tak dnes nam uz pekne vykuklo slnko, boli ste niekto uz jazdit okolo BA na kobylu, respektive na kamzik a dalej po cervenej ??? alebo od cerveneho mosta do Marianky, Borinky ? Pajstun ? ako to vyzera v Karpatoch okolo BA
asi je este blato co ?
19.03.2006 - 14:43:35
00
To netusim ale okolo Bukovca, Klatovjanky a Girbesa je uz zjazdne. Dal som si taku malu chutovku.
19.03.2006 - 17:05:14
00
no jaak poznam karpaty tak ta betonka biely kriz az po blavu bude uz ziazdna co sa tyka lesu tak bordel a najhorsia cast bude od limbachu hore na magistralu tam je sneh este aj v maji a dostat sa na biely kriz je fakt makacka...
ps moj tato bol bezkovat na babe dnes...
teraz neviem ci je to dobre alebo zle... ale hovori to za vela :-)
19.03.2006 - 19:11:58
00
nazdarek.Ja robim skialpinizmus a popri tom aj free ride na lyziax je to velmi supis ale uz aj mna to prestava bavit,ten sneh uz i stejne nie je tak dobry ako bol pred mesiacom a pol. a uz xcem drzat bicykel na kopcoch.biku a ski zdar :(
19.03.2006 - 21:08:29
00
Tiež sem tam skialpujem(niet nič krajšieho) ale free ride na lyžiach-KLOBÚK DOLE foxom.
Ten sneh a zima už aj mne lezú na city.Ale konečne tu máme aspon trochu teplúčka a slniečka 8) 8)
20.03.2006 - 12:10:09
00
tak a teraz sa podrzte chlapci... nahodou som sa raz zoznamil s jednym chalaniskom co bajkuje v montreale XC
okrem toho tam zije mrte slovakov vlastne ako kdekolvek po svete... a vcera jedna trnavcanka na moju otazku ake je tam teraz pocko (ako v kanade byva tiez niekde pri montreale) ze iba zdoraznujem pouzila slovo IBA - 15 ale ze byva aj - 40... sa jej pytam ze co tam robia ze ci lyzuju... no nehrozi vonku nebola pol roka... ze sa tam neda dychat... od tohoto momentu bajkujem kedykolvek zaveje nezaveje... :-)
20.03.2006 - 13:38:17
00
accipiter: vdaka :oops:
20.03.2006 - 21:23:10
00
No konecne to s tym pocasim vyzera aspon trosku ako na jar miesto snehu dazd a uz sa aj citelne oteplilo. Neviete niekto ako to vyzera so snehom v jednotlivych nadmorskych vyskach? Povedzme do 600m, do 1000m a nad 1000m.
Vyzera to tak ze uz bud tyzden dam nejaku trasku, prvy jarny kilometer byva zvycajne aj tym najuzasnejsim. Potom uz je vsetko iba v krivkach vykonu. I ked je to len take minule som to slapal na lahsom a pomalsie, dnes som to zvladol o 5 min skor... Do zbikovania
27.03.2006 - 09:45:29
00
Kedže je tu debata o zjazdnosti, tak som si dovolil popis mojej vychádzky 25.3.06

trochu behal a ... povedal som si, že skúsim svoju oblúbenú trasu Petržka, Kačín, Malý slavín (mimo ciest).. cca 40km. Já, sám, magor .... zo začiatku blato, viacej blata, ešte viacej blata, potom trochu snehu. Snehu pribúdalo, pribudalo a neviem či som to spomenul, ked nie, tak stále pribúdalo. Miestami som tlačil, potom som tlačil viac a nakoniec som bike nosil po kolená, občas po rozkrok v snehu. Miestami bol pod snehom potok, resp. voda čo si tam vybrala cestu a člupol som do nej po kotníky. Hodil som aj hlavičku cez riditka, kde sa mi pri závratnéj rýchlosti 5km/hod pošmyklo predné koleso mimo uzučkú cestičku a zapichlo sa až po krk vidly so snehu, čo som sledoval ako v spomalenom filme. Dokonca som bol nútený vylievať z tretier vodu a žmýkať ponožky no proste sranda. Ked som konečne vyšiel z lesa tak som zistil, že v celku slušne prší. Skoro som zabudol, už mám za sebou aj prvý defekt. Chytil som pripinačku v lese :-o. Priemerná rýchlosť po 40km je 12,6 vrátane príjazdov.
takže bikovaniu zdar a na počasie nehľadte :lol:
27.03.2006 - 13:51:50
00
Kedže je tu debata o zjazdnosti, tak som si dovolil popis mojej vychádzky 25.3.06

trochu behal a ... povedal som si, že skúsim svoju oblúbenú trasu Petržka, Kačín, Malý slavín (mimo ciest).. cca 40km. Já, sám, magor .... zo začiatku blato, viacej blata, ešte viacej blata, potom trochu snehu. Snehu pribúdalo, pribudalo a neviem či som to spomenul, ked nie, tak stále pribúdalo. Miestami som tlačil, potom som tlačil viac a nakoniec som bike nosil po kolená, občas po rozkrok v snehu. Miestami bol pod snehom potok, resp. voda čo si tam vybrala cestu a člupol som do nej po kotníky. Hodil som aj hlavičku cez riditka, kde sa mi pri závratnéj rýchlosti 5km/hod pošmyklo predné koleso mimo uzučkú cestičku a zapichlo sa až po krk vidly so snehu, čo som sledoval ako v spomalenom filme. Dokonca som bol nútený vylievať z tretier vodu a žmýkať ponožky no proste sranda. Ked som konečne vyšiel z lesa tak som zistil, že v celku slušne prší. Skoro som zabudol, už mám za sebou aj prvý defekt. Chytil som pripinačku v lese :-o. Priemerná rýchlosť po 40km je 12,6 vrátane príjazdov.
takže bikovaniu zdar a na počasie nehľadte :lol:

:lol: :lol: :lol: sry ale to uz vypada fakt ako z americkeho filmu :lol:
sak ale ked sa zadari, tak poriadne co? :twisted:
27.03.2006 - 17:50:04
00
roman: To, čo popisuješ, mi pripomína môj výjazd 19.3. Začalo to snehom, z ktorého keď som chcel uniknúť som zapadol do blata a po 15 km som skončil kôli 2 defektom :)
27.03.2006 - 21:55:40
00
roman: To, čo popisuješ, mi pripomína môj výjazd 19.3. Začalo to snehom, z ktorého keď som chcel uniknúť som zapadol do blata a po 15 km som skončil kôli 2 defektom :)


tak dva defekty by ma určite nas.... . už som bol dosť ďaleko na to aby som sa vrátil, takže nebolo iného východiska.
Ponaučenie znie: nejde to tak zle, aby to nemohlo ísť ešte horšie :-)
28.03.2006 - 07:57:54
00
Ja sa na to pozerám pozitívne. Husté nánosy blata + tie defekty, to je podľa mňa veľmi dôstojné pokrstenie nového biku :-)
28.03.2006 - 13:01:03
00
Ked tak pozeram dnes von asi sa vyseriem na biking a prejdem na vodne sporty, sice neviem plavat ale to si nikto nevsimne ked spadnem do vody
29.03.2006 - 12:07:51
00
Ked tak pozeram dnes von asi sa vyseriem na biking a prejdem na vodne sporty, sice neviem plavat ale to si nikto nevsimne ked spadnem do vody


Uvidíme ťa potom v správach na Markíze? :)
29.03.2006 - 12:24:37
00
keyboard_arrow_up