GB setup - predná vpravo - mi príde lepší
21.10.2017 - 13:41:04
00
kompatibilnejsie s motorkou vsak? ;-)
21.10.2017 - 16:25:33
01
Za mna urcite nie, prvy bajk tak prisiel a skusil som a skoro som sa vyrypal ked som na to zabudol, motorku nemam tak mozno nezvyk
21.10.2017 - 16:40:50
00
čímkoľvek motorovým okrem lietadla a kozmickej lode hlboko opovrhujem, takže skôr ide o to, že hlavná device na dominantnej ruke
21.10.2017 - 20:18:51
01
Mas to tak na vsetkych bajkoch?
21.10.2017 - 21:01:51
00
momentálne nie, ale na cesťáku je to o 2 rýchlospojkách na hydraulických hadiciach, čiže keď sa naštvem, o 5 min to tak bude
22.10.2017 - 00:22:39
00
No jasne cize kecy v kleci :)
22.10.2017 - 00:37:52
01
čiže to, že to tak mám na 2 z 3 bikov, sú kecy?
ty nebudeš občas celkom selfkonzistentný, však?
22.10.2017 - 11:11:39
00
Nakoniec som sa rozhodol, že uprednostním slovenské shopy a navýšim rozpočet do 1500€ (ak to pomôže). Je to aj z toho dôvodu, že si môžem bike vyskúšať a aj kvôli (prípadnej) reklamácií. Máte skúsenosti napríklad s obchodom velosprint.sk? Nitru mám blízko a majú celkom slušné zľavy. Prípadne poraďte nejaký iný shop, ďakujem.
22.10.2017 - 11:17:29
00
V NR Dolomitybike,alebo ak chces vyskusat Superior,tak cajgel.eu
22.10.2017 - 15:01:04
00
tulenik napísal:
čiže to, že to tak mám na 2 z 3 bikov, sú kecy?
ty nebudeš občas celkom selfkonzistentný, však?

Nie, ty tvrdis ze UK setup je pre teba lepsi, ale ze to tak na ceataku nemas aj ked je to otazka dvoch rychlospojok ergo bud kecas v jednom alebo v druhom. Ak by to bolo easy tak uz to prehodis alebo nie je take fasa a nechces to prehodit. Tolmo k mojmu self opinionu ak to napisem v tvojom jazyku ktory pouzivas.
22.10.2017 - 17:47:44
01
No, synku, takto.
Mal som kedysi spolubývajúceho Rolanda. Vtedy som bol ešte ortodoxný cesťák a Roland bol pre mňa argumentom, prečo na MTB nesadať: z každého výjazdu sa vracal krvavý a po každom výjazde servisoval.
Roland sa charakterizoval, že je binárny človek. Teda keď sa pije, buď je to bez následkov, alebo je úplne na šrot.
Ty si tiež binárny človek. Ale inak: postavíš si 2 možnosti a nepripustíš si, že by bolo aj niečo mimo nich.

Pritom príčina neprehodenia je úplne jednoduchá: NECHCE SA MI. Mať to naopak pre mňa nie je nijako kritické, dupľom, keď ide o cesťák.
23.10.2017 - 01:48:56
04
34Murder ja mam skusenost so specialized concept store v Nitre, je to tiez velosprint. Super pristup a aj mi dobru ponuku spravili. Sice to bolo pred cca tromi rokmi ale snad si uroven nadalej uchovavaju. Chodil som tam potom aj na servis. Ked hladas nieco od specialized urcite odporucam, pripadne vraj aj concept store v troch veziach je neporovnatelny oproti kaktusu, aj ked je to tiez jedna firma.
23.10.2017 - 21:34:21
00
Salko123 napísal:
34Murder ja mam skusenost so specialized concept store v Nitre, je to tiez velosprint. Super pristup a aj mi dobru ponuku spravili. Sice to bolo pred cca tromi rokmi ale snad si uroven nadalej uchovavaju. Chodil som tam potom aj na servis. Ked hladas nieco od specialized urcite odporucam, pripadne vraj aj concept store v troch veziach je neporovnatelny oproti kaktusu, aj ked je to tiez jedna firma.


Vďaka :) Zatiaľ neviem akú značku, aký model si vyberiem, ale chcel by som bike najskôr vyskúšať a Nitru mám blízko. V Dolomity bike majú pekné zľavy na Cube biky a ešte som počul, že v Oslanoch je Paul Lange predajňa, tiež výborný prístup.
24.10.2017 - 08:15:16
00
V Oslanoch je Bikepeak predajna s Trekmi, aj som sa pozeral ci ta tam poslat, mas to z Nitry kusok, ale mas trosku napaty rozpocet. Uz si to zvysil, mozno po nejake velkej zlave na starsi model by sa cosi podarilo kupit v karbone, ale skor by si musel este zvysit rozpocet tak na 1800e. ale podporil by si kamennu predajnu a sponzora TdF v RTVS, triatlonistu Richarda Vargu a Duklu Trencin Trek. Minimalne maju vela modelov a aspon budes lepsie vediet aky rozmer ramu potrebujes/chces a mozno sa ti nejaka emonda aj zapaci. Daju ti moznost sa prejst na ich dvore co je par desiatok metrov ale stihnes aj preradit, ine firmy neumoznuju castokrat ani toto. kaktus bike na karloveskej ti da 8metrov tam a 8 metrov spat a o preradeni mozes len snivat a ked sa rozbehnes uz musis brzdit, ani betalovat nebudes.
Paul Lange robi velkoobchod ale je to sesterska firma.

Ak ti ide o slovenske eshopy, tak znamy eshop z PE je
http://www.suncycle.sk/
24.10.2017 - 10:27:47
00
keyboard_arrow_up