Ako sorry, niekto mi da par sto eur co nosi audinkar po vackoch a moze zrazat ludi dalej, tomu mojmu tusim brali vodicak. Sila co si ludia nechaju so sebou robit. Ziadni svedkovia neboli? Musel ist celkom rychlo ked nebol vidno na videu v tej odbocke.
18.10.2017 - 21:59:11
01
To je fajn,že sa to skončilo len pár škrabancami-a ako dopadla Merida?
18.10.2017 - 22:40:18
00
Musel mať určite aj niečo vypité. Ak by si volal policajtov, tak fúkaniu by sa nevyhol. To by si pánko ešte pekne zavaril.
18.10.2017 - 23:56:37
00
scarinko napísal:
Ako sorry, niekto mi da par sto eur co nosi audinkar po vackoch a moze zrazat ludi dalej, tomu mojmu tusim brali vodicak. Sila co si ludia nechaju so sebou robit. Ziadni svedkovia neboli? Musel ist celkom rychlo ked nebol vidno na videu v tej odbocke.


A ty si aj cital co peto1303 napisal, ci rovno si spravil psychoanalyzu na zaklade nespravne identifikovanej znacky auta ?
19.10.2017 - 02:00:07
00
a co napisal? ze sa mu ospravedlnoval? ze mu dal nejake prachy a ze mu vecer volal lebo mu cukala ritka ze keby mal vnutorne krvacanie tak mily zlaty sofer ma popitchi problem?
to ze som napisal znacku bola len recnicka vec. Bolo to velke biele nove s velkymi elektronami, ergo nebol to 30 rocny favorit. Ano spravil som si psychoanalyzu. Ked niekto zrazi mna na bajku tym ze mi neda prednost a potom povie ze ma nevidel tak hold smola, ked si nie je isty ma tam zastat a pozriet sa aj tri krat. Ja by som volal hned fizlov a sanitku, nikdy nevies co ti moze byt ked ta zrazi auto a drbnes si hlavu aj ked v helme. Ty sa toho vodica nebodaj zastavas PhilJ? Ludia nevedia soferovat a ti co maju prachy a drahe velke auta (ano je aj male % takych co vedia) si myslia ze si mozu dovolovat na ceste uplne vsetko.
19.10.2017 - 09:09:02
01
pri takychto zrazkach, ked skonci cyklista na zemi, treba vzdy volat policiu.
19.10.2017 - 09:16:07
02
... Scarinko vymeň nočné gaťky zamastene od polucie , daj jednu aj dve ranné kavičky a potom niečo napíš . Lebo tvoje komenty obdobne ako tento , nemajú veľa spoločného s racionalitou . To akože všetci čo majú väčší majetok a drahé automobily sú na hovno šoféri ?! ... apropo taktiež doporučujem volať príslušníkov , ale ak sa niekto rozhodne ináč , treba rešpektovať jeho rozhodnutie .
19.10.2017 - 09:36:26
07
precitaj si este raz co som napisal, tvrdim ze skoro vsetci, videl som aj par jedincov na drahych autach co jazdia normalne ale je ich tak malo ze je to az zanedbatelne cislo, na druhu stranu ale nemozem povedat ze ked ma idiot malo penazi a nema na drahe auto tak nemoze jazdit ako idiot, stretavam aj takych ale u mna to vychadza ze cim drahsie tym vacsi (vacsia) kar (pizda) za volantom. Co sa tyka tvojich narazok na moje spodne pradlo tak to necham bez povsimnutia nakolko si mal mozno nocnu a tazku sluzbu a po siedmej kave uz nevies co pises od dobroty. Ja si idem dat dnesnu prvu.

BTW policiu je treba zavolat vzdy k dopravnej nehode ktora je definovana takto:

Podľa § 64 ods. 1 zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke (ďalej len „zákon“) sa za dopravnú nehodu považuje udalosť v cestnej premávke, ktorá sa stane v priamej súvislosti s premávkou vozidla a pri ktorej:
sa usmrtí alebo zraní osoba,
sa poškodí cesta alebo všeobecne prospešné zariadenie,
uniknú nebezpečné veci alebo
na niektorom zo zúčastnených vozidiel vrátane prepravovaných vecí alebo na inom majetku vznikne hmotná škoda zrejme prevyšujúca jedenapolnásobok väčšej škody podľa Trestného zákona, čo predstavuje približne 4 000 EUR.

Ak sa nic z tohto nestane tak sa jedna len o skodovu udalost a netreba volat policiu.
19.10.2017 - 09:40:23
01
Veď hovorím , na základe tvojho príspevku som usúdil , že nie si ešte celkom prebudeny :) ... daj aj dve , ako som doporučil a možno prehodnotis čo si “ postol” . Ináč ráno som nastúpil do služby , doma na rozbeh postačili 3 ristrettka a v práci som si medzi výjazdmi “ upiekol “ jedno koťogo .

Prílohy:

440F94A9-9FFB-41E9-8A99-86F46C9F7126.jpeg
440F94A9-9FFB-41E9-8A99-86F46C9F7126.jpeg 733.8 KiB thumb_up1thumb_down

19.10.2017 - 09:49:16
00
scarinko, hovoris ako keby si nikdy nejazdil a nikdy nespravil v aute nejaky kiks. Ano, treba volat policiu na svoju ochranu a aby o tom bol zaznam ale sme predsa ludia a ked sa nic vazne nestane tak sa da aj dohodnut.
19.10.2017 - 09:50:22
05
??? koľko ??? € je hranica lacné ... drahé auto 8)

ak cyklista nebol očividne zranený a sám (dobrovoľne) uznal, že nechce (nepotrebuje) lekárske ošetrenie (a je dospelý a svojprávny) a sám sa rozhodol, že nebude volať PZ, nie je čo riešiť ....
(ja by som asi volal a potom tam strávil na ulici jednu alebo 2 hodinky)
19.10.2017 - 09:51:30
03
Ak by bol cyklista skutocne zraneny a odmietal by volat policiu, mal by to spravit samotny vodic auta aby mu nehrozilo ze to kvalifikuju ako utek z miesta nehody. Pokial obidvaja to vyhodnotia tak, ze sa nic nestalo, nevidim dovod preco by sa nemohli dohodnut na mieste.
19.10.2017 - 09:57:49
02
Správne ... ale zároveň by som dodal , že by sa šikol nejaký ten svedok / a nemyslim tým jehovistu / ...človek nikdy nevie , či si to druha strana nerozmyslí . V každom prípade ak sú pochybnosti , polícia je “ rana na istotu “
19.10.2017 - 10:02:39
01
Presne, ludia sa krutia ako hady, vecer pojde do krcmy a hned parta vymysli plan ako osklbat druhu stranu. 5€ je pre niekoho viac ako vlastny brat.
Je vobec clovek opravneny posudzovat financnu stranku nehody ? Ako ja urcim kolko stoji moj naraznik, ked sa poskodi pri nehode. Taky zakon ako cele slovensko.
19.10.2017 - 10:09:54
00
Na cestach som stretol vela magorov na ktorych by som bez vahania volal policiu ale tento medzi nich rozhodne nepatril. Bol to pan okolo 60ky a vystraseny bol viac jak ja.
Merida dostane nove sedlo omotavku a ide sa dalej , neberte vsetko tak tragicky.
19.10.2017 - 10:33:38
09

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up