ten parný čistič ma hlavne kvôli reťazi napadol, lebo používam voskové mazivo a po viacnásobnej aplikácii sú už usadeniny a tá para to super rozpustí, myslím že aj lepšie ako wapka + cyklostar a príde mi to aj šetrnejšie voči ložiskám ako wapka, ale uvidím, umýval som s tým ešte len asi dva krát tak to treba dlhšie preveriť. laku to myslím neublíži ale aj to čas ukáže. docela dobre to zabralo aj na plesen v bidone
21.09.2017 - 22:29:51
00
lto ´´Benzin a hlavne nafta uplne odmastia clanky vo vnutri a tazko je ich znovu namazat´´
tazko namazat?? kvapka oleja na kazdy clanok, krasne je vidiet ako olej preteka az k tym malym kolikom a medzi jednotlive clanky, daj vacsiu kvapku a uvidis ako ti prejde az na druhu stranu, ved olej sa ti dostane vsade... pretocim klukami a zvysok utriem.... neviem preco si myslis ze tazko namazat....
21.09.2017 - 22:53:28
00
ten ručný postrekovač používam už asi 9 rokov na čistenie a tá nádrž 8L bohato stačí aj na 3 bicykle + umytie nôh..

scarinko napísal:
ano stareho :)

tak potom čo riešiš? veď potrebnú dĺžku krku poznáš.. z fotky mi to príde že by ti chýbalo ďalších 4cm proti pôvodnému posedu a to už je teda celkom dosť takže ber novú..
22.09.2017 - 07:04:59
02
Hosť napísal:
ten parný čistič ma hlavne kvôli reťazi napadol, lebo používam voskové mazivo a po viacnásobnej aplikácii sú už usadeniny a tá para to super rozpustí, myslím že aj lepšie ako wapka + cyklostar a príde mi to aj šetrnejšie voči ložiskám ako wapka, ale uvidím, umýval som s tým ešte len asi dva krát tak to treba dlhšie preveriť. laku to myslím neublíži ale aj to čas ukáže. docela dobre to zabralo aj na plesen v bidone


A nevznika pri tom zbytocna vlhkost ? Ide mi hlavne o loziska a celkovo koroziu....
22.09.2017 - 08:05:54
00
lto napísal:
Benzin a hlavne nafta uplne odmastia clanky vo vnutri a tazko je ich znovu namazat.

Preto je lepšie aby sa "namazal" cyklista :lol:

lto napísal:
....cista retaz v horsom prostredi je zrela na precistenie a namazanie aj po 30km.

veru tak
22.09.2017 - 08:11:43
00
Hosť napísal:
ten parný čistič ma hlavne kvôli reťazi napadol, lebo používam voskové mazivo a po viacnásobnej aplikácii sú už usadeniny a tá para to super rozpustí, myslím že aj lepšie ako wapka + cyklostar a príde mi to aj šetrnejšie voči ložiskám ako wapka, ale uvidím, umýval som s tým ešte len asi dva krát tak to treba dlhšie preveriť. laku to myslím neublíži ale aj to čas ukáže. docela dobre to zabralo aj na plesen v bidone

Dam sem video, ako naooko čista retaz je dočistena v ultrazvukovej čističke.
22.09.2017 - 08:13:51
00
Hosť napísal:
A nevznika pri tom zbytocna vlhkost ? Ide mi hlavne o loziska a celkovo koroziu....


keď s tým prebehnem reťaz, tak na nej ostane oveľa menej vody ako pri wapke a je teplá tak sa aj rýchlejšie odparí..
22.09.2017 - 08:21:12
00
Cau...skusim tu....dosiahnem "nieco lepsie"ak miesto advanca acoustic wtx mikrostreamer-u kupim streamer za cca 600e?? ....ide mi o co?? Kvalitu?, ci??
22.09.2017 - 08:27:28
00
Ach dnes je meskaci den. Rano meskal bus, prestup na vlak som stihol len preto, lebo meskal aj vlak :D som zvedavy ako stihnem TEZku.
Btw. GZA ako to vyzera s pocasim?
22.09.2017 - 08:47:49
00
Ja som myslel ze mam teploty z cistenia biku ale na niektorých este nemam
Nastriekam cyklostar oplachnem zahradnou hadicou ( nie tlakom) docistim mokrou handrou a utriem.
Pohonu a tlmicom sa venujem zvlášť
Na pohon cyklostar rozvirim stercom oplachnem, utriem, namazem, na tlmice pouzivam brunox. Ak nemate hadicu tak ten tlakovy postrekovac je vyborna volba
22.09.2017 - 08:49:38
00
CraObs napísal:
tak potom čo riešiš? veď potrebnú dĺžku krku poznáš.. z fotky mi to príde že by ti chýbalo ďalších 4cm proti pôvodnému posedu a to už je teda celkom dosť takže ber novú..

tak som bol zmerat aktualny MTB a vyska az po krytku je cca 18,8cm cize 20,5cm bude este vyssie ako som mal :)
22.09.2017 - 10:11:30
00
a ty skladáš MTBčko?
22.09.2017 - 10:16:25
00
anoooo :D

len vidlu som si pozical zo stareho cestaku na testovanie dlzky lebo bola tiez tapered a hlavko pasuje tak skoda kupovat nove
22.09.2017 - 10:19:17
00
https://www.4ms.sk/albedo100-reflexni-sprej-na-kov--drevo--plasty-200-ml/ som netusil ze sa to uz aj predava...neviete ake stopy a povlak to zanecha??
22.09.2017 - 12:46:46
00
scarinko mam doma ten hecht 5l a staci to v pohode ten 8 litrovy mas aj s rezervou.
22.09.2017 - 12:56:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up