“vodič urobil jednoznačne chybu” vs “nebuď si sebou taký istý”...tak teraz neviem - obhajuješ vodičov ktorí zrazia cyklistu, alebo nie? Keď mám auto, ktoré ma obmedzený výhľad (kamión, široké predné stĺpiky, obmedzený výhľad pri cúvaní, ...) a k tomu nepriaznivé podmienky na ceste, tak sa tomu snáď pri riadení motorového vozidla prispôsobím, nie? A nie že to beriem ako poľahčujúcu okolnosť. A právnika si mal poslať do prdele, že sa s ním nebudeš ani baviť a ak ma problém, nech kontaktuje tvojho právnika.


Naposledy upravil perez dňa 20.10.2017 - 08:51:38, celkovo upravené 1 krát.

20.10.2017 - 06:43:10
00
slavomir122 Vies aky je rozdiel medzi spermiou a pravnikom? Spermia ma sancu jedna k milionu, ze sa stane clovekom.
20.10.2017 - 07:17:40
00
chcel som nieco napisat ale este som nemal kavu a hned by dobehol Ramon :) ked niekoho zrazi auto kde su roztrepe helmu, dopadne na chrbat a bicykel leti salto nad nim a este obhajuje takeho vodica a jeho jazdu tak tomu niet pomoci. Bohuzial situacia na ceste je taka aj vdaka takymto ludom co si doslova nechaju skakat po hlave a ved nic sa nestalo. Drzim palce nech maju vsetci take stastie.
20.10.2017 - 08:38:36
02
nebudeme si tu vraviet, ze sa nestane, ze za koliziu moze cyklista, no pravda je taka, ze je to omnoho mensie percento ako to, ze bude na vine vodic. samozrejme ide aj o to nehrat hrdinu, ze sa nic nestalo a doma potom umierat
20.10.2017 - 09:11:32
00
Mne sa raz stal ze.mi auto nedalo prednost odniesol si to jeho spetak spolujazcove dvere celne sklo prasklo takze pan sam.volal.policiu.ja mal len osmicku na kolese
20.10.2017 - 09:54:13
00
a preco volal policiu?
20.10.2017 - 10:08:48
01
Lebo vodic je casto presvedceny, ze cyklista nema co hladat na ceste a policajti mu (vodicovi) maju dat za pravdu. Stalo sa to aj mne. Niekde som tu o tom pisal.
// tuto
110mat110 napísal:
Tak dnes prva taka trocha vaznejsia nehoda ktora sa vobec nemusela stat :fubar: ...
20.10.2017 - 10:15:26
00
scarinko napísal:
chcel som nieco napisat ale este som nemal kavu a hned by dobehol Ramon :) ked niekoho zrazi auto kde su roztrepe helmu, dopadne na chrbat a bicykel leti salto nad nim a este obhajuje takeho vodica a jeho jazdu tak tomu niet pomoci. Bohuzial situacia na ceste je taka aj vdaka takymto ludom co si doslova nechaju skakat po hlave a ved nic sa nestalo. Drzim palce nech maju vsetci take stastie.

Do boha uz by si mohol prestat trepat tie tvoje hluposti studis cloveka ktoreho si nikdy nevidel nepocul ale presne vies aky je to hajzel len podla toho ake ma auto ... ano stala sa nehoda sofer si uznal vinu dohodli sme sa na odskodneni a ideme dalej ...
nie kazdy je pomstychtivý hajzel
20.10.2017 - 10:22:25
013
Ja som neobhajoval vodiča. Chcel som len povedať, že keď sa našťastie nič vážne nestalo, vodič sa správa slušne, nie je mu to jedno a nie je arogantný, tak je zbytočné na neho vyskakovať a urážať ho.

"Dufam ze si volal policajtov a sanitku, pretoze mas bolesti hlavy, krcnej chrbtice a opakovane zavraty. Toto cele ti sposobuje PN na dobu aspon 3 tyzdne jestli se nepletu.


Takéto simulovanie ako opísal fokel, aby si z toho niečo vytrieskal mi je proti srsti. Na to by si mohol aj riadne doplatiť. Je to o vzájomnej slušnosti ako napísal peto1303.

perez, ten právnik sa tam priplietol, lebo vedel čo sa stalo a samozrejme som ho poslal do prdele. Aj som si pre istotu overil na polícii, či je v zápisnici niečo, čo by mohol použiť proti mne, ale policajt jednoznačne potvrdil vodičovu chybu bez nejakého môjho spoluzavinenia.
Porovnaj si stĺpiky dnešných osobných áut a takej Škody Favorit. Bežne je šírka dvojnásobná a ešte pod ostrejším uhlom, takže máš riadne obmedzený výhľad. Neberiem to ako poľahčujúcu okolnosť, ale ako jeden z častých dôvodov, prečo dôjde ku kolízii. Keď prichádzaš na križovatku, ktorá je dosť prehľadná, tak bežne nezastavíš, keď tam nie je stopka. Na to, aby si niekoho prehľadol netreba veľa. Alebo chceš tvrdiť, že vždy pozeráš na každú stranu 2s? Neprajem ti, aby sa ti niečo také prihodilo, ale by ma zaujímalo, čo by si potom povedal o tvojom prispôsobení sa podmienkam.
Takých majstrov bolo veľa, ale všetko je len o "správnom" načasovaní či dôjde k nehode. Ak sa trafíš do správnej desatiny sekundy, tak máš smolu. Preto netvrdím, že mne sa mi to nikdy nemôže stať!
20.10.2017 - 17:24:03
02
peto1303 napísal:
Do boha uz by si mohol prestat trepat tie tvoje hluposti studis cloveka ktoreho si nikdy nevidel nepocul ale presne vies aky je to hajzel len podla toho ake ma auto ... ano stala sa nehoda sofer si uznal vinu dohodli sme sa na odskodneni a ideme dalej ...
nie kazdy je pomstychtivý hajzel


skludni hormon chlapče, takych majstrov sveta co si mysleli ze im nic nie je, su plne cintoriny ... keby si do rana umrel na krvacanie do mozgu ci roztrhnutu slezinu asi by rodina nebola nadsena z tvojho sebavedomia a hrdinstva ...
po zrazeni autom a rozbitej prilbe nevolat sanitku je prejavom idiotizmu a nie zdraveho rozumu
20.10.2017 - 18:01:52
02
dobre dobre vy za pc viete lepsie posudit ako to bolo skoda reci dovi dopo ... hrdinovia mtbikeru nesklamali posledny moj prispoevok na tomto fore
20.10.2017 - 18:12:56
01
pocuj hrdina je to cca 6 mesiacov co ma zrazilo auto a robil som salto cez kapotu tak mi nehovor ze o tom nic neviem
nemam chut sa tu s tebou hadat, rob si co chces, nabuduce ked nebudes mat tolko stastia a zlozi ta niekto lepsie tak ze par mesiacov budes lezat tak sa ta opytam ci aj ten vodic je v pohode ked sa ti ospravedlni
20.10.2017 - 19:43:12
00
cokupit, toto sa moze stat ako, ze to neklasifikovali ako nehodu? Mne to pride velmi nestandardne ak bola zranena osoba a poskodene zabradlie. Vyvolava to podozrenie na korupciu a snahu kryt vinnika nehody.

https://www.bratislavskenoviny.sk/nasa-tema/46996-foto-auto-skoncilo-na-zabradli-ale-podla-policie-to-nebola-dopravna-nehoda
20.10.2017 - 20:13:24
00
podme tipovat model strieborneho auta :) ja hovorim Tuareg aj ked tych som velmi vela striebornych nevidel, pripadne Tiguan. To su teraz take bezne mestske presuvatka pre pipinky ktore nevedia poriadne ktory pedal na co sluzi aj ked tam spravidla mava len 2.
20.10.2017 - 20:26:23
00
Ja púšťať minule BUS zo zastávky, ked som ist na biku a on poďakovať smerovkami :)
20.10.2017 - 21:41:47
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up