsinou bal dat, ale teraz, ked je to tak, ako je, mi to zrazu neprislo ako narocne.


Naposledy upravil lto dňa 11.09.2017 - 20:45:08, celkovo upravené 3 krát.

11.09.2017 - 20:40:59
00
lto napísal:
Spominane miesto je tuna https://mapy.hiking.sk/?x=17.98354&y=48.67622&ref=permalink .. zihadlo 5ho napr. dobre pozna.
Vyslap po modrej na Pansku Javorinu od cervenej asi kazdy pozna, kto tam bol. Zatial som sa ho nepokusal vyslapat, na to nemam asi :)

Ja som skusal.chybal kusocek.ale islo mi rozhodit kardan😁
11.09.2017 - 20:41:55
01
Mne sa to podarilo 2x myslim, za sucha, raz so zjazdenym zadnym plastom, ale pokazdy raz som lapal po dychu. Ale skor, ci si pamatas, ze tam vzdy bol dost sypky povrch /casto aj listie/. Ak sa zadari, da sa to aj s mensim vykonom /ten mam limitovany/, ale nie vzdy.
11.09.2017 - 20:43:54
00
V tej ne-zrozumitelnosti máme asi rovnaký problém :-D Ja to neberiem zle a ani som to zle nemyslel. Reagoval som čisto na poslednú vetu príspevku od bludarky12, a odpoveď som sa snažil nájsť v tvojom príspevku. Čisto zo srandy. :-D Takže pohoda :-)
11.09.2017 - 20:45:57
02
Takze je to jasne, moze za to, ako vzdy, zena :D
11.09.2017 - 20:47:52
03
lto napísal:
mdfk: ale v pohode :D .. len ma mrzi, ze neviem pisat uplne zrozumitelne :( .. som ale rad, ze to neberies nijak zle :y: .. ale ta narazka bola trosku myslena zboku :lol: /nie na teba/

bobris: rozumny bajker nenosi bajk na hreben Nizkych Tatier, na Klak a pod. ci ? :D .. jasne , ze viem o obchadzke, krasne bolo vidno na pokosenej luke, lenze toto stupanie priam vola "vyslap si ma". Proste tam musis ist .. neda sa inak :tmi: .. je to ako volanie tych onych morskych siren, ci ako sa volaju. Ten pojazd pri Skalinach na skalke sa uz vyjazdila pussylajna /ci ako sa to vola/ a uz nikto nejazdi ako sa kedysi :( .. pravda je, ze som sa to vacsinou bal dat, ale teraz, ked je to tak, ako je, mi to zrazu neprislo ako narocne.

okolo tej skalky ja poznam iba jednu "lajnu" :-), ale zazil som tam chalanov na fulloch co zosadli a tlacili tie kamienky :rofl:
11.09.2017 - 20:54:28
00
mám pocit že všade kam sa strčím sa všetko pokazí...stratila som pointu...:D
11.09.2017 - 22:12:45
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up