volodaj to mozem.Asi to bude teraz jedina zabavka,ktorej sa budem venovat :drunk:
U Nas na drahe na kamennej.Sanitka nie nastastie,kamos mi pomohol bajk zniest dolu a potom uz autom na chirurgiu.Chalani mali v sobotu brigadu a postavili nove veci,tak reku skusim.Prvy raz som doletel,ale nebol som spokojny tak ze dam este raz.Zle som nacasoval odraz a bolo vymalovane :tmi:
Vdaka hosi inak :y:
17.10.2017 - 09:25:28
00
Venoval som sa 7 týždňov tiež :D. Inak za mňa, ak sú pochyby tak sa nebáť a radšej rovno operáciu. Mne sa aj vďaka drôtom ten prst zrástol rovno a za 7 týždňov. Kamoši čo mi podobné tak aj 2-3 mesiace a ostalo to krivé.
17.10.2017 - 09:27:26
00
U teba sa potvrdila fama, ze je lepsia dobra zlomenina ako vyklbenie malicka.
17.10.2017 - 09:30:33
02
Kaprak Sefe skore uzdravenie prajem. Fok, to si riadne zadelil. Zrovna v nedelu som si vravel potom ako som si ustlal na biku, ze jesen mam akusi nebezpecnu na pady. Tak zjavne nie som jediny.
17.10.2017 - 09:31:40
01
No teraz je clovek rozjazdeny,rychly a spekuluje somariny.Teda aspon ja.
Ale s tym treba asi ratat,ze sa moze cosi stat,vzhladom na to co vystrajame na tych bajkoch...
17.10.2017 - 09:37:29
03
Kaper napísal:
Tak prislo aj na mna.Nedoletel som dvojak,zapichol som predok,letel v plnej palbe cez rajdy a vysledok je triestiva zlomenina lopatky :worried:
Doba liecenia minimalne mesiac a ak sa mi to posunie,je mozna aj operacia :tmi:
Mali ste niekto podobny pad?Cisty hnoj,sa nevladzem ani pohnut bez vykrutenej huby od bolesti :x


aj tak sa cudujem ze az teraz na teba prislo. prajem skore uzdravenie
17.10.2017 - 09:49:35
00
kto ma teraz potáhne za lepšími časmi a prekažkami :?: skore uzdravenie a dufam, ze sa na jar vidíme bez nejakého viditelnejšieho bloku, Stastie je len, že sa ti to stalo takpovediac po sezóne.
17.10.2017 - 09:59:20
00
tak som ostal sam na daleky vychod ,skore uzdravenie bez nasledkov ...
17.10.2017 - 10:06:45
00
Dvojaky vedia byt strasne svine a ani by som nemal odvahu skocit taky pri ktorom zavisi od toho ci som sa spravne odrazil. Predpokladam ze to bol nejaky technicky dvojak niekde nepohodlne v zakrute alebo v inom tazsom terene kde sa neda nabrat ta spravna minimalna rychlost a je potrebne aj podareny odraz. Alebo jendoducho vela listia - dovod preco som uz ukoncil sezonu na neupravovanych trailoch.
Kazdopadne s lopatkou by som isiel hned na operaciu, neviem si predstavit ako moze zrast rozstriestena lopatka bez operacie :( To sa proste bez srobov nemoze zaobist, nie?
17.10.2017 - 13:20:31
00
Moze, ale treba si uvedomit ze sa tie kosti hybu ovela viac ako ked su zdrotovane a tym padom sa to hodi dlhsie a je to aj neprijemnejsie, clovek sa trocha buchne a moze sa to znova natrhnut a samozrejme hrozi ze sa to zrastie zle a budem to prinajmensom obmedzovat pohyblivost.
Mas aj nejaku ortezu ? Ako vobec spis s takou lopatkou ?
Ten mesiac bude fakt minimum.

volodaj, mackas lopticku ? :D
17.10.2017 - 13:30:11
00
tak skore uzdravenie Kaprak
17.10.2017 - 14:01:02
04
Mačkám + cviky čo mi ukázali. Chcel som aj gumenný krúžok ale to zatiaľ dosť bolí :D. Brzdiť zadnou dosť problém, minule 3/4 zjazdu len predná brzda :D.
17.10.2017 - 14:14:44
00
Zafixovali mi ruku v jednej polohe,aby sa s nou nedalo vobec pohnut.V podstate som ani nespal,len som tak polosediacky podriemkaval,neviem ako toto mam riesit.Idem v piatok na kontrolny RTG a ak tam bude pohyb oproti tomu,co mi robili vcera,bude to vraj na tu operaciu.
17.10.2017 - 14:35:57
00
Uvidíš, čo ti povedia. Jasné, že treba počúvať doktorov, rozumnejú tomu lepšie ako mi tuna za internetom :). Ja som bol teraz veľmi spokojný s ošetrením aj priebehom liečenia. Držím palce aby si trafil niekoho šikovného a hlavne nedemotivovaného systémom.

Ja som mal šťastie, že službu na úrazovke mal akurát mladý chalan v mojom veku, čo rovno rozhodol to zdrôtovať a potom som aj na kontroly chodil k nemu. Nič proti starším ale niektorí to už berú až príliš rutinérsky a potom to dopadne ako moje krivé zápästie. Keby sa vtedy zdrôtovalo tak by to asi bolo lepšie. Až na 3 kontrole zistil, že to je krivé a vtedy som si to už nanovo lámať nenechal. Našťastie problémy s tým okrem estetiky nie sú :D.
17.10.2017 - 14:40:58
00
Je to tak, ono ani RTG nemusi ukazat spravne, trosku inak sa postavis k RTG masine a uz kost vyzera inak. To by clovek musel podstupit CT ten danej kosti aby to bolo v 3D ale CT je zbytocne riziko.
Hlavne mu povedz ako to ty vnimas a citis, co ta kde a kedy boli, kedy citis ze sa to hybe atd, je to tvoje telo, radsej povedz vsetko a nezatajuj a neboj za dva mesiace si opraveny.
17.10.2017 - 14:59:32
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up