Cyklomaratón Topoľčianky

09.09.2017
10. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Topoľčianky (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (274)
10adidas101demi146507306080ace123AdamBaranadriana21AK47_TRMAlex52Alfalfismizany1andrejxcxAnonymousaronbajajakbakojanBalajkabamatusBatorasbeata.kastlerovabenkoBerobikerramonbirelblazej.skrtelblazoBoreasbozikandrej18BralajbranomBuro25Buro78CagocanecorsocarloscarpcicerocripocyklosanteDal_bordanfandaniel_TRMdanielzdavid987DBlazejdeodobi235doubleDURI76dusan1981DusansDyonexdzuro85eborisEnduroXslennioenzo76erurbanEsterkaFatZetor2Fernandoflorian70fogysterForzaRacingFoxinofraktofuksigabci777GaliPethartmannrodoHazardhhholcovskyHOLMENKOLhovidoIva-Kroviivousjaja76JamrichLjanak1janakudijanciatkojano636jelo520jimmy263jjsanjoannusJohny2johny29jojoAUTHORjopajozef.sverceljozino83jozpetJuraj_KUKOJuraj2jurajbeberjuro77kacerik577kakaokaliKaskajaKatka88katysedlakdanielKenaikochhyKomi24krbkriskucoflykuko22laco.justLacoBlacobrlaktolaky.loolavorkamLechuLIGRLostLublanalubomirjancoviclubos73Lubos76LubosMeciarlucklucopeleLuVim.kadorikmacakasMagicxc06MajkyFmarccinmarek.kolesMAREK189marekminar77MareKMMmarekvidlarmaros.hrobarmaros53martin.lmartin352martinkucera888Matelomatus316mballayMcDuromedobikermichalgrajciarMilanspurrmilantamilanvrMilenamilsumiro.srolmirokovac135Mischo_21miskokovacikmisotkacmkostelMoaimoonwalkerMP18mreskomrkvicamtb.murinmts-bostoMtstevulananippnickovw08ninno101nockooborondriasoroboxa1pajoprobikepalo1970palof67pavol.tonka423Pawla26pepek2pepepoPeter BratkoPETER1014peter22peter30peterbudaypbPeterSmilnanski25peto.skPeto661peto8107pilaparnicapjacko79poem26ponynkopotkanobijecProracerprvosienkaPstroso1PupokR.A.W.E.R.2.0RadoCralive5rastislav.balockorastislav.galikreactorrgorichardlerobertttroman6572romanesrudolfdubajrushmoarsagatjurajsamgro123SamuelKolariksandrakomaromysefkosidesmelkovasmykySNBzuziSodjagsolariz79SpecialmanspiroextraSt.Anleystando.bStaniolstarosta.uhorskestarsidurcovsteve240173steve4straka.michalStrenkistriezasubaroStisujanoiiversuscrofathe-redsoxtichy112TomasGlTondo6Tono26SCtulenUrsusv3hicl3vierakissvikizalozkavkuzmaVla100vladolapierrevladonitravladTTVlckovlsuvraskowebmatchwladolalikxbikerxdado32yankooyou_rekyps-salaYUCHKAzermenzitkodominik1zizou.matozpad
double napísal:
Ešte ma napadla jedna vec, Ježkova VEs Skycov boli automobilové preteky a viem od 3 ludí a aj ja čo kvoli tomu ledva stihli registráciu a nestihli sa zahriat pretože museli íst cez Partizánske. Možno ste o tom informovali tak moja chyba ,že som si to nevšimol. Na google maps v premávke nebolo žiadne obmedzenie. Viem, že moc ludí tadial nešlo na preteky ale na budúce jednu vetu napísať by neuškodilo.


O tej uzávierke sme nevedeli .To nás nenapadlo ,kontrolovať. Nabudúce skúsime sa informovať u polície o nahlásených uzávierkach.
12.09.2017 - 17:26:29
02
Hodnotenie
Zdravím, pred pár mesiacmi tu odznelo, že dlhá trať by mohla patriť medzi TOP 5 na Slovensku. Veľmi som sa mýlil? Ak si sa zúčastnil/a po minulé roky viac ako desať rôznych maratónov, poprosím o stručné vyjadrenie či to nebolo len osobné, prípadné +/- . Ja si po preteku hodnotím tri kritéria: 1. trať (skladbu, zjazdy/výšľapy, singláče, náročnosť, výhľady, prostredie) 2. zázemie-organizácia (parkovanie, jedlo a občerstvenie, WC-sprchy, tombola) 3. značenie s regulovčíkmi. Ako to bolo v Topoľčiankach aj na strednej a krátkej v Slovenskej konkurencii? Napíš napríklad rebríček TOP 5 maratónov v SR zvlášť podľa uvedených troch kritérií. Vďaka.
12.09.2017 - 23:51:45
01
Súľov
Topoľčianky
Dubnica
Oravský
Na východe som nebol ,tak neviem !
13.09.2017 - 07:47:11
02
Výborný pretek,krásna pestrá trať,takže to odsýpalo rýchlo :) Kedže som ženská a tým pádom nezjazďujem tak ako chlapi :D spomínaný úsek bol u mňa bez problémov a nehodnotím ho ako nebezpečný,ani na sekundu mi taký neprišiel, ale verím že niektorým v tej rýchlosti áno :) Som spoko, prídem aj na budúce
13.09.2017 - 20:50:18
01
double napísal:
Ešte ma napadla jedna vec, Ježkova VEs Skycov boli automobilové preteky a viem od 3 ludí a aj ja čo kvoli tomu ledva stihli registráciu a nestihli sa zahriat pretože museli íst cez Partizánske. Možno ste o tom informovali tak moja chyba ,že som si to nevšimol. Na google maps v premávke nebolo žiadne obmedzenie. Viem, že moc ludí tadial nešlo na preteky ale na budúce jednu vetu napísať by neuškodilo.


tak zas sme kazdy svojpravny a hadam nechceme od organizatorov aby sledovali aktualnu premavku a akcie po celom slovensku ... je to vec kazdeho ucastnika, aby si zistil dopredu info o doprave a ako sa na pretek dostane a prisposobil tomu trasu a odchod z domu ...
13.09.2017 - 21:06:19
010
kalco napísal:
Maratóny jazdím 10 rokov. Som vďačný organizátorom za každý pretek,ktorý ich stojí nemalé úsilie a preto sa nezvyknem sťažovať na drobné nedostatky. Že nebola teplá voda,že nebol na občerstvovačke melón a,že boli single hrbaté,alebo trčala do cesty halúzka a poškriabala ma. Ale toto mi naozaj nedá neozvat sa.
Keď som ja prišiel k tomuto preberanému úseku,vyhodnotil som ho ako trávnatý skôr strmší zjazd s rovným povrchom bez terénnych vĺn. A tak som to podľa toho aj rozbehol. Vôbec ma nenapadlo,že tam môže byť nejaký nebezpečny úsek aj preto,lebo dovtedy bola trasa vyznačená super a oveľa menej náročnejší úsek bol vyznačený výkričníkmi!!!
Upozornenie ľudí krikom prišlo už neskoro, už keď som letel,alebo tesne pred tým. Chalani z dlhej hovorili,že ich upozorňovali už hore ešte pred rozbehom. Múdre,ale pre niektorých neskoro.
Ja so z bajku nepadol, ale narazil som si rebrá o rajdy a na nohe,oktorú som sa oprel,aby so pádu zabránil som si podvrtol členok. Rtg ešte nemám.
Nechcem zľahčovať zranenia pretekárov,ale som rád,že sa nestalo niekomu este niečo vážnejsIe.

https://www.youtube.com/watch?v=pvdOj_vb0ns&feature=youtu.be

od 20:20
No.. podla toho zabradlia vpravo sa dalo usudit ze co tam je. Mne kricali ze velky skok, tak som bol mudry :-}.. ale aj tak som siel pomaly lebo to tam nebolo celkom jasne kam-kadial presne ist.
13.09.2017 - 22:59:25
01
Ďalšie fotky od T. Uhrínovej
https://photos.app.goo.gl/1sa3Gks47e3neaFt2
14.09.2017 - 08:40:23
00
vlastoch napísal:
tak zas sme kazdy svojpravny a hadam nechceme od organizatorov aby sledovali aktualnu premavku a akcie po celom slovensku ... je to vec kazdeho ucastnika, aby si zistil dopredu info o doprave a ako sa na pretek dostane a prisposobil tomu trasu a odchod z domu ...


Nieje to povinnost, ako som zistil v termíne býva hned vo vedlajšej dedine čiže velmi blízko automobilový pretek ktorý má už akú takú historiu. Niekedy sa jazdilo od partizánskeho teraz od Ježkovej Vsi, kde je lepší podklad. Ak by sa šlo od partizánskeho tak by to bol už problém lebo tadial išlo ovela viac zúčastnených. Možno niekto z organizatorov o tom určite vedel len neratal stym, že to môže niekomu stažiť situáciu dostat sa na maraton. Organizátorom nevyčítam ,že otom neinformovali len dávam pripomienku, že by nebolo zlé otom informovat kedže to bolo v blízkom okolí maratonu. Nie raz sa stalo, že som šiel na nejakú akciu a informovali o možnych obmedzeniach .
14.09.2017 - 10:20:48
00
Toľko fotiek a ja som sa našiel na dvoch a aj to od chrbta :D pri brode fotili traja a ani z tade nič
15.09.2017 - 12:40:21
00
Ahoj, konecne som dokocil svoje fotky z tejto akcie. Pobehal som niekolko pozicii, nech to neni z jedneho uhla vsetko. Tu sa ebajk rozhodne uplatnil :D https://photos.app.goo.gl/29ZNaZyVniwMFeff2
15.09.2017 - 15:45:50
06
Hmmmm. Zase nic
15.09.2017 - 16:54:21
00
richardle napísal:
Hmmmm. Zase nic


Daj startove cislo, pozriem ostatne fotky.
15.09.2017 - 22:15:38
00
Tak ak som si to dal spravne dokopy, mal by si byt tu :) https://photos.app.goo.gl/v7mDpaPXJZfGk6I63
15.09.2017 - 23:27:33
00
Spravne si si dal dokopy. Neviem kde som pozeral ze som sa nenasiel :D vdaka
16.09.2017 - 08:54:05
00
Ty si pozeral dobre. Ja som musel ale pozrieť nafotené zábery ktoré som nedal do galérie a medzi nimi som ťa našiel a fotku som upravil a hodil do galerky.
16.09.2017 - 10:22:46
01
keyboard_arrow_up