Divoká morská panna s titulom profesor. Ndp.
15.09.2017 - 12:12:14
00
Hehehe
www.rouming.cz
18.09.2017 - 12:53:00
07
https://www.zive.cz/bleskovky/japonsky-roboticky-pes-pozna-jestli-vam-smrdi-nohy/sc-4-a-189538/default.aspx
18.09.2017 - 13:23:19
00
Baby Wild Hammer :D
18.09.2017 - 14:41:44
01
Dobre. :) Ale lto ma lepsie: Stinky Frog :rofl:
18.09.2017 - 14:48:06
03
iron.hide to stoji za uvahu... :D
18.09.2017 - 14:55:12
00
To porovnanie iPhone a Samsungu je skôr do vtipkára. Pointa je totiž v niečom úplne inom. Kto prešiel do Apple prostredia, kde využíva appky, iCloud, kombináciu mobilných zariadení s Mac počítačmi, AppleTV, AirPort Extreme, etc., to je úplne iná úroveň komfortu, spoľahlivosti a bezpečnosti. Občas sa niekto snaží urobiť z Apple užívateľov marketingom zmagorené ovce, keď v skutočnosti sú ovcami tí, čo nemajú osobnú skúsenosť a papagájujú hejty, ktoré pochytili niekde vo svojom okolí. Z vlastnej skúsenosti dodávam (a potvrdili mi to aj známi), že aj menšia firma je schopná po prechode na Mac-y ušetriť 1000€ mesačne len na správe počítačov. V rámci rodiny občas musím zvládať nejaké IT záležitosti a keď je tam nejaký Windows či Android, často je to ako za trest.

Neprešiel by som naspäť ani bohovi. Mimochodom, aj výdrž zariadení je skvelá. Pracovný notebook (McBook Pro) mám 6. rok a akurát baterka je už trochu slabšia, stále bez problémov robím fotky, videá, fachčí perfektne. Tento rok asi prejdem z iPhone 4S na SE, vydržal mi hádam 5 rokov. Z tohto pohľadu je Apple vyslovene lacnejšie riešenie v porovnaní s Win.
18.09.2017 - 15:05:02
06
Pekne si to zhrnul, suhlasim s tym, az na jeden detail. Vyhoda vypliva z homogenneho systemu ako takeho. Doteraz to mal vlastne len apple. V poslednych rokoch to docvaklo aj microsoftu a Windows je na tom tiez fajn. Vsetko co bezi na win 10 je pekne integrovane a funguje.

Problem je android, kedze telefon a OS vytvaraju dve rozne firmy a nie je mozne OS odladit. Preto su pri androidovych telefonoch take sialene parametre, apple sa ich zufalo snazi dohnat aj ked to nie je potrebne a moja 3 rocna lumia funguje rovnako svizne aj s 1/10 vykonu.
18.09.2017 - 15:17:37
00
110mat110 napísal:
a moja 3 rocna lumia funguje rovnako svizne aj s 1/10 vykonu.


..ved jasne, ked sa na nu neda nic nainstalovat :lol:

K tomu iPhone vs Android len tolko, ze ked pouzivatel potrebuje mat nad sebou ochrannu ruku ktora ho obmedzuje (zmenit defaultny browser? :rofl: ), iOS bude spravna volba. Ked vsak chce slobodu a moznost prisposobovat si vsetko podla svojich predstav, Android je jasna volba.
18.09.2017 - 16:00:33
04
Pali65 staci jedna ruska stranka s crackmi alebo nemecka fetish stranka a ani McBook od Apple nevydrzi :D..
popravde neverim tomu zeby firma usetrila na sprave s applom... pretoze vacsie firmy by to pouzivali uplne vsade,, ale zial taku firmu nepoznam kde maju apple....
18.09.2017 - 16:01:04
01
Ja nerozumiem ako tu z nicoho vznikla debata o iOS vs. Android, ked sa ani na predchadzajucich stranach nic take neriesi. Pali, na co si konkretne reagoval? :)
18.09.2017 - 16:15:26
00
Jezus na iron.hiddov obrazok.. iphone vs galaxy....
18.09.2017 - 16:19:36
00
Ze bezpecnost. Hlavne po tolkych unikoch sa da Applu este verit. :-) Nie je na tom o moc lepsie ako ine systemy. Je to len pozostatok z minulosti, ked Apple vobec nebol taky popularny a bola to pravda.
No skor som sa chcel vyjadrit k tej pointe, ta infografika to praveze perfekne vystihuje. Apple predava Iphone X ako "Welcome to the Future". Tam nie je co dodat. :-)
A k tomu Isheepovaniu, cele to vzniklo hlavne preto, ze masa ludi nekriticky vychvalovala Apple (a Jobsa) vo vsetkom co sa dalo. A pritom povacsine vyrabali len priemerne zariadenia s nadhernym designom za premiovu cenu. A popularne boli skor kvoli tomu, ze vsetci chceli byt in ako preto, ze to boli vynimocne zariadenia (cest vynimkam). Samozrejme, ze priniesli dolezite a zaujimave inovacie a uznavam, ze su oblasti, kde ma Apple stale navrch ale to je tak asi vsetko.
Suhlasim s tou homogenitou, no je to individualne, pre niekoho je to plus pre niekoho minus. A kedze mame volny trh, tak kazdy nech si vyberie. Po osobnej skusenosti s niekolkymi produktami (starsimi aj novymi), Apple uz asi nikdy viac. Tak obmedzene, nekompatibilne a neprisposobive zariadenia som dlho nezazil (teda hej, Windows phone :-) ). A to som skusil vselico.
18.09.2017 - 16:43:18
03
Rumakk napísal:
Jezus na iron.hiddov obrazok.. iphone vs galaxy....

Tak uz chapem - ja ziadny nevidim a mam tam iba "Hehehe". :)
18.09.2017 - 17:01:25
00
jezusu, to je spesl filter, vies? :D
18.09.2017 - 17:03:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up