Nema nahodou niekto Marantz receiver ? Da sa nejak "hacknut" nastavenie buffera pri streamovani internetovych radii ? ...dost casto to vypadava a ak chcem normalne pocuvat radio, stabilnejsi stream dosiahnem ked otvorim stream na PC vo foobar2000 a vystup nastavim na Marantz cez UPnP (foo_out_upnp)

(s internetovym pripojenim samozrejme nie je ziadny problem kedze som na optike, je to len blby SW v receiveri)
10.11.2017 - 18:26:24
00
yankoo napísal:
capulo,s tym skreslenim pri vyssich hlasitostiach to je fakt.Ked sa trochu viac prida volume, tak zvuk zacne byt neprehladny a rozteceny. Ale zase na bezne a aj sustredene pocuvanie, je to uplne dostatocne v ramci cenovej hladiny tej dosky. A v kombinacii s mojimi reprakmi je ten zvuk aj akuratne uvolneny a vobec neunavi ani pri dlhom pocuvani.

no a o tom to je :), ten chip sice zvladne vacsi vykon ale ostatne suciastky to zabiju skreslenim hodne skoro. keby si zmeral kolko to ma vykon tak sa mozno dostanes na 15-20W max, lebo niekde tu uz budu spicky viac nez ten kram zvladne a teda zacne skreslovat
10.11.2017 - 19:46:58
00
GZA.. s tymi hlasitostami je to presne tak..aj ked pocuvas relativne vyssie hlasitosti na poriadnej aparature, tak je to vzdy pohoda a relax ( o tom by mal byt high-end). A este mam z roznych testovaciek ako aj z mojej "super bomba spica" aparatury poznatok, ze ked som vo vnutri miestnosti, tak ta hudba (film) znie prirodzene, normalne (nie vyhulene ako v debilnych kinach) a da sa dlhodobo pocuvat, ale akonahle vyjdes von a prechadzas cez vedlajsie miestnosti, tak mam pocit ze to musi v izbe neuveritelne revat. Vratim sa ...a tam zase pohoda...:) Neviem ako to fyzikalne zdovodnit, ale je to jednoducho tak.
11.11.2017 - 18:23:49
00
..ahoj.. co je to "spica aparatura"???....ak mozem...
12.11.2017 - 20:23:10
00
50000€ a viac
12.11.2017 - 20:33:04
01
GZA tak 50 litrov urcite nie... :) Jurajc...dufam ze si si vsimol uvodzovky na slovach "super bomba spica" ... ale aj tak... vsetko co som po rokoch dal dokopy je v rozumnej a stale zaplatitelnej cene. Pred rokmi som sa cez testovanie hi-fi dostal az k triede high-endu, ale k takemu ... no akoby som to nazval... takemu realnemu a nie snobskemu. Tam som objavil Dynaudia. Nejake som si postavil este v dobe kedy vyrabali v Dansku aj kity (focus - teraz ich mam ako zadne surroundy)). Potom som nieco vydrazil cez Bay. Takze skoncil som vpredu s Dynaudio Contour 1.3 u ktorych som vymenil vyskace za famozne Esotar-y T330 (vyskac ktory bol svojho casu oznacovany sa top spicku v triede). Zosilovac mam taky lepsi BOSE 2 x 400W (dual mono). Konkretny typ asi ani papierovo neexistuje, pretoze to bolo skladane v Nemecku vo firme ktora robila pre Clayton aj Bose dosky. Najlepsi zvuk mam v kombinacii s gramofonom (modifikovana Tesla s Ortofon prenoskou) s predzosilnovacom Actidamp IV. U tejto zostavy je zvuk naozaj dobry, resp. mne na moje ucho plne dostacujuci. Ako kino mam v podstate obycajny a dost stary Harman Kardon AV7000 a vpredu opat starsie stlpy Dynaudio Contour 2.0. Zavislot na Dynaudio cistom analytickom zvuku sa odrazla aj v pare Dynaudii u syna v izbe a dalsieho u mna v dielni, pretoze tam travim najviac casu ... Takze zostava nad ktorou ortodoxny a zarputily high-endista mozno ohrnie nosom, pretoze nemam 1000 eurove kable 45000 bednicky a ani 25 000 eurovy zosik... :) Ale napriklad mam zazitok ako nas pozvali testovat francuzske Cabasse, spickove sfericke gulove repraky za uplne rozpravkovu mnohocifernu sumu... len skoda ze testovanie prebehlo v miestnosti majitela ktora mala tri steny presklene kvoli peknemu vyhladu a na zemi velkoplosnu lesklu dlazbu... krmili to samozrejme spickovym zosikom ale celkovo to kvoli uplne strasidelnej akustike a desnymi odrazmi hralo horsie ako moje prve Dynaudia za par supov... :)
12.11.2017 - 22:51:58
01
Tak zvuk platne nič neprekona
13.11.2017 - 05:03:04
03
Ahojte hifisti. Poprosim vas o nazor. Mozem mat tento zosik za 4stovky
http://www.eurostar-ostrava.cz/cs/produkt/1106-avr3808a/?katID=23
Podstate chcem to len na 2.0., DK az tak nevyuzivam. Dik
13.11.2017 - 09:31:22
00
Tak radsej hladaj zosik 2.0 a nie receiver, a uz vobec nie 7.1
13.11.2017 - 09:56:42
01
Kúp si NAD stereo zosilňovač
13.11.2017 - 10:02:01
00
Chalani viem, ze je toho dost, rozmyslal som aj nad Cambridge,Rotel atd. ale cenovo su niekde inde. Ten Denon je dobry kus zeleza ,vyrobeny este v Japonsku...
13.11.2017 - 10:16:55
00
Z tohoto slušné stereo nedostaneš.
13.11.2017 - 10:28:12
00
Srsen napísal:
Tak radsej hladaj zosik 2.0 a nie receiver, a uz vobec nie 7.1


zalezi co od toho chce, ja som tiez kupoval 7.1 receiver aj ked na nom vzivote nebudem mat viac ako len stereo v main zone - pretoze som chcel do telky pichnut jedinu krabicu ktora sa postara o 2 herne konzoly, set-to-box, media player a bude vediet streamovat Spotify, UPnP a vsetko ostatne. Je uplne jedno kolko kanalov to zvlada, to je informacia ktora ma vobec nezaujima.

"slusne" je subjektivne
13.11.2017 - 10:31:45
00
Subjektívne to je, ale dokázala to rozoznať aj moja manželka :)
13.11.2017 - 10:51:46
00
Srsen: kde pocuvac hudbu? Mas nejaku posluchovu miestnost alebo len tak v obyvacke. Aku mas v byte akustiku? Ake stroje si pouzil na porovnanie? Dik
13.11.2017 - 10:56:10
00
keyboard_arrow_up