Peticia proti autam na hradzi:
https://docs.google.com/document/d/1L6lwiGFVtWFHMpNCfNvkhXmdEXLCtBd8HeytIIwfFQY/edit

Edit: Video related:
https://www.youtube.com/watch?v=uWerAnih0hc&feature=share
27.10.2017 - 09:18:53
02
video je exkluzivny ulovok, takeho magora clovek len tak nestretne
27.10.2017 - 18:36:58
00
čím je to bravčovejšie, tým je to spravidla *****
27.10.2017 - 22:11:51
01
njn, zazil som pred par dnami jedneho bravcaka na bmw x5 abo x6, isiel do obi pri pristavnom a tam hend prva odbocka je zakaz, treba ist dalej na parkovisko. ale tak naco by to obchadzal, drbol sa do zakazu do tej jednosmerky a zaklincoval to tym ze na parkovisku zastal krizom cez 2 miesta, sak naco sa bude snazit trafit na 1 ze?

a s takymito na hradzi aleajhocikde inde je problem ten ze kym tam neni policajt mozes saaj na hlavu postavit a budu na teba ti v aute srat. a ty mozes nakrutit aj neviemco, tiez to nikto nebude riesit (v drvivj vacsine). ine by bolo keby to fungovalo stylom - natocis takehoto magora, posles policii a oni mu daju pokutu, pripadne idealne tebe odmenu... to by sa uz aj oplatilo tym zivit :) a hned by takychto ignorantov presiel smiech
27.10.2017 - 22:26:25
00
A čo tak keby ten bravčovnik z červenej
Fabie zobral bike a šiel do prace po hrádzi na biku... Taky keket ma vie nasrat. Mne keby niekto tak nadaval, asi by som mu rozbil spätatko
27.10.2017 - 23:04:58
00
no nepojde, jednak by sa spotil, dvak by aj tak skapal z v prvej tretine a halvne on tade ide aby bol skorej a vyhol sa zapcham, proste rychlo rychlo vsetko - toto sa na bajku neda :)
27.10.2017 - 23:23:56
00
Capulo- keby stacilo len zaslat foto ci video, system by sa zahltil spamom a padol by. Nehovoriac, ze uz ani elektronicky podpis nefunguje.

Ked prides na fizlaren osobne, zarucene sa budu zaoberat vsetkym. A to aj v pripade slovo proti slovu. Ked mas navyse aj dokaz v podobe videa, je to v principe jasny pripad.
Prijatie takeho oznamenia trva max 15min aj s pokecom o pocasi.
28.10.2017 - 08:11:54
00
Jedného krásneho dňa som napísal mail na KR PZ v Bratislave...

Vystupoval som z električky, tej novej článkovej, prednými dverami, na zastávke bez nástupného ostrovčeka. Jeden vidlák si myslel, že to ešte stihne. Mal som šťastie, že vďaka veku z električky nevyskakujem, ale vystupujem pomaly, lebo by ma trafil, poriadne. Takto dostal len facku na bočné zrkadlo. Vidlák za zastávkou zastavil, vyskočil z auta, začal vykrikovať klasické vulgarizmy a vyhrážal sa mi. Ešte viac som ho vzrušil, keď som vytiahol mobil a nafotil si ho. Realizovať svoje hrozby si netrúfol, bolo okolo hodne ľudí, ktorí začali na neho pokrikovať, že ako to jazdí...

Večer som zistil, že fotky na mobile sú čitateľné, tak som napísal vyššie spomenutý mail, pridal aj snímky. O pár dní som dostal pozvánku na políciu na prešetrenie dopravného priestupku (najprv mailom, o pár dní aj listom). Išiel som, junáčikovi v uniforme som povedal, čo som zažil, podpísal zápisnicu. Opýtal som sa ho, čo bude ďalej, napríklad či náhodou priestupok sa nestal... Zachechtal sa, už si vyžiadal kamerový záznam z dopravného podniku (z električky - vedel som presný čas a číslo električky), majiteľa auta si pozval na vypovedanie na nasledujúci deň a podľa výsledku to buď bude riešiť pokutou, alebo pošle papiere na jeho okres na správne konanie. Škoda, že som si nevypýtal ešte adresy od nejakého svedka, bolo by to jednoznačnejšie v jeho neprospech.

Takže moja skúsenosť je, že poslaná sťažnosť na vodiča sa nestratí, najmä ak nie je anonymná, je podoprená aj nejakou fotečkou a sú k dispozícii aj svedkovia... Aj keď ho hneď nepostavia k múru, bude musieť prinajmenšom prísť policajtom podať vysvetlenie, čo sú také dve hodiny...
28.10.2017 - 19:09:18
08
Krasne, takto treba na tie spiny.
Co sa tyka toho na hradzi, hlboka poklona tomu cyklistovi, ze to natocil a ze to zverejnil, a tiez je skvele ze sa toho media ihned chytili. Aj ked mozno z toho nakoniec nic nebude, aspon toho cloveka v tejto podobe uvidia vsetci znami a rodina.
28.10.2017 - 21:31:46
00
Hrádza je len obrazom tejto spoločnosti.Tento problém je tam dlhodobý a nedeje sa nič ani na jednej strane hrádze.
Joko,takýchto burankov sa netreba báť,veľa kriku chlapa nerobí.
30.10.2017 - 14:32:50
00
z FB:
Dnes ráno vodohospodári vykonávali na príkaz riaditeľa SVP, š.p. OZ Bratislava Ing. Jozefa Dúcza kontrolu povolení prejazdu po hrádzi.
30.10.2017 - 14:59:37
00
nech pozatvaraju tie rampy a nebdu tam musiet saskovat...
30.10.2017 - 15:54:09
01
Vieš koľko ľudí sa už rozbilo (minimálne jeden o ktorom viem dokonca definitívne) na zatvorených rampách?
30.10.2017 - 22:33:04
00
Tiez ma rampy netesia. V nedelu poobede nedaleko mosta Apollo bola dalsia prekazka, zlomeny padnuty velky strom cez chodnik, priemer pol metra alebo aj viac. Musel som zosadnut a obist ho po trave. Nemal som fotak a mojim starym mobilom nefotim. Nesli ste niekto tade a neodfotili to ? Kto vie, ci uz je odstraneny. Na obratke bol okolo 15:00 iba majitel. Vietor fukal statocne, nastastie ma neodfuklo.
31.10.2017 - 08:10:04
00
no vyzera ze ste sa s odhadom charakteru celkom trafili: https://bratislava.sme.sk/c/20684631/advokat-mafianov-po-hradzi-by-som-nejazdil-keby-bola-prejazdna-cesta.html?ref=njct
31.10.2017 - 09:07:09
01
keyboard_arrow_up